Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Други спортове

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 21, 2007 20:04 
Образцов съфорумец
Аватар

В грешка си Харте,но това няма и значение...феновете на Шумахер са най-многобройните в целия свят и те не са привърженици на Ферари или на Бенетон ,а на самия Шумахер...както и казах по -горе не ми пука много ,много за Ферари!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 21, 2007 20:19 

"те не са привърженици на Ферари или на Бенетон ,а на самия Шумахер"

тва е ясно.
ти не си фен на спорта, а глорихънтър.
там където една голгъза маймуна печели състезание без да е изправена пред никаква конкуренция дори в собствения си отбор, там си и ти.

тебе рейсингът не те интересува, просто защото той не е причината за тебе да следиш спорта. тебе те интересува да се отъркаш в победителя без значение кой защо и по какъв начин.

"Rubens, please, let Michael pass for the title, Rubens, please!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 21, 2007 20:25 
Образцов съфорумец
Аватар

Пак глупости приятелю...пак....никакъв ловец на слава не съм....фен съм на Шумахер още когато беше господин никой и ще му бъда фен винаги....както и съм фен на Съндерланд,въпреки ,че не са от най успелите отбори в Англия,но това не ми пречи да съм им фен!Напротив...обичам фактите ,а те са такива ,че Шумахер ,колкото и да го мразиш е най -ВЕЛИКИЯ в този спорт ,както е Майкъл Джордан във баскетбола и т.н......
Явно омразата ти към Михаел ти замъглява силно преценката..помисли малко !!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 21, 2007 23:17 
легенда
Аватар

Спора е излишен. МАКЛАРЪН са най-великите, а ти не се заяждай със Краси,щото Шуми е идол..макар и не мой..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 22, 2007 05:29 
Образцов съфорумец
Аватар

Въпрос на избор Ред ,въпрос на избор.....всеки със него си живее... :wink: !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 22, 2007 10:11 

в същност единият от спорещите обижда постоянно другия ,това не е точно замисъла на този форум,аз също съм фен на Шумахер ,но наи вече на червените кончета,както някои каза по горе ,те са червени ,а и не само за това ,италия е мястото където скоро ще живея говоря този език,карам италиянска кола и съм луд фен на Ювентус,така че само Ф Е Р А Р И ,и новият шампион ако още не го знаете е Фелипе Маса :)))

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 22, 2007 10:31 
ветеран
ветеран
Аватар

Шуми беше нечовек... никога не съм му бил фен, но да се отрича таланта му е светотатство...
:wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 22, 2007 11:49 
Образцов съфорумец
Аватар

Реално мислещите фенове го признават ,за което респект....може и да съм пристрастен :wink: ,но пък да се отрича фактите е направо тъпотия! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 22, 2007 17:03 

Италианците са луди по отбора Ферари, а кой ще върти волана на колите им- слаабо ги вълнува- на Имола се радваха еднакво при преминаването и на двете червени торпеда. Умират за Ферари- е това е, а дали е Шуми или Кими им е все тая- важното за феновете е финала да е червен.
Изображение

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 22, 2007 17:54 
Образцов съфорумец
Аватар

Ами не е така...наидстина те са си за Ферари ,но са наистина големи фенове и на ВЕЛИКИЯ!ВСЕ ПАК ТОЙ ИМА ФЕНОВЕ ОТ ЦЕЛИЯ СВЯТ ОБАЧЕ ,НЕ САМО ОТ ИТАЛИАНЦИТЕ! :lol:

И ето един факт ,който виждам случайно...а такива има още много...
http://sportni.bg/?tid=40&oid=1049684

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 26, 2007 19:01 

Изображение
едновеждия тръгва първи за Монако, а Кими е 15- ти заради катастрофа,
но от отбора на Ферари са измислили специална тактика при очаквания пороен дъжд по време на състезанието.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 27, 2007 01:13 

Кими пак събра борчетата респективно саксиите в Монте карло :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 27, 2007 14:50 
ветеран
ветеран
Аватар

Страх ме е че едновеждия ще спечели като Хамилтън го опази... :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 27, 2007 14:57 
Образцов съфорумец
Аватар

Страх от какво.... :wink: :wink: !Обаче все повече ми прави впечатление това дете Хамилтън....наистина впечатляващ талант...леко ми напомня на един гениален пилот...само леко обаче! :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 27, 2007 22:07 
легенда
Аватар

Макларън маже..браво..както казвах не ме вълнуват ли4ности,а фирма,марка..английското си е английско. НИСКА СЕРИЙНОСТ=СВРЪХ ВИСОКО КА4ЕСТВО!То затова и на новия Еърбъс, на Англия са поверени най-фундаменталните неща-ДВИГАТЕЛ и КРИЛА,а на французите-креслата, а на испанците...кенефите.. :lol: А двигателят е РОЛС-РОЙС..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 27, 2007 22:11 
Образцов съфорумец
Аватар

Абе този Луис е наистина много ,много впечатляващ пилот....браво на момчето ,хъс и устрем...какво повече...а се доказа ,че дори и с отлична кола ,като Ферари ,трябва да имаш дупе за да си първи....личността я няма засега!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 27, 2007 22:13 

То и макларън е толкова английски сега че нема до къде, а до година 2 като стане фирмен тим на Даймлер-Крайслер и на книга щото на пракитка е :)вече хептен нема да е английски...а еърбъс А380 съвсем не са му само креслата френски, те са доста по-напред в технологично гледна точка от островчето :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 27, 2007 22:28 

:n013: Адската двойна победа, то бива надмощие но да оставиш само 1 незадминат с обиколка пилот с изключение на съотборника ти - това вече не знам как да го определя...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 28, 2007 19:00 

чакаи следващото състезание ,то ще е на бърза писта където Ферарито ще има голямо надмощие ,стига разбира се Кими да не се пак осере нещо ,аз така или иначе мисля че голямата фигура в момента там е Маса ,на 6-ти двоина за Ферари :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 28, 2007 23:23 
легенда
Аватар

Смешик Джолио..остров4ето,дето викаш е пионера на все що се движи или не се движи по света :D Първият локомотив,парната машина,тъка4ният стан...да не говорим 4е хората от Острова са двигателя на Щатите за вси4ко-хора,у4ени,инженери,техни4еска мисъл,език,култура и т.н. По това време жалките жабари и франсетата са ходели по приеми или балове...не е зле да се мисли,преди да се говори,или най-малкото,ако не се мисли-поне да се познават фактите и историята.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 28, 2007 23:39 

Сериозник Маняк, ми аз познавам историята достатъчно добре.
Запознат съм с индустриалнат революция но тяма общо в случая и мнението което съм изразил, само незнам защо имаш такива дълбоки симаптии към англичаните... В Ф1 още не се състезават с локомотивчета, а първата кола(ДВГ)не е английска предполагам знаеш като всестранен експерт 8) Това че техническата мисъл и учените допринесли за постиженията в САЩ са само или предимно англичани пък съвсем неотговаря на истината.
Уви колкото и да не ти харесва сега англичаните са просто придворното куче на САЩ и нищо повече, като не отричам безпорният им културен (а и друг) принос изразяващ се в литература,музика,кино,тв и какво ли не даже съм фен.
Успехите на Макларън в момента (колкот и малки да са те) се дължат на Даймлер-крайслер :)и те практически се явяват техния фирмен отбор, такава е тенденцията във Ф1 това ако го оспорваш значи ти си смешен в момента.
А пък за франсетата примерно ако незнаеш първото автомобилно състезание е във Франция.
А да не говорим за технологичното превъзходство на франсетата (особено пък в авицията и нейните подобласти както и автомобилостроенето)в момента, щото ше стане сериозен оффтопик. Примери Ариана и единствения неамерикански катапултен самолетоносач и още куп неща.

Последна промяна Goblin на Пон Май 28, 2007 23:46, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 28, 2007 23:44 
легенда
Аватар

Говориш глупости..при цялата мощ на Япония-номер1 при автомобилите и Сащ-номер2..винаги най-престижната и скъпа кола е била РОЛС-РОЙС...А Бентлито-също,да не говорим за ЛЕГЕНДАРНИЯТ Астън Мартин на Джеймс Бонд..къде ти там рено,пежо или ситроен..тия са като бедни роднини при кралица. Същото и със самолетите..най-легендарните са пак английски-Торнадо..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 28, 2007 23:54 

Тук говорим за технологичен напредък, не за престижни марки и класики.
Не е нужно да ми обясняваш толкова общи неща се едно съм на 5 години и недей се отнася със всички така във форума.
Пежо,Ситроен и Рено са ориентирани към съвсем друга пазарна нисша и т.н. а и ПСА и Рено-Нисан могат да купят и продадат дет се вика и РР(предполагам знаеш че и Бентли и РР са собственост на немски консорциуми ФВ и БМВ) и останлите английски компаний барабар с Джеймс Бонд :) Ако незнаеш Рено спасиха Нисан. Отделно доминират или присъстват в моторния спорт от години, а в Англия карат доста френски коли...
Форд Кортината е хубава кола и Астън Мартина е класика и новия Венкуиш или DBR не са никак лоши коли:) но това е доста страни в темата... За автомобилите смятам съм доста запознат това си е моя преценка разбира се. А икономическите и технологични сили в момента в Европа са Франция и Германия, а Великобритания изостават сериозно...
Сега можеш да ми кажеш примерно и че Джон Клийс е царя на комедията ма тва нема да има нищо общо в случая :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 29, 2007 00:05 
ветеран
ветеран
Аватар

В нашия роден БГ най-продаваните нови автомобили са от топ 5 3 франсета... :wink: А франочлята като цяло са много над доста други култури... в доста отношения

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 29, 2007 00:09 
легенда
Аватар

Не,ЦАРЯ е ПАК англи4анин,и се нари4а ЧАРЛЗ СПЕНСЪР ЧАПЛИН, а след него са БЕНИ ХИЛ и въпросният КЛИЙЗ..но забравихме за МР. БИЙН... :lol: тия вси4ките са папуаси..дано само не по4неш за МУЗИКА или ДИПЛОМАЦИЯ,4е там става зле,ама изклю4ително зле за такива като теб..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 29, 2007 00:14 

Ами не съм тръгнал да споря за музика и култура напротив дори съм писал във форума, че половината съвременна музика има корени там.
Ма вече имам чуството че ти четеш избирателно и само чакаш да порицаеш някой :lol: Айде да не разводняваме повече. :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 29, 2007 00:21 
легенда
Аватар

Не половината..90% от стиловете тръгват от ОСТРОВА..все пак не говориш със съу4еници,а със 4овек който записва от 35 год. и има 2000 диска и 1000касети..но си прав за друго..темата е друга..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 29, 2007 13:01 

еииии хора темата е формула 1 .сещате ли се :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 29, 2007 14:02 
CSKASOFIA.com
Аватар

Те и Алонсо го наро4иха да е наследник на Пилещара....ама не, оня не трябва да има наследници, защото покрай него западна вси4ко. Вси4ки му даваха аванта само и само да спе4ели. Сега да му мисли като идват двама зад него, дето ще го минат като малка гара във вси4ки рекорди...
:lol: :lol: :lol:

онази снимка, дето я е сложил КатълРипъра казва вси4ко....в тези коли се влюбих като малък....тогава нямаше Шумахер.....имаше борба до последно....никой не даваше аванта на съотборника си...сега от някакви селтаци в бокса зависи кой ще вземе състезанието....Ферари наложиха този модел и е наложително да бъдат брутално смазани по вси4ки параграфи.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 29, 2007 17:01 
Образцов съфорумец
Аватар

Един е той....завистта към него няма край ,както нямат край и любовта и преклонението към живия Бог на Ф1...Михаел !!

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 5 от 22 [ 652 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Следваща

Начало форум » Общи » Други спортове