Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Други спортове

Автор Съобщение
 Заглавие: WWE - for life
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:09 

Туку що гледах кеча по GTV.Лудница е!
В един отбор бяха Мат Харди,Джон Сина(шанпиона на федерацията),ГРАМАДАТА и още един дет му забравих името.В другия отбор бяха Кърт Ейнгъл,Острието,някъв дет предишния ден Грамадата го рамазал и още един.Голямо меле ,но някък си Ейнгъл изхвърли Грамадата и той падна от ринга.Превиваше се 5-10 минути и когато всички бяха на пода,а тоя на ринга ядеше бой и нямаше с кой да се смени ГРАМАДАТА се изправи!Изправи се обаче се тресеше от ГНЯВ и като влезна ги омаза и 4-мата противници наведнъж после запрати двама в единия ъгъл и ги смаза,а после по същия начин затисна и другите двама в другия.После тея 4-мата зеха да налагат едновременно грамадата в кръг,обаче той се изправи мощтно и те литнаха на 1-2 метра в страни!Разкъртиха ги от бой и само Острието остана на ринга и се опита със своето куфарче да уцели ГРАМАДАТА,но не видя Джон Сина и той го повали.Танцуваше около него и му викаше "Не ме видя",а когато Острието се изправи го посрещтна Грамадата прилагайки му НАЙ-ГОЛЯМОТО ЗАДУШАВАЩО ТРЪШВАНЕ!СЛед което легна да му направи туш и сичките от отбора му върху него при което Острието естествено не можа да се изправи и ГРАМАДАТА,Джон Сина,Мат Харди и
ГЛЕДАЙТЕ РАЗБИВАНЕ СЯКА ВЕЧЕР ОТ 22:00 ДО 23:00 ПО
Изображение

Последна промяна Mancho United на Пон Окт 17, 2005 15:53, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:10 
CSKASOFIA.com
Аватар

ей, не отваряй такава тема.... :grin:
4е гледам ке4, отпреди да се родиш :lol:
а и тия по ГТВ са изостанали с месец....та не ми е интересно...дърпам си вси4ко от арената с два дена назад примерно.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:15 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Да супер яко е Данте,ама лошото е ,че не е наистина!А преди много години преди 1990 кеча е бил истински и са се млатили истински,а сега ахахах.....!Сега правят култови неща,ама като знаеш,че не е верно ти е некво смешно!И аз си ги дърпам от арената!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:19 
CSKASOFIA.com
Аватар

е,..има си все още и истински ке4....ама не е много популярен....аз ли4но ги харесвам как говорят, а не как се бият толкова...много добри артисти са.,

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:24 
Образцов съфорумец
Аватар

spike написа:
Да супер яко е Данте,ама лошото е ,че не е наистина!А преди много години преди 1990 кеча е бил истински и са се млатили истински,а сега ахахах.....!Сега правят култови неща,ама като знаеш,че не е верно ти е некво смешно!И аз си ги дърпам от арената!
А я си представи да е истински.ЯКООО

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:36 
Аватар

Много му се кефа на този театър, просто няма такова шоу. П.П. Данте, дай линк за кеча от арена 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:40 

Бях регнат преди в Арената та ся като поисках пак да се регна и ми иска 4лв. с СМС и... такова...още не ми е дошил рожденния ден за якия Sony Ericsson та нямам телефонче...Начи вече без пари неможе така ли?
П.П. Sorry за ОФФтопика :offtopic:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:40 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Ми трябва да си супер потребител да ги дърпаш(поне аз така ги дърпам)!Да ти дам ли моя акаунт?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:44 
CSKASOFIA.com
Аватар

спайки..не си раздавай така акаунта./..ина4е аз от край време съм с такъв статус и реално не знам какво не могат да правят обикновените потребители...
ина4е ей сега излезе смакдауна от петък ве4ерта и ве4е 100 4овека го дърпат. А по ГТВ ще го дават след месец 4ак.

http://www.arenabg.com/details.php?id=20272

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:44 

Еми аз не влизам често и за да не го изтрият ако искаш ми пращай торента на пощата manchoutd@abv.bg а аз ще си ги тегля с BitComet-a можеше ли така като не съм регнат :?:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 22:55 
Аватар

Сега го дърпам, а иначе ето ти линка към торента Пробвай 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 15, 2005 23:57 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

ЕЕЕЕееееееееееее :( :( :(
Е вече ще се изяда от яд,заклевам се!
1-во че нямам тази ТВ,после пък съм на трафик и не мога да тегля! А много обичам кеча!!! Баси:( Айде поне чат-пат разказвайте какво става плзз.. Иначе не са лоши тези театърчета които правят,макар че поне дно време започна да ме изнервя,те повече се караха и правеха интриги,отколкото да се бият! И все пак THE UNDERTAKER е номер 1! :grin: :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 00:21 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Дръпнах си едно старо - Great American Bash 2005...
Гроби излиза много яко,,,
Фалш театър с един арабин и биячите му...
Дето бият Гроби, бият, но той спечелва някак си мача срещу арабчето, но ония му се хвърлят и петимата...
И става най-лошото :lol:
Оня ги преби (или поне така изглеждаше :lol:
И стигна на сцената баш лошковеца :arrow: Chokeslam :twisted: :arrow: Разкова два сегмента от сцената (отвори му гроб) и го хвърли вътре с Последно Причастие...
Готино направено, оня как падна под сцената :grin: И се размаза, откараха го "с линейка"
Бе въобще тоз кеч е фън :D

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 01:14 
Модератор бе, Уили

Някой освен мен да си спомня кеча, който някога даваха по TV1000 - Хълг Хоган, Мачо Мен... :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 01:17 

Ти тва ли си спомняш от TV1000 ? :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 01:18 
Модератор бе, Уили

Хехехе :-))))

TV1000 и FilmNet+ ...

Ще отидем на много оффтопик, но -> отчетливо си спомням и това, за което намекваш :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 08:20 
CSKASOFIA.com
Аватар

тогава все още бяха WCW и WWF.
имах си любимци и в двете федерации. Абе класика.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 08:59 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ми помня как по нашата кабелна пускаха някаква индийска версия на Картуун Нетуърк, която свършваше 6,30 вечерта и веднага започваше WCW Nitro... Помня Хоган и Голдбърг.. тогава май и Грамадата беше при тях...

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 10:07 

Ама се размазах от кеф в Петък вечерта като гледах как "Убиеца на легенди" заедно с татенцето му докараха ковчег и си мислеха че вътре е "Проклетия макет на Гробаря"(проклет защото когато Гробаря го отвори видя макета и се изплаши сериозно-ама тва беше преди 1 седмица),та сега както говореше за психическа победа,дадоха камерите как едното око на Гробаря се отваря-ввсищтност това не беше макета.По едно веме "Убиеца на легенди" както си говореше погледна "макета" и нещо се стресна,огледа го доближи се много и гледаше учудено и изведниж...ръката на Гробаря го хвана за гърлото,той се изправи излезна от ковчега и направи задушаващото тръшване на ония смешник върху ковчега.Цялата публика изригна!
И аз мноо се кефа на THE UNDERTAKER,обаче ме размазва и BIG SHOW като почне да ги налага по 4-5 :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 10:46 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

mladostbg написа:
Някой освен мен да си спомня кеча, който някога даваха по TV1000 - Хълг Хоган, Мачо Мен... :grin: :grin:

Е да.. аз помня,макар че бях много малка,но беше зверско.Гадното е че новите кечисти понякога им личи че не се удрят истински,или пък ми се е случвало да виждам как като ги праснат си вадят ножче и се резват само да има кръв...доста недоизпипано.Преди иначе много исках да си намеря касетата на Гроби- THIS IS MY YARD..Помня че със сестра ми се биехме(кечирахме),за да решим на коя ще е Гробаря(щото и двете бяхме лудо влюбени в него) :oops:
http://sabretooth319.tripod.com/ ГЛЕДАЙТЕ!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 12:28 
вдига купата
вдига купата
Аватар

http://daynews.info/?act=show_news&id=939751
Ето как японките се учат от кеча! И да не се паникьосвате като се опитат да ви оберат :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 12:45 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

е кво е това GTV ? ква е тая телевизия ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 12:49 

:D :D :D
Не знам ама и на мен ми беше много забавно да ги гледам преди....жалко,че не е наистина....жалко също и че вече не се практикува "пале".... :)
ААА YNWA Хълк Хоган и аз си го спомням, много му се кефех....после помня че играеше и в някви филми, лудница беше тоя!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 13:07 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

О те Гроби и Хълк имат един общ филм..а иначе Холган има доста филми,но аз здраво се кефех на една яхта ли беше... не помня точно,ГРЪМ В РАЯ

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 13:14 

И аз съм го гледал.Тая моторница беше с невероятни техники и глупости.Зверска беше!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 13:14 
Аватар

GTV e дъщерна фирма на бТВ. Дават кеч, поне мен т`ва ме радва, иначе основно сапунки. Ако си към Центрум Груп я имаш, сто процента. Аз си спомням по Скай Спортс едно време. Всеки делник в 19 часа бях пред телевизора, но тогава съм бил много малък. Любимец ми беше Крис Джерико - момчето от Канада. Но след като спряха да го дават по бТВ тотално забравих за него, но сега по ДжиТиВи от 22:00 :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 13:49 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

И който си е дръпнал от Арената Homecoming ВЕЧЕ знае,че се завръщат ЛЕДЕНИЯ(МОЯ ЛЮБИМЕЦ) И Трите ХХL!Ама Ледения е най-готин!С тоя зашемител направо като го направи бати кефа!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 15:01 
Аватар

А някой може ли да ми даде линк за предаването, в което Ранди Ортън вкарва Гробаря в някъв ковчег и го пали?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 15:17 

Абе аз нещо немога да си я намеря тая телевизия.Ще тряя пак ад пробвам щото много ми се гледа тая глупост :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 16, 2005 15:35 

Slipknot написа:
Абе аз нещо немога да си я намеря тая телевизия.Ще тряя пак ад пробвам щото много ми се гледа тая глупост :lol:
Ако я нямаш тази телевизия на кабелната има я ефирно над София 8)

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 1 от 43 [ 1267 мнения ] Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Следваща

Начало форум » Общи » Други спортове