Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 23:04 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

браво,много добро мнение аз мисля абсолютно същото,по-ясно не може да се обясни ситуацията

и аз и казах НЕ
обичам ЦСКА !

А ТИ ПЛАТИ ЛИ СИ ЗА БИЛЕТЧЕ ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 23:59 
Пазител на славата
Аватар

Много хубаво мнение , само дето откъм факти малко куца !Валка , 5,5 млн лева прави 2,8 млн евра ! Хайде сега подред :
1 . Абдер Кабус - 700 000 е
2 . Вальо Илиев - 350 000 е
3. Велизар Димитров - 600 000 е
4. Сашо Тунчев - 900 000 е
5. КлаудиНей Апересидо 850 000 е
6. Флорентин Петре - 350 000 е (??/)
7. Никола Вуядинович - 500 000 е
Аз до тук ги "връзвам" 4 250 000 е .... :roll: Нещо много голям теч има по системата - до 2,8 млн ?!?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 27, 2008 01:11 
ветеран
ветеран
Аватар

Shotgun написа:
Ще съдим ЦСКА, потвърди Илич Панчев
26.11.2008 15:57
Бившият юрист на ЦСКА Илич Панчев потвърди, че той и още няколко ексбосове в Борисовата градина смятат да заведат дело заради неполучени пари.

"Да, така е. Обмисляме отдавна какво да правим. Достатъчно време изчаквахме – както аз, така и Емил Костадинов, Сашо Гарибов, Митко Стефанов и Иван Такев. Направихме го заради името ЦСКА, защото отборът ни е на сърцето."

"Но няма как – на път сме да съдим Томов, макар че официално ще заведем дело срещу ЦСКА, тъй като клубът ни дължи пари. Но аз ви казвам Томов, защото в момента той е лицето на ЦСКА и защото вината за случващото се е изцяло негова. Не е важно колко пари ни дължи, лошото е, че този човек те гледа в очите и те лъже”, заяви Панчев пред "Блиц".

Легендата на “червените” Емил Костадинов не потвърди, но и не отрече новината. Ето как коментира Костадинов изявлението на Томов, че ЦСКА му дължи 6000 лева: “Има документи, а и не желая пред медиите да споменавам точния размер на сумата”.

Да го духат сичките 1чифути дето ще съдят клуба,да не ми обяснават колко ги боляло за клуба ама завеждали дело.

И Пламен Марков да го духа,И Емо Костадинов да го духа,а пък за Грибов,Стефанов и Такев мисля че е ясно от преди още да го духат!!!

На всички тези боклуци и най-вече на говедото Гарибов и на мръсния помияр Костадинов - на майка им в устата, а децата им на кафево! Всичките кинти дето са откраднали от ЦСКА да ги дадат за лечения по наркокомуни. Всякакви плюнки дето са крали на воля от ЦСКА или са се провалили като кифладжии се надпреварват да съдят отбора, но Съдбата си знае работата и връща с лихвите за всичко, сещате се как вагината Пламен Марков съдът в Лозана го набута с 80 хилки, а в най-скоро време ще го връщат в Чардафон Габрово. Рано или късно, същите боклуци отново ще почукат на вратата на ЦСКА за някой лев, защото не стават за нищо и за нула време ще са отново на червено, ама тогава ако не ги изгониме с шутове и плюнки значи не сме никакви фенове.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 27, 2008 01:40 

Добре, сега, молба към Пецата. Човек, ясно е, че ти винаги си напред с информацията. Обаче ние тука простосмъртните не сме. Дай някоя трошичка насам, успокой духовете малко. Знам, че такава бизнес информация не се хвърля ей така наляво надясно по форумите, ама не може ли поне да подскажеш с какво се занимаваш и евентуално откъде я имаш? Без да си прекалено изчерпателен?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 27, 2008 06:51 

Относно парите от трансфери, които сме получили, бях пропуснал да добавя парите от зимния трансферен прозорец, обаче има и друго нещо нали се сещате, че много малко са хората, който знаят реалните цени, за които са продадени тези футболисти.
Моля ви недейте да четете скапаните говежди български медий, лъжат до безобразие, ако има подписан договор бъдете сигурни, че тука от форума ще разберете.
САМО ЦСКА!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 27, 2008 09:05 

Няма да се плашиш! Тук поне се ниже истина след истина :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 27, 2008 15:05 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

mecho puh написа:
Много хубаво мнение , само дето откъм факти малко куца !Валка , 5,5 млн лева прави 2,8 млн евра ! Хайде сега подред :
1 . Абдер Кабус - 700 000 е
2 . Вальо Илиев - 350 000 е
3. Велизар Димитров - 600 000 е
4. Сашо Тунчев - 900 000 е
5. КлаудиНей Апересидо 850 000 е
6. Флорентин Петре - 350 000 е (??/)
7. Никола Вуядинович - 500 000 е
Аз до тук ги "връзвам" 4 250 000 е .... :roll: Нещо много голям теч има по системата - до 2,8 млн ?!?

Кабус го продадохме за 900 000 евро

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 27, 2008 19:45 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Чета днес отново спортала и не мога да си намеря място.
Как един ден пишат че имаме най-скъпия дубъл, а после искат да ги гонят и завъртат че "туристите не искали да си ходят" - сякаш те им плащат заплатите....
Почти всички медии са срещу нас... И ние сме срещу своите. Дучето се карал с Томов - а преди 2 седмици го бяха снимали как са под ръка????
Всяка псувня от трибуните се умножава по 100 от медиите....докато при говедата всичко е по мед и масло...
Мисля че трябва да се обединим докато намерим нов собственик, а след това да правим чистката....Не може така да се работи постоянно в конфликт . Дайте да се спрем малко....
БФС ни мачка с решенията си ...Като мине есенния ще направя една сметка колко точки ни отнеха и колко дариха на говедата...Трябва да псуваме външните ни врагове а да спрем да се ядем отвътре...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 27, 2008 20:38 

абе тука малоумник след малоумник!Кво стана с форума бееееее,писна ми от информирани!Ако си прочетете всичката информация,която сте дали,ще си кажете "леле,колко съм тъп"!!!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 27, 2008 23:55 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Абе Пеца, да не се регистрира с още едно име и сам да си хвалиш :lol: :lol: Само не ми казвай, че Томов е давал лични пари за ЦСКА :lol: Не говорим за 1000лв.. И, ако според теб е давал някакви пари - колко е откраднал, не са ли много повече? Така, че изобщо не ми го хвали тоя лъжец какво бил дал, след като е взел в пъти повече. Всички знаем, че Лупи е богат, неприлично богат. Стига да поиска сам може да издържа отбора, но той няма да го направи, защото няма "келепир в тая работа".
Може в началото наистина да е искал да направи нещо, но по една или друга причина не е успял. Къде други са го прецакали, къде той сам се е прецакал.. не успя. Да си ходи, време му е!
********* ЗА ТОМОВ, 2 ЗА ЛЕЦКИ!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 01:00 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Мисля че темата се нуждае от рефреш и нови сили
в тоя случай
КЗЛ :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 05:17 

Ей тоя томов, заради него ЦСКА изпадна в толкова голяма криза, той окраде отбора, той е виновен за световната финансова криза, той е виновен за глбалното затопляне.
Стига бе хора, като не ви харесва отидете вие да управлявате отбора, за да видите колко е лесно всичко на думи.
Казвате добре, че продаде футболистите, за да има той лично келепир и печалба от това и в момента отбора се издържа от тези пари, ок факт в момента действително отбора се издържа от парите дошли от трансферите плюс още няколко други постъпления, за който не искам да говоря сега, обаче искам само да ви попитам, кой ги докара всичките тези футболисти преди да бъдат продадени?????????? и благодарение на, които все още съществуваме.
Още нещо пълни глупости са това за боклуджийската фирма, за която се пише, че ще ни купува, ама нека си пишат говеждите медий.
И още нещо не ви ли направи впечатление интервюто на боратко вчера, цитирам по памет томов не искам да го коментирам, с него се занимава прокуратурата и днекса хоп уж нови обвинения за присвояване на нови 29 млн. лева.
Най-много се дразня като се започне да се говори, че едва ли не на опашка се редят български бизнесмени пред армията, за да инвестират пари, ама не искат да го правят, само защото лупи е там и ще им открадне парите и само да се махне и ще налеят много милиони в ЦСКА и всичко ще стане като в приказките в борисовата градина.
Аз познавам човек, който макар че супер много ненавижда томов дава лични пари на ЦСКА, защото е истински армеец(надявам се ви говори нещо името Борислав Вазов), а не като всички други, който се бият в гърдите, че са големите цскари и ще помагат на ЦСКА само томов да го няма-пълни глупости, ама както и да е.
Видяхте ли какво се случи с женския баскетболен отбор, след като за един сезон успяха да спечелят три от четири възможни купи, не се намериха едни 500 хиляди, за да съществува отбора и с такъв бюджет пак щеше да се бори за първо место, нали има много цскари какво стана там заради кой не инвестираха, сигурно заради барчовски и божков, който се молеха на кой ли не само и само поне да съществува ЦСКА и никой не се отзова.
САМО ЦСКА!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 08:55 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Само да не фалираме макар ако това ще е цената да се оттървем от Томов май по - добре да я платим. Парите които искат з анас са много а и ако се разпродаде отбора цената му ще е още по нереална

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 09:22 

:grin:
Цитат:
„Великите водачи“ са феномен, свързан с тоталитарните режими. За тях са характерни неограничена политическа и военна власт, и усилена пропагандна дейност в тяхна полза (портрети с лика им, паметници, банкноти, медали и всякакви други почти религиозни изрази на преданост). „Великите водачи“ се титлуват „Вожд и учител“ „Баща на народите“ „Баща на нацията“ и подобни.

Лупи има пълна власт в ЦСКА:
Пропаганда - пресконференции, интервюта, концерти, откривания на мероприятия.
Сам се титулува като спасител на ЦСКА и необходимост за ЦСКА.
Съответно се появява и антураж от влюбени до уши поклонници.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 09:25 
вдига купата
вдига купата
Аватар

За това предлагам да въведем нов поздрав.Предлагам "Да живее Лупи" и "Хайл Лупи" :oops:

ЦСКА София - убиеца на европейски шампиони!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 12:56 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Кандидат номер [??]: Титан АС

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 13:27 

Тия не бяха ли на Вълчето ? Ако да , тогава да го духат , ако не - пак да го духат .

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 14:26 
вдига купата
вдига купата
Аватар

http://blitz.bg/sport/article/16769

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 19:56 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

ombre написа:
:grin:
Цитат:
„Великите водачи“ са феномен, свързан с тоталитарните режими. За тях са характерни неограничена политическа и военна власт, и усилена пропагандна дейност в тяхна полза (портрети с лика им, паметници, банкноти, медали и всякакви други почти религиозни изрази на преданост). „Великите водачи“ се титлуват „Вожд и учител“ „Баща на народите“ „Баща на нацията“ и подобни.

Лупи има пълна власт в ЦСКА:
Пропаганда - пресконференции, интервюта, концерти, откривания на мероприятия.
Сам се титулува като спасител на ЦСКА и необходимост за ЦСКА.
Съответно се появява и антураж от влюбени до уши поклонници.

Омре вади парите и ще :worship: и на теб и да не забравиш Дучко да му даваш парички от време на време защото иначе ще има скандирания по твой адрес :P

Няма собственик няма спонсор положението е критично :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 21:16 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

ЕЙ ПЕЦА ЩЕ ТИ ********* МАЙКАТА НЕЩАСТНА, СПРИ ДА ГОВОРИШ И ДА КОМЕНТИРАШ. КВО ПОВТАРЯШ ЕДНО И СЪЩО ОТ 5 МЕСЕЦА БЕ, ЛАЙНАР? НАЛИ СИ МНОГО ИНФОРМИРАН, НАЛИ СИ НАВЪТРЕ В НЕЩАТА?! КАТО ИЗЛЕЗЕ НЕЩО- ЕЛА ГО НАПИШИ, А НЕ ВСЕКИ ДЕН ДА ПОВТАРЯШ ЕДНО И СЪЩО КАТО РАЗВАЛЕН ГРАМОФОН. ВСЕКИ ТЕ ЗНАЕ ЩО ЗА СЛАМЕН ЧОВЕК СИ И НИКОЙ НЕ ГО ЕБЕ ЗА ТВОЕТО "КОМПЕТЕНТНО" МНЕНИЕ! И НЕ МИ ПУСКАЙ ПАК ТИЯ УСМИВЧИЦИ ТИП " :P ", ЩОТО НАИСТИНА ВЕЧЕ СИ АДСКИ ДРАЗНЕЩО КОПЕЛЕ :x

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 21:22 

Най-накрая и лупи призна, че правителството прави всичко възможно, за да провали евентуална продажба на ЦСКА(пецата това ви го разправя от поне един месец насам, ама никой не му взема думите на сериозно, а само го псувате, че говорел глупости).
За днескашния мач какво да ви кажа съкрушен съм, просто си нямате и идея колко ме е яд, не мога да си намеря място, ама какво да направим, вече ми писна от всичко, да вземат най-накрая да ни закрият и всички да се успокоят и правителство и бфс и говеждите медий и изобщо всички, майка им да ********* говежда.
Ама и ние феновете имаме огромна вина за всичко това, което се случва, защото нито веднъж не подкрепихме отбора както трябва, като изключим мача с говедата(9000 човека пак беше добре в сравнение с другите мачове) и някои гостувания.
Идва най-тежкия период в историята на ЦСКА дано да оцелеем, ама като виждам колко сме истинските фенове започвам да се съмнявам, като се има и впредвид, че ние само се плюем един друг и нищо не правим.
ЦСКА ЗАВИНАГИ!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 21:42 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

red__ultras написа:
ЕЙ ПЕЦА ЩЕ ТИ ********* МАЙКАТА НЕЩАСТНА, СПРИ ДА ГОВОРИШ И ДА КОМЕНТИРАШ. КВО ПОВТАРЯШ ЕДНО И СЪЩО ОТ 5 МЕСЕЦА БЕ, ЛАЙНАР? НАЛИ СИ МНОГО ИНФОРМИРАН, НАЛИ СИ НАВЪТРЕ В НЕЩАТА?! КАТО ИЗЛЕЗЕ НЕЩО- ЕЛА ГО НАПИШИ, А НЕ ВСЕКИ ДЕН ДА ПОВТАРЯШ ЕДНО И СЪЩО КАТО РАЗВАЛЕН ГРАМОФОН. ВСЕКИ ТЕ ЗНАЕ ЩО ЗА СЛАМЕН ЧОВЕК СИ И НИКОЙ НЕ ГО ЕБЕ ЗА ТВОЕТО "КОМПЕТЕНТНО" МНЕНИЕ! И НЕ МИ ПУСКАЙ ПАК ТИЯ УСМИВЧИЦИ ТИП " :P ", ЩОТО НАИСТИНА ВЕЧЕ СИ АДСКИ ДРАЗНЕЩО КОПЕЛЕ :x

Опаааааааа е сега си такова положението.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 21:47 

red__ultras написа:

аста ла виста бейби :shoot07: :gun01: :pope: :pope:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 22:25 

R.I.P PECA :goodnight: :bye03: :bye01:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 22:26 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

ПОРЪЧАН Е!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 22:27 

Ке го правим бяла робиня

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 22:41 
Пазител на славата
Аватар

Хайде Лупи :bye01: :bye01: :bye01:
Май , май , а ...?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 23:02 

Лупи го гласят за шеф на новата тоалетна на армията

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 23:14 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

mecho puh написа:
Хайде Лупи :bye01: :bye01: :bye01:
Май , май , а ...?

Меченце карък такъв пак избързваш.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 28, 2008 23:39 
Пазител на славата
Аватар

Неееееееееееееее !!!!! :wink:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 120 от 121 [ 3608 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 117, 118, 119, 120, 121  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми