Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 04:23 

Защитникът на ЦСКА Кидо Ланзаат премина в отбора на Абърдийн. Холандецът, който е юноша на Аякс, ще играе под наем в шотландския тим през следващата една година. Очаква се "червените" да приберат 150 000 лева от поредния си трансфер. както е известно, Ланзаат бе на крачка от преминаване в английския Ковънтри Сити, но ръководствата на двата клуба не се споразумяха за трансферната сума.

Така от нежеланите на "Армията" футболисти остана единствено бившия футболист на Насионал Мадейра Зе Руи. От ръководството на "червените" са готови да пуснат играча без трансферна сума, но дори и това за сега не привлича вниманието на нито един бъдещ купувач. Причина са визоките финансови изисквания на португалския халф, който прибира по 20 000 лева месечно в Борисовата Градина.

Горното го пействах от дон *********,така че не гарантирам за достоверност :( :-o :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 04:43 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

baraba написа:
А какво стана с картотеките на Маркес и Мороз и доколкото си спомням имаше някакви проблеми с работни визи?
Някой има ли инфо ?

Маркес е в групата за днешния мач. Това значи, че всичко е наред с него. Мороз е заминал за Латвия, защото.....има мач с националния отбор :lol:

За Ланзаат и Абърдийн го има и на други места освен при "Дон Тирбушон" :grin: Желая му късмет. На мен холандеца ми беше симпатичен, а за разлика от други никога не е правил циркове :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 07:53 

За Ландзаат не става въпрос за симпатии, той си е професионалист и при това научен, просто не се наложи при нас а при наличието на толкова талантливи юноши и новият централен защитник, просто е излишен и заплатата му само тежи.
За новите, горното инфо е супер, дано е вярно и точно, имаме нужда от още малко класа. Честно смятам че и тримата играчи в момента на проби са с потенциал, колко от него ще покажат е друг въпрос. Все пак ако са с поносими заплати до максимум 4000- 5000 евро може да си помислим да ги вземем.
Въпсос е и каква сума ще искат шведите за Гунар, все пак има 1 година договор още?
Инече случаят с ********* е направо смешен, подписваш договор, плащаш заплата, а не знаеш че играча има договор със старият си клуб.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 08:48 

nsbob написа:
За Ландзаат не става въпрос за симпатии, той си е професионалист и при това научен, просто не се наложи при нас а при наличието на толкова талантливи юноши и новият централен защитник, просто е излишен и заплатата му само тежи.
За новите, горното инфо е супер, дано е вярно и точно, имаме нужда от още малко класа. Честно смятам че и тримата играчи в момента на проби са с потенциал, колко от него ще покажат е друг въпрос. Все пак ако са с поносими заплати до максимум 4000- 5000 евро може да си помислим да ги вземем.
Въпсос е и каква сума ще искат шведите за Гунар, все пак има 1 година договор още?
Инече случаят с ********* е направо смешен, подписваш договор, плащаш заплата, а не знаеш че играча има договор със старият си клуб.

Исландеца има договор не до другото лято, а до Нова година, при скандинавците първенството е пролет-есен и там си подписват договорите по този период. Тоест има 6 месеца и може да подпишем и предварителен договор, но пък в такива случай може да го вземем и за малка сума, още повече че става ясно че сегашния му клуб е готов да го пусне.
Дано се окаже попадение. 7-8 гола дори в двустранна игра не помня някой скоро да е бележил. Също така такъв тип играчи са много подходящи за БГ, здрав физически и борбен,

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 09:01 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

nsbob: На мен ми е ясно, че Ланзаат в момента не ми трябва. Просто констатирах, че ми беше симпатичен в чисто човешки план, защото за разлика от много други никога не е мрънкал, че е резерва или за пари.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 09:02 

TheOnly1 написа:
nsbob: На мен ми е ясно, че Ланзаат в момента не ми трябва. Просто констатирах, че ми беше симпатичен в чисто човешки план, защото за разлика от много други никога не е мрънкал, че е резерва или за пари.

не само че не е мрънкал за пари, ами не мрънкаше че не е титуляр, като показваше респект към Вальо и Тунчев. Даже Вальо в едно интервю каза, че преди всеки мач Ланзаат е първия човек който му пожелава успех.
Профи отдсякъде, аз лично малко съжалявам че го пуснахме, но пък с тази заплата на пейката няма как.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 09:11 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Респект за Ланзаад. При такава конкуренция в защитата е нормално да не играе редовно и да загуби ритъм. Желая му успех :thmbup:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 09:16 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Тоя исландеца дайте по добре да не го коментираме преди да го вземем.. ако го вземем тогава ше го видим...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 09:59 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Аз доколкото разбрах Ланзаат не го продаваме , а го преотстъпваме за около 150 000 . Това говори , че не са се отказали напълно от него или , че ще му търсят изгодна продажба . А за самия него е по-добре да играе редовно за да не губи ритъм и дано да направи добър трансфер винаги ми са допадали такъв тип хора.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 10:02 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Gaden написа:
Тоя исландеца дайте по добре да не го коментираме преди да го вземем.. ако го вземем тогава ше го видим...

Аз напълно се доверявам на преценката на чичо Митко , но все пак не може да не съм впечатлен от представянето му. Все пак не всеки ден в България пристигат изявени голмайстори с такива впечатляващи резултати и на такава златна възраст :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 10:03 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

baraba еми точно дайте да оставим чичо Митко да реше.. той си знае какво му трябва..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 10:29 

Ланзаат има договор за още дна година, затова бе крайно наложително да се разделим; иначе винаги е бил резерва в отборите, в които е играл; ръководството се надяваше, че след като идва от Германия, ще успее да се утвърди тук, уви, предпочете да си почива...

Гардар идва контузен, реално тази година не е играл и не е бил ефективен; има договор до края на 2008, така че трансферната сума трябва да е сравнително ниска - между 100 и 200 хиляди!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 11:04 
вдига купата
вдига купата
Аватар

euqramer написа:
Ланзаат има договор за още дна година, затова бе крайно наложително да се разделим; иначе винаги е бил резерва в отборите, в които е играл; ръководството се надяваше, че след като идва от Германия, ще успее да се утвърди тук, уви, предпочете да си почива...

Гардар идва контузен, реално тази година не е играл и не е бил ефективен; има договор до края на 2008, така че трансферната сума трябва да е сравнително ниска - между 100 и 200 хиляди!

Е ние след всички трансфери ако не можем едно 100-150 хиляди евро да платим трансфер за играч сме пълни смешници...Не може да искаме добри играчи за без пари :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 11:22 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

http://topsport.ibox.bg/news/id_559821221
Това донякъде може да реши проблема с левия бек :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 11:23 
разпява агитката
разпява агитката

Да не забравим, че говедята привлякоха преди години доста класни играчи за без пари - Томашич, Бардон... сега Тиберканин, които е на път вече да бъде провален от ФК ПодуЯне.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 11:25 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Гаден предполагам , че си искал да кажеш : "реши" , а не "реше" , щото той чичо Митко ще си ги сресва противниците , че даже може и да ги остриже :grin: :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 11:27 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

хахаха да.. не съм видял :) моя грешка :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 13:19 
вдига купата
вдига купата
Аватар

baraba написа:
Gaden написа:
Òîÿ èñëàíäåöà äàéòå ïî äîáðå äà íå ãî êîìåíòèðàìå ïðåäè äà ãî âçåìåì.. àêî ãî âçåìåì òîãàâà øå ãî âèäèì...

Àç íàïúëíî ñå äîâåðÿâàì íà ïðåöåíêàòà íà ÷è÷î Ìèòêî , íî âñå ïàê íå ìîæå äà íå ñúì âïå÷àòëåí îò ïðåäñòàâÿíåòî ìó. Âñå ïàê íå âñåêè äåí â Áúëãàðèÿ ïðèñòèãàò èçÿâåíè ãîëìàéñòîðè ñ òàêèâà âïå÷àòëÿâàùè ðåçóëòàòè è íà òàêàâà çëàòíà âúçðàñò :roll:

Òàì å ðàáîòàòà, ÷å ÷è÷î Ìèòêî èçîáùî íå ãî å èñêàë ìàé òîçè...èäâàë ëè÷íî ñ ïðåïîðúêàòà íà.....Ñàøî àïàøî, âñúùíîñò íèêîé îò ñåëåêöèîííèÿò êîìèòåò íå ãî å íàáëþäàâàë...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 13:25 
вдига купата
вдига купата
Аватар

redMarti написа:
baraba написа:
Gaden написа:

Аз напълно се доверявам на преценката на чичо Митко , но все пак не може да не съм впечатлен от представянето му. Все пак не всеки ден в България пристигат изявени голмайстори с такива впечатляващи резултати и на такава златна възраст :roll:

Там е работата, че чичо Митко изобщо не го е искал май този...идвал лично с препоръката на.....Сашо апашо, всъщност никой от селекционният комитет не го е наблюдавал...

И това откъде го знаеш?! Щото ми намирисва точно на журналистическа партнека с цел отново нагнетяване обстановката в отбора и да може пак всички да се нахвърлим върху Томов първосигнално...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 13:26 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

redMarti нали за тва е контролата с ПАОК за да го гледа ...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 13:53 

Той ще си ходи преди контролата, ако информацията от шведската преса е вярна.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 14:04 

Бе много хора взеха да го разбират тоя шведския, та не знам... Айде да видим първо факти, после да вярваме на журналисти.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 14:07 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Щом идва от скандинавски отбор значи е добър,но мисля че финландското първенство е по-добро от Шведското

и аз и казах НЕ
обичам ЦСКА !

А ТИ ПЛАТИ ЛИ СИ ЗА БИЛЕТЧЕ ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 14:09 

"Левски има трима като Лупи. Това са Батков, Велислав Вуцов и Иван Вуцов", заяви бившият капитан на националния отбор Георги Димитров-Джеки. "В сряда гледахме филма "Момчето на тати си отива" с главен герой Вили Вуцов. Той си мисли, че реденото на състава е като конструкциите на детската игра "Лего". Предлагам Велислав да бъде назначен на мястото на Златин Тепсиев", каза още Джеки.

Малко да се посмеете :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 14:15 

RED DEAD написа:
Ето ви инфо за Гардар директно от шведски журналист:

Here is som information about Gardar Gunnlaugsson.
He is 25 years old.
His height is 1,83 cm and his weight is 77 kg.
He is an islandic attacker with a good, hard shot.
His best season in IFK Norrköping (his present club) was last year when he scored 18 goals in 27 games.
This season he has suffered from some injuries in his groins and thighs. He has only played 8 games so far and scored only 1 goal. Because of his injuries he hasn´t been able to play as well as he can.
But I talked to him yesterday and he said he was feeling a lot better and he hopes that he can be free from fysical problems from now on.
Gardar came to IFK Norrköping 2006 and his contract ends after this season. If CSKA Sofia wants him now they will have to pay some money to IFK. How much I don´t know.
Previous clubs he has played for are islandic Akranes and Valur, and also scottish Dunfermline.
He really wants to play in a bigger european league, and he has high hopes for this chance in Bulgaria.
He has played 4 international games with the islandic youthteam (U21).
He is married with four children.

Само дребна поправка на колегата от Швеция. Има две деца на 1 и 3 години, от 8 мача има 2 гола, а от 13 юлми не играе защото отказва да преподпише договора с Норкьопинг, тим който може и да изпадне. Порових доста по темата.

А това тук ми намирисва на подсказване за вечната калтащка българска работа. Що той, а не ние с измислените от Зенит и Австрия и не знам къде.

http://kostadinov-football.com/index.php?id=350

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 14:18 

RED DEAD написа:
euqramer написа:

Е ние след всички трансфери ако не можем едно 100-150 хиляди евро да платим трансфер за играч сме пълни смешници...Не може да искаме добри играчи за без пари :idea:

За 100 000 и 200 000 забрави! Много по-малко са. но Бузката и Емо Костадинов не спират да ви пълнят главите с ташаци, заедно с ония малоумници от Гонг.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 14:53 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Е нали не иска да преподписва,няма ли да дойде като свободен

и аз и казах НЕ
обичам ЦСКА !

А ТИ ПЛАТИ ЛИ СИ ЗА БИЛЕТЧЕ ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 14:56 
вдига купата
вдига купата
Аватар

ЦСКА1948 написа:
RED DEAD написа:
euqramer написа:

За 100 000 и 200 000 забрави! Много по-малко са. но Бузката и Емо Костадинов не спират да ви пълнят главите с ташаци, заедно с ония малоумници от Гонг.

Ако пък са по малко пък си е чиста проба подигравка да не можем да ги платим...Но да видим де

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 14:59 
разпява агитката
разпява агитката

Цитат:
Е нали не иска да преподписва,няма ли да дойде като свободен

И как смяташ да стане това, след като си има договор с Норкьопинг до Януари.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 15, 2008 15:16 
вдига купата
вдига купата
Аватар

http://topsport.ibox.bg/news/id_99282404

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 140 от 141 [ 4230 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 137, 138, 139, 140, 141  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми