Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:20 
Образцов съфорумец
Аватар

Коя истина....тази,дето днес я разправя бившето ви пресаташе,че сте си купили Герена с пощенски картички през петдесетте години ли?

Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Боже мой !!!
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:21 

Защото и на мен ми се иска да не си плащам данаците 5 години и със "спестените" пари да си купя машини!!! ЗАщо данъците да са задължителни за всички , а за ЦСКА-не

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:23 

Не са го купили бе Краси. Построили са го с безвъзмеден пожертвователен труд през почивните дни :worship:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:24 

doobie, виж сега:
Първата ценност на човешкото мислене е да направи разлика между частното и общото. Очевидно при теб тя или не съществува, или съзнателно я скриваш, за да плюеш по нас. Т.е. или си тъп, или си провокатор, а може би и двете :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:29 

Сигурно е едно-мястото на ЦСКА наистина не е в "В" група.Но нещо трябва да промените в поведението си!Не може да отъждествявате отбора си с държавата.Сами трябва да си изринете Авгиевите обори.За да се легитимирате като спортен клуб,а не като комунистическо образование получило даром повечето си титли ,особено деветте поредни при РСО! Не ви ли е срам от това петно?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:36 
Образцов съфорумец
Аватар

С цитати нема да стане.....въобще....левски е много,ама много по-комунистически отбор от ЦСКА....ЦСКА след 89 година престана да бъде подпомаган от МНО,за разлика от МВР,която и до сега помага на отбора ви....то не беше даден безвъздместно Герена ,то не бяха купувани коли,то не беше чудо....проблема при ЦСКА е друг,когато фалирахте вие при Лафчис,той направи едно добро нещо....изгони всичките си конкуренти...и остави един властови център,нещо което при нас не стана,а е знайно,че много баби,хилаво бебе,но ние ще се оправим,защото ние сме ЦСКА...!

ПП..Интересно ми е и друго...колко време синьото правителство на Костов не даде лиценз за втори оператор след Мобилтел....и колко от супер завишените цени на разговорите отиваха на Герена....говори се за над 60 млн....изнудване на народа на България,за да може да се финансира левски!

Последна промяна KRASICSKA на Нед Юни 15, 2008 15:38, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:37 
Образцов съфорумец
Аватар

doobie не пиши с синьо бе говедо не стига , че няма право да се пише с цветен текст той с син ще пише ...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:39 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

doobie написа:
Сигурно е едно-мястото на ЦСКА наистина не е в "В" група.Но нещо трябва да промените в поведението си!Не може да отъждествявате отбора си с държавата.Сами трябва да си изринете Авгиевите обори.За да се легитимирате като спортен клуб,а не като комунистическо образование получило даром повечето си титли ,особено деветте поредни при РСО! Не ви ли е срам от това петно?
Първо да ти ********* майката, второ да ти ********* майката НЕДЕЙ ПИСа В СИНЬО БЕ НЕДЪГАВ!!!
3-то като първите две и къв си ти да нареждаш така В НАШИЯ ФОРУМ БЕ?!!! Някой да ти е искал мнението В СЕКЦИИТЕ ЗА ЦСКА. Пиши в темата КЗЛ и ни освободи от жалкото си съществуване и присъствие!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:40 

питвам се да изкажа мнение,но явно не си от тези ,които признават правото на разлино мислещите.А колкото да това дали не съм провокатор,мисля ,че ясно съм се легитимирал със синия цвят.За тъп няма да коментирам.Но най-вероятно причината да не можем да седнем в един сектор на мач между любимите ни клубове се крие в непоносимоста на червените фенове към инакомислещите.Впрочем бил съм на мачове във нашия сектор с червени фенове и нищо не им се случваше!!! Вярно ,че беше много отдавна...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:42 
Образцов съфорумец
Аватар

Ти му говориш то си знае неговото ... МАРШ БЕ ИЗМЕТ !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:43 
Образцов съфорумец
Аватар

И сините фенове,как се отнасят към инакомислещите.....виж ...да направим един опит...регистрираме червен потребител във вашия форум и засичаме,след колко време щее бан....гарантирам ти,че няма да се задържи дълго....докато тука ти свободно си философствуваш и насаждаш синя идеология...е,кой е по търпелив към инакомислещите ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:43 

По начина по който реагираш се досещам ,че си един от протеста вчера!Не успя ли да се напсуваш там???

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:45 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Рядко псувам... но ти дразниш нарочно!!! Как да не те псувам. Разбирам да си стоиш кротко ти пишеш в синьо да дразниш и провокираш! Как искаш да ти отговарям? С усмивчици ли?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:45 

Просто ползвам гражданското си право на свобода на словото!
И не псувам непознати!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:46 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

И аз не псувам непознати, но ти прекали ... Е то и аз мога да си ползвам свободата на словото и да ходя да тегля една ********* майна на някой полицай, защото бие феновете и к`во свобода на словото ли ще е бе?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:47 
вдига купата
вдига купата
Аватар

За първи път чувам, че да си шампион е срамно петно :lol:
Знаеш ли, Фидел, много ме е срам.... като чета и как сме били Динамо Букурещ 8:1 и Ювентус 4:1 в същия период, който спомена, направо се крия в гардероба от срам :(

Ти не знаеш ли - Джон Чарлз го заплашили с Белене, ако играе на пълни обороти срещу ЦСКА :lol:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:49 

doobie написа:
Просто ползвам гражданското си право на свобода на словото!
И не псувам непознати!!!

Ти може да не псуваш непознати, ама аз да. Затова ходи изчукай макати и си пиши в говеждия форум

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:50 
Образцов съфорумец
Аватар

Форум.ЦСКА.БГ е официалният форум на най-големия български отбор – ЦСКА. Затова и тук няма да се позволяват своеволия, грубо и просташко поведение, умишлено дразнене и провокиране, неприсъщи на публиката на нашия отбор.
Присъствието на привърженици на други отбори е разрешено, но тяхното поведение ще се следи по-строго и участието им е съвсем нежелателно в специфичните за ЦСКА раздели, отделени от другите с обозначението `само за фенове на ЦСКА`.

Та Фидел,ти си вече нарушение!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:51 

Не,разбира се!Но защо да не поговорим като нормални хора?Моята вина за това ,коетон се случва в ЦСКА е точно такава,каквато и твоята.А може и по-малка да е!!! Та ние сме просто фенове и не смятам ,че оснивната ни задача е да се псуваме,вместо да си поговорим.Като изключа хардлайнерите ,не считам нито ,че ти си свиня,нито,че аз съм говедо!Не си ли съгласен?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:54 

Аз ще считам, че ти не си говедо, когато спреш да пишеш с син цвят!!!!!!!!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:55 
...Mr. sarcasm...

Доби може да си пише, но не може да ползва сините цветове...Има го в правилата, изключения не се допускат...ОК?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 15:57 
вдига купата
вдига купата
Аватар

http://forum.cska.bg/viewtopic.php?t=6917 :roll:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 16:00 
Образцов съфорумец
Аватар

Не Мусти....ние феновете на ЦСКА,сме нетолерантни и зли към останалите фенове на други отбори! :( :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 16:00 

Форум.ЦСКА.БГ е официалният форум на най-големия български отбор – ЦСКА. Затова и тук няма да се позволяват своеволия, грубо и просташко поведение, умишлено дразнене и провокиране, неприсъщи на публиката на нашия отбор.
Присъствието на привърженици на други отбори е разрешено, но тяхното поведение ще се следи по-строго и участието им е съвсем нежелателно в специфичните за ЦСКА раздели, отделени от другите с обозначението `само за фенове на ЦСКА`.

Моля да ми посочите ,кое точно ви се струва своеволие, грубост ,простащина,провокация,умишлено дразнене в това което публикувах и съм готов да се откажа от думите си!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 16:01 
Образцов съфорумец
Аватар

ProstoAZ написа:
Доби може да си пише, но не може да ползва сините цветове...Има го в правилата, изключения не се допускат...ОК?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 16:03 

ОК.Няма да пиша в син цвят.Това няма да ме направи по-малко левскар!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 16:04 
Образцов съфорумец
Аватар

http://forum.cska.bg/viewtopic.php?t=10786&highlight=

Присъствието и коментари на фенове на други отбори,е нежелателно в този раздел....пише го в цитата,който си постнал Доби....е в горната тема от линка,обаче си добре дошъл!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 16:05 

Мии като си Лефскар си ходи в вашите форуми беее !!!!! :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 16:08 
Образцов съфорумец
Аватар

doobie написа:
ОК.Няма да пиша в син цвят.Това няма да ме направи по-малко левскар!!!

Като ми се пишеш за голям "лефскар" какво правиш тук бягай си пиши в говеждия форум , какво ми се правиш на хитър тук ... ние да сме дошли да пишем по вашите мизерни форуми :roll: Голям лефскар (помияр) пише в форума на ЦСКА

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 15, 2008 16:09 

Ако не искате да пиша ми го кажете и напускам.Мислех ,че няма нищо лошо да споделя какво мисля по повод събитията напоследък,но ...

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 101 от 103 [ 3065 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми