Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Други спортове

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 21, 2005 16:26 

Следващия мач е утре, но най-вероятно няма да го дават :( , защото е в чужбина. Иначе като играят в България за УЛЕБ винаги ги дават поне по ТВ България.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 21, 2005 19:42 

Как така няма да го дават. Мисля, че Сашо Йовков каза, че ще го дават...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 21, 2005 20:59 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Досега гостуване не са давали и не виждам как ще го дават сега, а иначе Евроспорт 2 ще дават европейски баскетбол от турнирите тази година, но им нямам програмата, но там може да има, ако не директно, поне някакъв разширен репортаж, поне така казаха преди месец...
Ако Академик бие утре и подпечатва класирането, а бтв Арис досега им бяха неудобни, може би заради бавния Пи Ел.

Drug Me With Your Crossword Puzzles
Drug Me With Your Magazines
Drug Me With Your Fuck Machines
All Fake, Fuck It Away

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 08:24 

Ами вече съм сигурен, че няма да го дават :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 13:22 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Vanko_090 ще черпиш, довечера от 21:00 по Евроспорт 2 ще дават мача :D поне така пише и е обявено , да стискаме палци, да гледаме добър баскетбол.

All Fake, Fuck It Away

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 13:28 

ЕЕЕ Браво, значи ще гледма по Евро Спорт 2!! Супер, мерси за инфото!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 13:38 

Аз го нямаааааам :( Няма ли по никоя друга телевизия да го дават :?:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 14:31 

:grin: Супер това е яко, и то по Евроспорт-а, сигурно на български, а? :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 15:05 

И на турски да е, пак ще гледате мача на живо :( . Не разбирам как може в Германия да няма Евроспорт 2. :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 15:14 

Няма или не го лови приемника?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 15:17 

Няма го въобще. Пише го още на сайта като влезнеш и искаш да провериш програмата.

ЕДИТ. Остава по www.ulebcup.com да го следя и Радио Гонг, доколкото пускат пряко предаване.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 15:38 

По "Гонг" ще го дават, със сигурност.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 15:55 

Зная аз как го пускат по Гонг. От всяка четвъртина по 1-2 минути пряко. Останалото песни и повтаряне на неактуален резултат. Някой знае ли подробности около мача? Някакви кадрови проблеми за някой от отборите или любопитни събития?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 16:40 

Знам най-важното - контузени няма. Нещо повече Смит се върна и може да излезе като титуляр. Остава да видим дали ще бием...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 23, 2005 16:05 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

И така мача мина, покрай този мач изобщо забравих, че има Шампионска лига, но не съжалявам, само жалко, че Академик не спечелиха.
Така EUPHONY BASKET BREE - LUKOIL ACADEMIC 87-75, мачът беше интересен и Академик дръпна в началото, но после беше изпреварен и докрая на мача догонваше, като разликата и набъбна на 12. Коментаторите по Евроспорт 2, казаха интересни неща за България, като че преди и след комунизма сме имали много силен баскетбол и едва ли не тук бил национален спорт и т.н.
За играта говориха, че Ламонт бил много бърз и направил изпълнението на седмицата (онази 3-ка дето падаше назад към страничната линия и вкара), но също така отбелязаха, че в техния отбор играта била пас-пас-пас, а в нашия... тупкане-тупкане...
Статистиката от мача е изключитлено интересна и аз такава не бях виждал... изпълнени фаулове Академик 3/5 :idea: :?: Бри 16/21, откриите разлиакта... 13 точки... а сега още по-интересно Академи тройки 8/24 , Бри 11/17 (изключителен процент и го държаха през целия мач), основно оръжие на Бри беше JENKINS JULIUS играл 38:15 минути и вкарал 26 точки с много висок процент, а REINKING NATE е с 29:15 минути 15 точки 3/3 двойки и 3/3 тройки 100% стрелба, което ме смрази... Бри използваха 7 играчи, а Академик 8, но белгийците бяха много активни през цялото време, много комбинативни и с изключителни процнети. Академик не вървяха добре в нападение, Тошко не беше на ниво и Ламонт сам не можа да извади мача... Julius Jenkins, ako не се лъжа го пазеха Уийкс и Смит, но така и не успяха, а те са много добри защитници... за Академик само Чековски от високите играчи беше на ниво и имаше актив 9 точки, а Саймън и Младенов общо са с 6.
Тези белгийски отобри с отборната си игра се оказват голяма пречка за Академик, а като имаме предвид, че и Арис им е много крив, положението е сериозно. Бри в София/Правец са победими, но не и ако пак вкарват ~60% тройки...

All Fake, Fuck It Away

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 23, 2005 16:06 
Аватар

За съжаление ЛА допускат загуба :wink:
Баскетболният шампион на България Лукойл Академик допусна първата си загуба в тазгодишното издание на турнира за Купата на УЛЕБ.

"Студентите" отстъпиха при гостуването си на белгийския Бри в среща от група А на надпреварата със 75:87 точки.

Момчетата на старши треньора Константин Папазов започнаха много добре срещата и в първите две части бяха равностойни на белгийските първенци, като на полувремето резултатът също бе равен - 42:42.

След почивката обаче домакините взеха нещата в свои ръце и не оставиха шансове на българите. Много силно оръжие за домакините в този мач бе стрелбата от зоната за три точки, което в крайна сметка им донесе и успеха.

Повторен дебют за Лукойл Академик направи американецът Брайънт Смит, който игра 13 минути и завърши с 4 точки. Най-резултатен за "студентите" бе Ламонт Джоунс, който вкара 22 точки. Капитанът Тодор Стойков пък добави 17.

Така след двете поредни победи на старта Лукойл допусна загуба и заема второ място в класирането на група А.

временно класиране:

1. Брее 3 2 1 235:219 5 точки
2. Лукойл Академик 3 2 1 270:260 5
3. Вентспилс 3 2 1 238:228 5
4. Aрис 3 2 1 246:256 5
5. Eстудиантес 3 1 2 255:250 4
6. AЛБА Берлин 3 0 3 258:289 3

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 23, 2005 17:20 

Еми нищо фатално не е станало, на белгийците няма да им се размине в София.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 23, 2005 19:03 

Това е вярно. Белгииците не бяха по-добри като качества, просто правеха по-малко грешки от нашите... А като играчи ги превъзхождаме. Все пак една победа и почти сигурно сме на 1/8 финалите.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 23, 2005 21:47 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Следващия мач е с Вестпилс и ще бъде предаван пряко по канал 1 ако не се лъжа. Срещу литовците ще е АДСКИ трудно :?
П.С.Забелязвам, че имаме най-много отбелязани точки :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 24, 2005 12:15 
Аватар

Следващият мач на ЛА ще е в зала Универсиада и може да ходя да ги гледам!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 24, 2005 14:13 

Аз досега съм ходил един път, при мача с Арис, но не бях очарован особено

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 25, 2005 18:23 

Трудничко ще е срещу латвийците, все пак си имат Майкъл Джордан в състава. 8) Но въпреки това Академик ще ги сломи, убеден съм.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 25, 2005 18:32 

Аз вярвам в това

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 28, 2005 20:19 

Някой да знае за контузени в състава Мисля, че Чековски се е контузил.... :roll: Все пак излизаме срещу класен тим и това може да се отрази зле.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 29, 2005 22:53 

И победа за нашите.:grin: Играха уверено и само заради отпускане към финалната четвърт щяхме да загубим, но нашите се взеха в ръце и ги бихме с 90:85. Напълно заслужено бих казал. Още една победа и сме на финалите.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 29, 2005 23:46 

Добре, че отидох да им направя агитка на тия селяни. Иначе супер мач и многоооо яка игра!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 30, 2005 18:05 

Доста съм разочарован от играта в защита (и на моменти в нападение), но латвийците определено нямаха ден в стрелбата и това наклони нещата в полза на Академик. Въпреки това браво на отбора за волята и духа! Браво и на Тодор Стойков за извънземните тройки в безнадеждни ситуации!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Дек 01, 2005 17:36 

Това което ме ядоса най-много беше, че нашите не се връщаха след като отберлежат кош(или пък когато не отбележат) и после латвийците им го връщаха без особени затруднения.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 07, 2005 01:25 

Тия гърци са жив ужас направо. Няма какво да си кривим душите, но все пак нашите бяха много добри и този мач и много ме радва такава игра и борбен дух.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 07, 2005 16:06 

С малко. А ги водехме :(

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 2 от 6 [ 171 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Начало форум » Общи » Други спортове