Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Други спортове

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 19, 2007 12:11 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

madman написа:
Спаркси, как е панталона :oops:

Абе панталонО се закърпи ам аз ще им е**** **** м***** ушата вмирисана. :bash:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 19, 2007 13:40 

Невероятно! Малко са думите да опишат какво преживяхме вчера и на стадиона и в залата! Трябва да се преживее... :) Наистина е невероятно когато атмосверата е толкова велика и духът е високо. САМО ЦСКА и ВСИЧКО Е ЧЕРВЕНО!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 19, 2007 16:31 

Аз трябва да почна да ходя по-честичко на баскетбол. Много готино беше вчера, страхотна атмосфера в залата, много добре играха наште. Само ЦСКА :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 19, 2007 19:37 

Aбе хора, а видяхте ли барабаниста който беше в агитката. Които правеше ритъма и биеше туш на фаловете? Еййй тоя човек ме изкефи максимално, страшно беше с тия барабани.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 19, 2007 20:37 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Таня Чиров :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 19, 2007 20:52 

Отборът е много силен,мачкаме,догодина сме в евро лигата :grin:
Атмосферата в залата беше супер!!!наи-великата агитка сме :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Мар 20, 2007 01:34 

ВЕЛИКИ!!! Ние сме ние сме Шампиони на Европа ние сме!!! За публиката ясно е, че сме номер 1! Фантастично незабравим ден за мен. Когато се прибрах и гледах репортажа и видях Теди да се радва с шала ми беше черешката на тортата :) Честито и ще мачкаме в Евролигата другия сезон.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Мар 20, 2007 17:57 

ЧЕРВЕНО БЯЛА ЛЮБОВ

Георги Божков: С такава публика се печели лесно

18 март 2007 | 22:01

Изображение

Наставникът на ЦСКА Георги Божков заяви, че с такава публика като тази на „червените” изпълнила зала „Универсиада” тази вечер, мачовете се печелят лесно:

„За мен е голяма гордост, че нов клуб като нашия, възстановен само преди няколко месеца, успя да спечели титлата в първото си участие в Адриатическата лига. Шибеник беше най-сериозния противник, с когото сме играли през годината. Нашият отбор успя да неутрализира силните им страни.На плещите ни тежеше огромна отговорност и напрежение, но с такава публика се печели лесно”.

Емил Коен мисли за Евролигата

18 март 2007 | 23:04

Изображение

Мениджърът на ЦСКА Емил Коен бе изключително щастлив след спечелването на Адриатичрската лига по баскетбол при жените:

"Това е огромен успех. Изиграхме два тежки мача срещу много
силни съперници и успяхме да ги спечелим. Момичетата се
раздадоха на игрището и смятам, че триумфът им е заслужен.
Това е първият ми медал като мениджър и то златен и затова
съм много щастлив. Вече мисля за следващия сезон и за участие в
Евролигата. Като шампиони в Адриатическата лига имаме място в
най-силния европейски турнир" - коментира Коен.

По десет заплати за титлата в ЦСКА

19 март 2007 | 07:00

Изображение

По десет заплати накуп на всяка състезателка от женския ЦСКА ще раздаде ръководството, за титлата в Адриатическата лига. "Червените" победиха в зала "Универсиада" миналогодишния носител на трофея – хърватския Шибеник Джоли. Още преди началото на сезона Емил Коен обещал на любимките си, че ще ги позлати при триумф в най-силния турнир на Балканите. Баскетболистките, ще увеличат банковите си сметки със сума, равна на годишното им възнаграждение. Така например, двете американки Тифани Джонсън и Латаша Байърс, които играят за по $ 5000 на месец, ще забогатеят изведнъж с по $ 50 000 всяка. Разбира се, това ще стане, ако шефовете удържат на думата си, защото едва ли през октомври, когато започна надпреварата някой е предполагал, че отборът ще триумфира с купата.

Заплатите на капитана Елена Йоловска, Светла Асенова и Теодора Петрова пък са от порядъка на 3000-4000 лева. Горе-долу толкова заработват сръбкините Таня Чиров и Бранкица Хаджович.

Латаша Байърс: Готови сме за Купата на България

19 март 2007 | 11:41

Изображение

Един от лидерите на дамския ЦСКА Латаша Байърс заяви по повод спечелената снощи титла на Адриатическата лига, че съставът на Георги Божков е доказал, че е най-добрият в България. ЦСКА спечели турнира при първото си участие и записа златна стъраница в историята на клуба, който за първи път през този сезон има женско направление след 30-годишно прекъсване. Също така LB бе избрана за MVP на турнира.

"Заслужавахме тази победа. Ние сме най-добрия отбор в момента в България. Вече се готвим за турнира за Купата. Но нали знаете, ние сме не само най-добрите, но и най-красивите. Шампиони сме и сме готови за нови предизвикателства", заяви Байърс.

Тя не пропусна да отдаде дължимото на своя тим и треньор и да подчертае силата на колектива на ЦСКА.

"Благодаря на всички съотборнички, както и на треньора Георги Божков за доверието и всичко, което направи за тима. Независимо, че пропуснах зимния лагер на Боровец демонстрирах добра форма. Все пак да не забравяме, че това не ми е първата титла в кариерата, но съм горда с признанието и отличието", завърши Тот.

Теодора Петрова: Вярвах, че ще спечелим

19 март 2007 | 12:56

Изображение

Един от лидерите на дамския ЦСКА – Теодора Петрова заяви по повод спечелената от тима титла на Адритическата лига, че е вярвала през цялото време в успеха. ЦСКА стигна до титлата в турнира при първото си участие в него и записа златна страница в историята на клуба, който за първи път през този сезон има женско направление след 30-годишно прекъсване.

"Радвам се, че зарадвахме всички тези хора в залата. През живота си не съм виждала толкова много публика на женски баскетбол. На загрявката бях настръхнала. Не сме се уплашили в накакъв момент от мача, а по-скоро изразходвахме много физически сили за два дни. Стана много тежко когато изравниха резултата, но издържахме психически и важното е, че удържахме. Вярвах! Много вярвах, че ще спечелим, ако когато вярваш, че нещо ще се случи, то наистина става факт", заяви Петрова.

Тя отличи и приноса на феновете на ЦСКА в залата за атмосфертата по време провеждането на турнира.

"Подкрепата на публиката беше страхотна. Пак повтарям, че досега в кариерата ми не бях играла пред такава публика и се надявам да не е за последен път. Мисля, че с такава атмосфера хората ще се върнат в залите. Виждате през този сезон колко много бе направено в ЦСКА. Организацията е перфектна, така че трябваше да зарадваме всички", завърши Петрова.

Това вече е отбор

20 март 2007 | 04:38

Изображение

И от пластилин да беше "Универсиада", в неделя нямаше как да я разстелим така, че да побере всички, които искаха да гледат. Не какво да е, ЖЕНСКИ баскетбол. Влязоха 2500, с пръст в уста и псувни на езика отвън – поне още толкова. Някакви си десет момичета по червен екип, луд мениджър на ръба на припадъка цял уикенд и купата на Адриатика. За всеки случай Емил Коен плати преди да започне турнирът за изработка и на трофей за четвъртото място. Понеже го беше страх, че той ще си остане за неговите. А те взеха, че биха шута отзад на шест хърватски националки и техния арогантен треньор, който си бе направил сметки без кръчмар. Ако бе гледал малко по-далеч от собственото си его, горкият Желко Циглар щеше да съзре очевадното. Че ЦСКА от банда талантливи и нафукани мадами с кецове последна мода и манекенски тен се бе превърнал в ОТБОР. Такъв, в който сърцето е едно, болката е поравно, а успехът е на всички. Заслугата е на Георги Божков. Той си знае какво е да стоиш начело на цял състав кокони, без дори да се опитваш да им чупиш стойки като шеф. На Стойна Вангеловска, която вместо мозък има оранжева топка в главата си. На Евладия Славчева – сама по себе си символ на победата. Но най-вече на Коен, пред когото не армейските фенове, а цялата спортна общественост трябва да се поклони.
И накрая тази купа! Първата на ЦСКА, която ще си остане завинаги и най-милата. Като тази на Лукойл от финала на Южната конференция срещу Арис. Кошът със сирената на Лодърдейл и пасът на смъртната резерва Байданов не се забравят. Те поставиха началото. Днес Академик е с тригодишен стаж в УЛЕБ. От неделя ЦСКА държи в джоба си билет за Евролигата. Работата е ясна. България пак почти всичко е баскетбол. Обаче най-готиното от всичко е, че днешният ден, утрешният, по-утрешният ден, те всички принадлежат на десет жени.

Скаут на WNBA хареса играта на Теди Петрова

20 март 2007 | 16:01

Изображение

Скаут на WNBA, който е присъствал на финала на дамската Адриатическата лига в неделя в зала "Универсиада" е харесал играта на баскетболистка номер 1 на България за последните няколко години – Теодора Петрова, съобщава в днешния си брой столичният спортен всекидневник "Тема:Спорт". В момента Петрова е един от лидерите на българския ЦСКА, който в края на миналата седмица спечели Адриатическата лига, надигравайки на финала досегашния шампион Шибеник Джоли със 73:67.

По информация на изданието мениджърът е пристигнал в последния момент, като целта на престоя му в София е бил да провери настоящата форма на Латаша Байърс и Тифъни Джонсън, както и да се огледа за нови интересни лица. Очаква се Петрова да бъде поканена да участва в камп на някой от тимовете в Лигата.

След края на финалния турнир за Купата на България в четвъртък започват преговори за оставането на Тифъни Джонсън и Латаша Байърс.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Мар 20, 2007 19:18 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Абе къде мога да намеря снимки от маскения бал след това?

Щото видях снимка от днешния "7 дни спорт" с Бранкица Хаджович и дотам :oops: :oops:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Мар 20, 2007 20:29 

Ей много ме е яд!Събота си взех билет за двата дни на баскетбола...!Гледах в събота мача с Госпич,скъсахме се от викане :wink: !Неделя бях на мача с Литекс и след това отивам на баскета и ми викат полицаите:"Няма места,залата се напълни преди 1 час"Тледам репортажа и имаше свободни места :-o ЗАЩО ТАКА?АКО НЯКОЙ ИМА СНИМКИ,КЛИПЧЕТА ОТ МАЧА И БАСКЕТА ДА КАЧИ ПЛС!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Мар 20, 2007 20:30 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Проблемът е, че празни места е имало и в главите на полицаите....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Мар 20, 2007 20:39 
гледа мача
гледа мача

Ушев педерас. Друго няма какво да се каже.
********* кретените как са прецакали човека. :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Мар 20, 2007 21:31 

MuSTaKa написа:
Абе къде мога да намеря снимки от маскения бал след това?

Щото видях снимка от днешния "7 дни спорт" с Бранкица Хаджович и дотам :oops: :oops:

Снимки има в сайтана баскет тима, а Бранкица размазва

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Мар 20, 2007 23:43 

Това вече е отбор

И от пластилин да беше "Универсиада", в неделя нямаше как да я разстелим така, че да побере всички, които искаха да гледат. Не какво да е, ЖЕНСКИ баскетбол. Влязоха 2500, с пръст в уста и псувни на езика отвън – поне още толкова. Някакви си десет момичета по червен екип, луд мениджър на ръба на припадъка цял уикенд и купата на Адриатика. За всеки случай Емил Коен плати преди да започне турнирът за изработка и на трофей за четвъртото място. Понеже го беше страх, че той ще си остане за неговите. А те взеха, че биха шута отзад на шест хърватски националки и техния арогантен треньор, който си бе направил сметки без кръчмар. Ако бе гледал малко по-далеч от собственото си его, горкият Желко Циглар щеше да съзре очевадното. Че ЦСКА от банда талантливи и нафукани мадами с кецове последна мода и манекенски тен се бе превърнал в ОТБОР. Такъв, в който сърцето е едно, болката е поравно, а успехът е на всички. Заслугата е на Георги Божков. Той си знае какво е да стоиш начело на цял състав кокони, без дори да се опитваш да им чупиш стойки като шеф. На Стойна Вангеловска, която вместо мозък има оранжева топка в главата си. На Евладия Славчева – сама по себе си символ на победата. Но най-вече на Коен, пред когото не армейските фенове, а цялата спортна общественост трябва да се поклони.

2500 на женски мач. "Универсиада" не е била толкова пълна от романтичния период на Лукойл Академик в УЛЕБ. Атмосфера, достойна да се сравни само с агитката на Левски срещу Фенербахче в "Христо Ботев", когато Георги Младенов бе все още крал. И накрая тази купа! Първата на ЦСКА, която ще си остане завинаги и най-милата. Като тази на Лукойл от финала на Южната конференция срещу Арис. Кошът със сирената на Лодърдейл и пасът на смъртната резерва Байданов не се забравят. Те поставиха началото. Днес Академик е с тригодишен стаж в УЛЕБ. От неделя ЦСКА държи в джоба си билет за Евролигата. Работата е ясна. България пак почти всичко е баскетбол. Обаче най-готиното от всичко е, че днешният ден, утрешният, по-утрешният ден, те всички принадлежат на десет жени.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 00:24 
легенда
Аватар

Теди е велика..как само се радваше това моми4е..Браво за духа, който показаха 4ервените ангели. Полов орган за неколцина от все по-оредяващите говеда, които по говеждият дарик се сърдят, 4е им викат 4ервените ангели..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 00:28 

Toва сравнение с говедата само не е готино :) защото нашата несъмнено беше много по - добра.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 00:44 
легенда
Аватар

Изказа се неясно...я пак...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 01:05 

Не визирах твоето мнение :) Ставаше въпрос за сравнението с мача Уефски : Фенербахче с говедото Младенов. Сравнението с тяхната атмосвера тогава е нелепа, от онези години на мафиотски терор СИК, ВИС и т.н. боклуци. Имаха едно Уефски Оле Оле Оле, страшни песни пееха, чак да паднеш.
А за червените ангели не ми е ясно какво пречи... но илюзиите са кофти нещо, може всичко да ти пречи, но в същност сам си пречиш на себе си, така че да си правят сметката говедата щом сами на себе си пречат каква полза има за тях за света....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 01:08 
"Евробоец"
"Евробоец"

Емо, уточни се наистина... Колкото и странно да ти звучи, същия този женски отбор на Левски, през 1984-та печели КЕШ и е най-силният отбор в Европа и един от най-силните в света по онова време. Същия този отбор, който сега е с 15 загуби от 15 мача... Аз и ти няма как да го помним, но питай например Маниака, той знае за какво става въпрос. Но тогава баскетбола, а и спорта като цяло, е бил на коренно различно ниво. Тина Димитрова загатна, че от идния сезон може да се намери сонсор, но да видим... ако още 1-2, а защо не и 3 отбора намерят стабилни спонсори като ЦСКА и Нефтохимик, бихме могли да имаме не 1, а 2 отбора в Евролигата! Същото важи и за мъжкия баскетбол. Но да изчакаме до есента...
Едит: каква полза има от левскарите за света ли? :-o Направо изби рибата с тоя въпрос...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 01:11 
легенда
Аватар

Нужни са Емо...без говеда на кого ще доказваш колко в действителност са жалки?Хегел...диалектика-единство и борба на противоположностите, а преди него са го доказали индийските мислители, и то по време, когато в Юръп са се катерили по дърветата..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 01:14 
легенда
Аватар

А и Умерения пак се изказа добре...така беше, през 84та лефски наистина бяха мн. силен отбор...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 01:20 

Umereno_sin, на волейбол сме Европейски шампиони както знаеш, на футбол сме имали полуфинали както знаеш. Но дойдоха едни годинки, когато мутри като ВИС и СИК дофтасаха да създават демокрация и когато живота нямаше стойност по софийските улици и тогава едно отборче взе много да се издига Сиконко, Миконко и какви ли бяха там Гонзовци и т.н. Младенов наистина е добър баскетболист и спортист по принцип, но от онези времена да не се връщаме към гаврата и цялата помия на помярското му същество и въобще на вашите религиозно окултни суеверия към разни деградиращи фактори.
Въпреки, че не знам какво искаш да кажеш с горния си пост, това си остава моето наблюдение.

За гаврата със затриването на олимпийските спортове на ЦСКА донесли толкова много медали, няма смисъл да се коментира. Това е история, дори клуба да се затрие, каквито опити имаше преди, духът остава вечен. Отвъд всичките простотии и кал, която се хвърля. Защото диаманата в калта си остава диамант, дори да не блести толкова много. Затова и ЦСКА е отвъд всичко.

Последна промяна emil_mlo на Сря Мар 21, 2007 01:28, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 01:26 
легенда
Аватар

ДОЛУ ОКУЛТИЗМА!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 01:27 
"Евробоец"
"Евробоец"

Емо, само да те допълня - за волейбола мисля, че имате 2 Европейски купи, плюс 3 финала (ако не греша - надявам се Маниака да ме поправи ако е така) Но тук е мястото да вметна, че и Левски също е печелиш КЕШ по волейбол (жени), като има и няколко финала. Аз и ти можем само да съжаляваме, че не сме били свидетели на тези успехи, надали някога и ще ги доживеем, но не е нужно да ги противопоставяш по такъв начин. А и защо смяташ, че за мен е чест епохата "Сиконко"? За никой трезвомислещ фен явлението "Сиконко" не е мечта, повярвай.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 01:33 

Това много прилича на Комунизма братле просто, надявам се разбираш за какво иде реч. Закачат мозъчетата на една поточна линия наречена "левски" понякога това е и с червена марка. Точно се действаше предишните години с комунистически методи. По същият метод бе туширана църквата в България, когато се премахнаха празниците като Коледа и Великден, наблегна се от друга страна на 1-во майски манифестации и любов към партията. Разбираш, че духът е отвъд двете неща, само дето едното носи различно послание от другото.

Същото нещо не бива да се създава, закачане не малките към даден егрегор и мозъчетата им се маниполират и пълнат с каква ли не бъркоч. На стадиона заприличва на сборище за зомбирани олигофрени. Това и при нас и при Вас не трябва да се получава. Както каза Маниака, долу Окултизма. Ние не сме различни Умерен, ние сме едно и винаги сме били такива, повече от тъпо е това, което става. Просто невежество. Хубаво е повече да го осъзнават.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 01:33 
легенда
Аватар

Така е...имаме КЕШ-мъже и КНК-жени по волейбол, а Таня Гогова от левски е в моето даскало-по физи4еско, а пък познавам ли4но прелестната Мая Стоева, както и Руми Каишева..и 3те-легенди на женският волейбол.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 21, 2007 12:29 

Спорите и никой не отбеляза успеха на полуфинала за купата.

Дамският баскетболен ЦСКА се класира за финала за Купа "Леденика", след като в полуфиналния двубой днес в зала "Миньор" в Перник победи Дунав Еконт с 81:66.

Срещата започна много добре за шампионките на Адриатическата лига, които в средата на първата четвърт водеха с 20:6. Впоследствие обаче в редиците на "червените" настъпи известно отпускане и в крайна сметка частта завърши "само" 24:18 за ЦСКА.

Втората четвърт протече сравнително равностойно, но все пак с лек превес за "Червените ангели". Тимът на Георги Божков прекърши психологически съперника в края на полувремето. 10 секунди преди почивката ЦСКА водеше със 7 точки за 40:33, баскетболистките на Дунав пропуснаха да реализират от на пръв поглед елементарна ситуация в трапеца. "Червените" овладяха топката, която след бърз пас попадна в капитана Елена Йоловска, която 3 секунди преди края беше безпогрешна от зоната за три точки – 43:33.

След почивката Дунав изглеждаше по-мобилизираният тим на игрището, но множеството грешки в завършващата фаза на младия тим от Русе не му позволи да се доближи драстично в резултата спрямо своя определено по-класен съперник. ЦСКА продължи да поддържа разлика от десетина точки в последните две части, независимо че защитата на „червените” далеч не бе на задоволително равнище. Въпреки това по-агресивното нападение на ЦСКА даде своето отражение и тимът спечели с 15 точки разлика.

СТАТИСТИКА:

ЦСКА – Дунав Еконт 81:66
(24:18, 19:15, 22:15, 16:18)

Състави:

ЦСКА: Йоловска 12, Топалова 20, Хаджович 2, Чиров 14, Джонсън 9 (Ангелова 2, Пеева 8, Димитрова 4, Теодора Петрова 8, Асенова, Тодорова 2, Байърс)

Дунав Еконт: Петева 9, Георгиева 19, митева, Драгушин 10, Мирчева 10 (Воронова 4, Кунчева 4, Димитрова 8, Стефанова 2, Моргун)

Съдии: Цачев, Янкулов

Зала: "Миньор", Перник

Зрители: 400

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 22, 2007 20:26 
вдига купата
вдига купата
Аватар

"ЧЕРВЕНИТЕ АНГЕЛИ" СПЕЧЕЛИХА КУПАТA !!!

Принтирай Изпрати Коментирай Женският баскетболен отбор на ЦСКА спечели Купата на България, след като на финала победи ЛукОйл Нефтохимик с 102:72 (21-28, 17-25, 16-29, 18-20) точки.

Айдеееееее още купиииии ИИИИИ ПРЕДИИИИИИ ИИИИ СЕГААААА ЦСКА Е НА ВЪРХАААААААА !!!

Браво АНГЕЛЧЕТА !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 22, 2007 20:35 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Честита първа национална купа на момичетата! Нека продължават все така да мачкат наред! :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 22, 2007 20:38 

ЧЕРВЕНО БЯЛА ЛЮБОВ

ЧЕРВЕНО БЕЛИ ШАМПИОНИ

Браво Ангелчета :) ОБИЧАМЕ ВИ

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 14 от 16 [ 479 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Начало форум » Общи » Други спортове