Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Други спортове

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 30, 2006 22:11 

zlostar написа:
Какви 15 точки разлика бре, тея ще ни ********* като разплетена кошница :)

Бате ако си забелязал всички отбори които ни гостуваха ги повеждахме 3-тата четвърт с 13-15 т. (с изключение на Бри) и накрая ни стопяваха преднината на около 5 т. (Арис на 1). Само Алба ги бихме с 20 точки. Така че ако играят добре имат голям шанс.
Дано да избере точната тактика Папазов, тия Звезда ще искат победа и то с голяма преднина, а напоследък без контузения център са зле, последния мач от УЛЕБ загубиха вкъщи от евреите, този уийкенд паднаха от Хемофарм...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 30, 2006 22:53 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Е той се е контузил точно срещу Хемофарм. Дано да си прав и да ги резнем, ама без Ламонт не знам...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 11:08 

Red_Warrior написа:
zlostar написа:
Какви 15 точки разлика бре, тея ще ни ********* като разплетена кошница :)

Бате ако си забелязал всички отбори които ни гостуваха ги повеждахме 3-тата четвърт с 13-15 т. (с изключение на Бри) и накрая ни стопяваха преднината на около 5 т. (Арис на 1). Само Алба ги бихме с 20 точки. Така че ако играят добре имат голям шанс.
Дано да избере точната тактика Папазов, тия Звезда ще искат победа и то с голяма преднина, а напоследък без контузения център са зле, последния мач от УЛЕБ загубиха вкъщи от евреите, този уийкенд паднаха от Хемофарм...

Бате, ти от ЦСКА ли си или от Лукойл? Ако съдим рода и числото, което използваш май си от Лукойл. :lol:

Кво толко ви боли фара за тези измисленяци с оня говежди клоун начело, че говорите за тях като за свой отбор? :-o

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 11:09 

Sakis написа:
Победа, и пак победа, и ние пеем само за победа!! Само Академик. На финала сме срещу Арис и ги ебеме най-накрая!!!

ей го още един. :-o думи неам. :evil: аман от позьорчета.

Върнете се в началото 
 Заглавие: лол
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 11:54 

Разбира се, че съм от ЦСКА :wink:
От купата на УЛЕБ съм за българският отбор - Академик! Ако играеха говедата, никога нямаше да съм за тях, но с Академик е друго. За Тити съм съгласен - голямо говедо е, много ме дразнеше особено когато беше треньор на говедата, но сега не говори много много против нас и затова не ме дразни толкова, но не го и подкрепям... Слаб треньор е, много е емиционален и слаб тактически. Росен Барчовски е много по-добър, с него и с тези играчи Академик щяха да имат много по-големи успехи от 1/8 финал за УЛЕБ.
Дано Коен Груп се окажат сериозни и да направим голям отбор :wink:
САМО ЦСКА :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 13:03 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Спокойно брато, няма лошо да подкрепяме Академик, на светлинни години са пред нас и са единствения стойностен български отбор. Дано и ние да станем като тях, защо не и да ги надминем, но ще трябва много работа и много кинти - та дано приказките на еврейчето Коен да се окажат сериозни.
Аз на 15 февруари ще ходя и в Ловеч да подкрепя Литекс, това фен на Литекс ли ме прави? Просто искам българския спорт да върви напред...което естествено не означава, че бих подкрепил по някакъв начин който и да е отбор на Левски :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 13:07 

Баскетът е игра за интелигентни хора. И ЦСКА да играе в Европа ще викам за вас (което вече съм правил :oops: ). Имах няколко много любими играчи в отбора от миналата годзина: Дезмънд Фъргюсън, Крис Гарнет, Карлос Морбан, Димитнър Ангелов, Стефан Георгиев... за съжаление всички се разотидоха. Но понеже темата е за Академик - те са най-стойностният ни отбор в момента и е нормално всички да ги подкрепяме независимо от клубните пристрастия.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 13:46 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Абе ще дават ли мача по телевизията??? Сега погледнах програмата на Канал 1 и ТВ България и там мача не фигурира :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 14:09 

Цитат:
Спокойно брато, няма лошо да подкрепяме Академик, на светлинни години са пред нас и са единствения стойностен български отбор.

да искаш да гледаш приличен баскетбол и да им гледаш мачовете в залата и пред телевизора е едно, да говориш за тях като за свой отбор (употребявайки местоименията ни и нас), да пишеш "само академик" е съвсем друго, някой тук май не прави разликата. :-o

много ми е хинтересно, ако футболния отбор нямаше титла от 93-та и беше на хала на баскетболния, дали щяхте да говорите по същия начин за участието на литекс и селски в купата на УЕФА. :-o

кви фенове сте не ми е ясно, щом сте готови да се отъждествате с друг отбор само защото вашия е много по-слаб от този другия. :-o фенове на успехите явно, а не накво име и идея ...

горния цитат е все едно фен на сити да се отъждествява с манчукчите, що те разбираш ли били на светлинни години от тях ... ми на светлинни години са и кво от това?

гледайте си вашия отбор, ходете му на мачовете и може би нема да е там където е сега. :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 14:23 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Нещо не си прочел както трябва. Отъждествявам се с тях дотолкова, доколкото са български отбор. И ходя да викам за тях, просто защото никой друг от нашите отбори не играе в европейски турнири, да не говорим за такова ниво и такива успехи. Не съм фен на успехите, ходя си на мачове на ЦСКА винаги когато имам възможност - баскетболни, волейболни и т.н., без значение дали бием или падаме. Бях миналия сезон на мачовете ни във ФИБА. Това не ми пречи сега да отида да викам за Академик, а след това за Литекс, като естествено нито ще ме боли толкова много ако отпаднат, нито ще се радвам кой знае колко ако продължат, защото симпатиите ми към тези БЪЛГАРСКИ отбори нямат нищо общо с любовта ми към ЦСКА. Това е моята позиция, дано ме разбереш.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 21:12 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Цитат:
20:50 31.01.2006г.
Агенция "Фокус"

Белград. Европейското участие на Лукойл Академик през този сезон е на път да приключи след срамна загуба в Белград. Българският шампион падна с кошмарното 71:91 (19:30, 17:17, 14:29, 21:15) от Цървена звезда в първия осминафинал в турнира "УЛЕБ Къп". В зала "Пионир" пред 5000 зрители почти през цялото време воденият от Тити Папазов бе скромен спаринг-партньор на своя съперник. Лукойл Академик успя да се спаси в последните минути от още по-голям разгром, след като разликата достигна до 29 точка в полза на тима от Сърбия и Черна гора. Тодор Стойков бе най-резултатен с 23 точки за нашите, Герод Хендерсон завърши с 25 за Цървена звезда. Реваншът е след седмица в зала "Универсиада" в София.

ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК: Тодор Стойков 23, Ристе Стефанов 6, Георги Чековски 2, Брайънт Смит 22, Дейвид Саймън 9 (Бойко Младенов 3, Симеон Найденов, Крис Хърт 3, Георги Давидов 3)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 21:57 

Много зле, баси не очаквах да ги разбият чак с 20 точки :roll:
Незнам къде е проблема, супер играчи има Академик... Време е Тити да си ходи, втора година вече не може да мине 1/8 финалите... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 22:00 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Чакай бе, много бъраш! Има реванш в София! Бием с 32 точки разлика и се класираме :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 22:33 

Бате това ако стане да ги бием с 32 точки, ще те черпя цяла вечер водки и бичес :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 22:41 

Какво й е срамното на тази загуба. Българските журналисти са странни хора, да паднеш с 20 точки като гост на сръбски отбор не е срамно. Срамно е да претендираш, че разбираш от баскет, че работиш в може би най-добрата спортна агенция у нас и да се изкажеш като пълен лаик. Лукойл Академик игра без двама от най-добрите си играчи: Ламонт Джоунс и Кениан Уийкс. Да, загубата е болезнена и неприятна, но такива са реалностите. Слабата отборна защита и липсата на 2 ключови фигури в отбор, който няма никаква конкуренция във вътрешното първенство са сериозен проблем. Срамно ще бъде ако Академик някак успее да отстрани Цървена Звезда и същият този журналист не си посипе главата с пепел.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 22:47 

Звезда също са играли без най-добрия си център (контузен)...В групите Звезда са били с такава разлика единствено Скайлайнерс...Най-слабия отбор изобщо в турнира...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2006 22:54 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

20 точки са си 20 точки, нямат стопяване, освен ако не излязат с 4 човека сърбите. Наистина мислех, че Академик може да постигне нещо, ако не друго то поне драматично отпадане, та да ни изпушат бушоните от напрежение в Универсиада...Но уви, ще ходим на протоколен реванш. Ще бием с 5-8 точки разлика, по някое време може да станат и 12, Алипиев ще крещи като житовно, че малко е останало и така. Но с такова първенство, където миналогодишния основен конкурент за титлата тази година се чуди как да започне полусезона, и това е адски много.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 01, 2006 12:16 

Свърши се за тая година и с ЦСКА и с Академик с баскетбола. Ще ги гледаме нашите догодина като подсилят отбора, а дано да стане. И тогава ще си имаме и по - яки агитки в залите!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 01, 2006 16:08 

Истината е, че Тити не става за треньор. Пълен некадърник е и играчите го влачат на гърба си. Ама то не всеки път се получава... 8)
Ако Барчовски хване Лукойл чудеса ще направи, но добре, че си е при нас.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 01, 2006 16:10 
Dreammaker
Аватар

Еее, DS, стига, де - как ще кажеш, че Тити е некадърник :-o Кой направи от "Лукойл" това, което са в момента?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 01, 2006 16:22 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

ernesto написа:
Лош те имат само 2-ма чужденци (американци гардове, единия е неопитен и предполагам Ламонт ще ги надиграе в 2-та мача), а останалото са все сърби, които са си институция в евробескетбола, имат център 217 обаче е на 20г. и явно не е оснвен и не той им е основния реализатор, който е друг център 209 см.
GUROVIC MILAN е основния точконосител, и по-възрастния американски гард, и взимат много борби, явно там ще се реши мача.

ernesto написа:
Ламонт ще пропусне първия мач, а така и не се намери център и май отиваме на загуба с 15-18 точки във Белград, но дано не съм прав... просто ...

Не че искам да се хваля, но ако видите статистиката от мача, ясно се вижда, че въпросния гард има 25 точки, Гурович 19 (това им е основния център и не е контузен :!: ) и са ни взели 23 на 35 борби за тях, т.е. те са си играли както винаги, а ние с нищо не сме противодействали, Чековски е с 2 точки, а иначе е с 8-10, Ламонт го няма с неговите 22т., а Смит го компенсира, но без 5-ца и 1-ца баскетбол не става, а на всичкото отгоре 20-годишния им гард (2-рия америакнец) има към 10т.

Ro безкрайно не си прав, първо отборът е Академик София, а Лукойл АД го направи, Лукойл Академик Правец и с Тити и без Тити все си падаме, видяхме и при П. Маринов и при сърбина все едно и също, защото просто няма конкуренция в БГ и е безмислено да се наливат повече пари.

DS е напълно прав, че Барчовски е по-добър треньор, но и той с този състав щеше да има същия успех за съжаление.

Drug Me With Your Crossword Puzzles
Drug Me With Your Magazines
Drug Me With Your Fuck Machines
All Fake, Fuck It Away

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 01, 2006 17:49 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Тежка загуба за Академик,която доста обесмисля реванша в София.Дано на българска земя Тити надъха отбора поне да бият за честа си. :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 09, 2006 23:29 

Лукойл Академик май ще останат без Дейвид Саймън, а (Коби) Брайънт Смит със сигурност ги напуска. Кениан Уийкс е трайно контузен. Бойко Младенов играе като Супер Бойко... Росен Барчовски е лееееееееееко по-добър треньор от Тити Папазов. Не знам за вас, но мен лично всичко това ме навява на една интересна мисъл...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 09, 2006 23:55 

Мики, говорех лично с адаша Емил Коен, дойде при нас даде визитки и си пговорихме. Каза, че ще направи отбор и е сериозен в намеренията си и за залата и всичко. Честно казано и мен това ме навежда на тази мисъл, но тази година няма как да обърнем нещата и борбата ще бъде другия сезон. Но поне тази можем да унижим малко Лукойл ако се сработим и имаме добър център да повишим габаритите.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 10, 2006 13:51 

А бе то в България съм се убедил, че сериозен отбор не може да се изгради. Но колкото е по-голяма конкуренцията толкова по-добре за баскета ни и за националния отбор.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 10, 2006 14:08 

Биби, дали ще можете днес да им се опрете на Лукойл? Въпреки че са без толкова основни играчи, мисля че няма да имат проблем и ще спечелят отново убедително с минимум 10 т. В момента в България единствения отбор, който може да им се опре е Черно море. Надявам се, че и ЦСКА след като се сработят новите ще може да направи нещо по-сериозно! Всички нови са добри играчи (гледах ги 2-пъти) като прибавим и Николов, Дечев и Тилев си мисля че ще можем да играем успешно срещу Лукойл!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 10, 2006 14:13 

Да, така е, Черно море ВЕЧЕ наистина може да им се опре и да ги бие. Саша Топчов е доста по-добър център от Бойко Младенов. Мамку му, то и Йоланда Грифин дори е по-добър център от Бойко Младенов. :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 10, 2006 14:19 

А за Бойко, какво му е на това момче? Не мога да резбера от толкова време го налагат в Лукойл и в Националния... Нищо не показва. Играе успешно в БГ срещу слабаците, обаче в УЛЕБ просто става комичен с изявите си. Толкова е висок, а не се научи как да залъже пазещите го противникови играчи, когато е под коша и да отбележи. Може би му пречи това че е прекалено муден, бавен. Според мене трябва и килограми да качи, да се налее малко, тогава може и да стане по-добър център...Но сега е просто смешен, те го чупят от чадъри всеки мач и това много му влияе на психиката и се скапва...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 10, 2006 22:04 

за съжаление Звезда ще вземат купата :cry:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 10, 2006 23:58 

Звезда падат следващият мач срещу Динамо и отпадат от турнира!

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 4 от 6 [ 171 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Начало форум » Общи » Други спортове