Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Други спортове

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бокс (само за фенове)
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 10:01 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Джошуа си смаза Молина. Реално и по-рано можеше да го свали. С убийствен удар го "приспа". Като нищо ще очатка и Кличко Април месец, наш'та Кобра по-добре да не излиза срещу този.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 13:56 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

От този мач конкретно изводи не могат да се правят, Молина май беше пропуснал да тренира защита. По едно време се чудех дали няма да направи "къща" както си кривеше ръцете пред физиономията. Пък преди това Чисора и другия chimp какъв селски бой си спретнаха, няма такива пехливани. Жалко, че в другото събитие Бадр Хари се контузи, там се печеше тежък нокаут.

Sent from mobile

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 18:06 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Aбсолютно. :thmbup: С едно приятелче, с което тренираме кикбокс, клечахме цяла вечер за тоя мач, а той беше и недоспал... И накрая Бадр да си счупи ръката по тоя нелеп начин... Много жалко, а точно преди Рико да го натисне на въжетата и да се получи контузията, Бадр го беше подкарал яката със страхотна комбинация... Тая вечер всичко му влизаше... Уви, не било писано.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 18:58 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Teodor написа:
От този мач конкретно изводи не могат да се правят, Молина май беше пропуснал да тренира защита. По едно време се чудех дали няма да направи "къща" както си кривеше ръцете пред физиономията. Пък преди това Чисора и другия chimp какъв селски бой си спретнаха, няма такива пехливани. Жалко, че в другото събитие Бадр Хари се контузи, там се печеше тежък нокаут.

Sent from mobile

За Бадр си беше късмет, но това е част от спорта... Направо му пръсна кочината на Рико, но и той е класен... Издържа доста бой и не се знаеше какво, щеше да стане в следващия рунд.

Джошуа е зверски атлетичен и бъдещето на този спорт. Изглежда и доста възпитан и джентълмен, макар че с това не се гледа от много от простаците, които се кефят на тоя спорт. Искрено му желая успех. Ясно е, че ако играе с Кобрата нашият дебелак ще си търси отново 20-те лева по земята, които си беше изгубил с Кличко. :grin: Това в рамките на шегата, но наистина Кубрат постигна много в тоя спорт за българин и 2 мача за титлата са си грандиозен успех. Давам му 5 до 6 рунда с Джошуа и след това...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:05 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Мачът между Бадр и Верхувен беше горе-долу ясен, ако не беше тая шибана контузия... Така го беше подкарал, че оня беше на крачка от това да търси майка си по пода. Бадр беше излязъл с мисълта да го пречука. И беше убийствено натрениран, а което ме изненада - и спокоен.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:07 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Бадр го разклати сериозно и беше на още 5-6 туката и шамари с крак и щеше да падне, но кофти развръзка. Бадр имал ли е други проблеми с тази ръка, че толкова лесно се получи тая шибана контузия?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:08 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

С Бадр Хари какво точно се случи, с коляното ли го цапна Верхувен, че се получи тази контузия?
Джошуа показва как трябва да се държи един шампион. И в спорта, и в живота, успехите лежат до някаква степен върху етика. Нашият има нулево уважение към противниците. Аз мисля, че Тервел може да е по-успешен от Кубрат.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:30 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Аз пък съм песимист за Тервел.
Джошуа - Кличко ще е яко, освен ако до април нещо не се случи и да пропадне. Предвид този мач (а ако Кличко бие ще се върви и към реванш), Кубрат няма скоро да се вреди за Джошуа и ще трябва да изиграе поне един мач дотогава. Дано само не е срещу поредния жалкар, дошъл просто да падне и да си вземе чека, а да си избере сериозен противник, че това с Питър леко пресоли манджата. Хайде, гледаше да се подсигури, все пак не можеше да си позволи да падне в България, но оттук нататък няма право на подобни циркове.

Стойчо Младенов

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:34 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Защо не се пробва с този тъпунгер Уайт, който е пълен несретник. Кобрата ще си го бие спокойно.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:34 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Не мисля, че Тервел има качествата на Кубрат, дано греша. В мача на Бадр Хари не се знае как щеше да завърши, оня холандец с модьерната прическа хич не изглеждаше безопасен. А и обясни, че му е цъфнал носа толкова бързо, защото е имал аркада точно там след спаринг няколко седмици преди мача. Иначе и там доста спортсменско отношение въпреки голямото напрежение преди боя. Джошуа - Кличко се очертава да е мега интересен, украинеца е дърт, ама е много хитра лисица с много тежък удар, Джошуа ще трябва да се справя с нещо повече от криене зад/около ръкавиците. Но пък от друга ако го изплющи с тея черните баници в брадичката ще го простре [FACE WITH TEARS OF JOY]

Sent from mobile

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:38 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

mazzini написа:
С Бадр Хари какво точно се случи, с коляното ли го цапна Верхувен, че се получи тази контузия?

Така и не успях да разбера, ама ми се стори, че е от предишна ситуация, много странен беше клинча, а коляното дойде по времето на самия клинч.

Sent from mobile

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:43 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Spike написа:

Давам му 5 до 6 рунда с Джошуа и след това...

Нямам идея, не съм гледал особено много мачове на Джошуа и не знам как се държи под малко повече напрежение, което Кубрат със сигурност ще му даде. Коментатора вчера разправяше, че тоя ахмак, който се би с Чисора бил играл и с Джошуа и бил близо до победа, което е мега странно като се вземе предвид селския му бой. Ама не знам дали е така, не съм го гледал тоя мач.

Sent from mobile

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:44 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Джошуа е на 27г., и младостта, и бързината и силата са на негова страна. Но Кличко е изключително грамотен като тактическа дисциплина, като нищо може да го надхитри. Аз мисля, че мача ще се реши по точки. Хохлата не е лесен за нокаутиране.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:58 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Teodor написа:
Spike написа:

Давам му 5 до 6 рунда с Джошуа и след това...

Нямам идея, не съм гледал особено много мачове на Джошуа и не знам как се държи под малко повече напрежение, което Кубрат със сигурност ще му даде. Коментатора вчера разправяше, че тоя ахмак, който се би с Чисора бил играл и с Джошуа и бил близо до победа, което е мега странно като се вземе предвид селския му бой. Ама не знам дали е така, не съм го гледал тоя мач.

Sent from mobile

Тео, хич не беше близо до победата, а си беше грубо е.бан и погребан в 7-мия рунд - нокаут. Толкова сериозна серия от тупаници му вкара Джошуа, че 6-ти и 7-ми рунд Уайт ходеше като мен на 700 милилитра уиски.

Коментаторът вчера беше друсан. Обясняваше колко велик мач било и как не е гледал по-грандиозно нещо от мача между Чисора и Уайт. WTF???

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 19:58 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Teodor написа:
Коментатора вчера разправяше, че тоя ахмак, който се би с Чисора бил играл и с Джошуа и бил близо до победа, което е мега странно като се вземе предвид селския му бой. Ама не знам дали е така, не съм го гледал тоя мач.
Чак близо до победа не бих казал, но добри тупаници му вкара. Видя се, че защитата на Джошуа не е на ниво. Ако се хвърли като наш Кубрат срещу Кличко, нищо чудно и той да омете пода. От друга страна Владимир е известен със "стъклената" си брадичка и един път да го нацели Джошуа както си трябва, ще го приключи.

Стойчо Младенов

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 20:19 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

За това споменах, че го чух от коментатора, явно си е поукрасил. Иначе беше забавно как му изтъняваше гласа онея докато се шамареха. Аз се забавлявах, беше като бой в селска кръчма в 3 и 10 сутринта, залитат и се лющят. Скоро гледах едно точно такова клипче, сега ще го потърся и ще ви го пусна да се надъхате малко :D

Sent from mobile

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 20:20 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Джошуа има страшни физически данни, техничен и подвижен е за тая категория, а и има много тежък удар, което е основополагащо за тая дивизия и което куца на Кобрата. Но все пак му липсват мачове срещу големи противници, а и от интервюта, които съм му гледал, има лек страх у него... Момчето не е тъпак и си дава ясна сметка какви поражение може да има тоя спорт върху здравето му. Но дето се вика - като го е страх от мечки, да не е ходил в гората...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 20:23 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Ето, от 2:20 нататък започва Чисора - Уайт + още един аграр за цвят.

https://youtu.be/uO96-2e5xuU

Sent from mobile

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 20:23 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Teodor написа:
Не мисля, че Тервел има качествата на Кубрат, дано греша. В мача на Бадр Хари не се знае как щеше да завърши, оня холандец с модьерната прическа хич не изглеждаше безопасен. А и обясни, че му е цъфнал носа толкова бързо, защото е имал аркада точно там след спаринг няколко седмици преди мача. Иначе и там доста спортсменско отношение въпреки голямото напрежение преди боя. Джошуа - Кличко се очертава да е мега интересен, украинеца е дърт, ама е много хитра лисица с много тежък удар, Джошуа ще трябва да се справя с нещо повече от криене зад/около ръкавиците. Но пък от друга ако го изплющи с тея черните баници в брадичката ще го простре [FACE WITH TEARS OF JOY]

Sent from mobile

Прав си, той не е безопасен. Има отлична физика и в момента е сред топ три на бойците от тежка категория в кикбокса, само че просто не е от класата на животни като Бадр, Аертс, Сами Шилт, Греъм, Реми, дори Самедов...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 22:16 
ветеран
ветеран
Аватар

Нямам търпение за мача между Джошуа и Кличко. Молина просто не е на това ниво. Много искам да видя и Уайлдър в сериозна битка.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 22:23 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Всички искаме, но той не иска. :lol: Ще се челастри пак с оня късорък растафар Стивърн и това ще е... Ако се беше състоял мачът с Поветкин, тоя си заминаваше...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 22:41 
ветеран
ветеран
Аватар

Не може да се крие вечно :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 22:42 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Е, беше се навил за Поветкин. Не е негова вината за пропадането. Не знам как върви възстановяването му след счупването на ръката, но ако Поветкин след 6 дена си бие Стивърн, би трябвало да се върви все пак към така желания мач.
Иначе, другите две силни имена в категорията - Паркър и Ортиз, също с победи вчера, като мачът на Паркър е бил за една от овакантените от Фюри титли, та вече си имаме и нов шампион. Супер тъпо, че тези най-добрите непрекъснато бягат един от друг. Имам чувството, че до април и Джошуа - Кличко ще пропадне по някаква си причина. Няма такъв цирк като в професионалния бокс.

Стойчо Младенов

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 22:45 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Владо, целият цирк с "допинга" около Поветкин беше организиран, за да не бъде спукан балонът Уайлдър...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 23:28 
ветеран
ветеран
Аватар

Като цяло аз мисля още по-конспиративно. Мисля си, че ударът беше срещу руския спорт чрез Поветкин, а не конкретно заради Уайлдър. Иначе цялата тая тъпотия с избягването ми се струва, че идва от стоте пояса. Пълна дивотия е да има толкова шампиони. Заприличва ми на WWE.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 11, 2016 23:31 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Да, аз също мисля, че Поветкин го отнесе покрай всичките руски спортисти, а не специално да се пазел Уайлдър.

Стойчо Младенов

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Дек 17, 2016 17:52 
ветеран
ветеран
Аватар

Александър Поветкин е дал положителна допинг проба за употреба на забранения стимулант остарин, съобщи в туитър президентът на Световния боксов съвет (WBC) Маурисио Сюлейман. След излизането на А-пробата на руснака беше отменен боят за вакантната титла в тежка категория по версията на WBC срещу канадеца Бермейн Стивърн.
Това е вторият положителен допинг тест за Поветкин само за тази година, след като през май той беше уличен в употреба на мелдоний. Това също се случи малко преди мач на руснака, като неговият съперник в случая беше Деонтей Уайлдър. Тогава обаче WBC прие обяснението, че Поветкин е спрял да приема мелдоний преди началото на 2016-а година, когато субстанцията беше забранена.
От треньорския щаб на Поветкин вече изразиха недоумението си от положителния тест, защото по време на подготовката за мача със Стивърн, насрочен за по-късно днес, руснакът е бил тестван неколкократно от различни анти-допингови лаборатории. От отбора обясниха, че ще искат изследването и на Б-пробата.

Докога ше забъркват спорта в шибаните политически игри :frusty: :frusty: Само го ядосаха https://www.youtube.com/watch?v=lFzbkKxeQGo

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 18, 2016 01:37 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

:frusty: :frusty: :frusty: Пълно малоумие. Дано да не отнесе някое голямо наказание сега Поветкин. Пичът е в страшна серия след загубата от Кличко, много солидни победи. Тоя французин Дюпа реално грам не е по-лош от Стивърн, наскоро хвърли бомба, нокаутирайки Хелениус. Сънсет ще вземе да излезе прав, че се прави всичко възможно Уайлдър да избяга от Поветкин.

Стойчо Младенов

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 18, 2016 20:23 
ветеран
ветеран
Аватар

Просто е жалко това. Една феноменална спортна школа като руската да се еб*ава по политически причини. Съсипаха Олипиадата, сега съсипват и един страхотен боксьор. На тези хора това са им кариерите, това им е живота, но разни тюфлеци са решили да си безчинстват. Нямам думи просто.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Дек 27, 2016 16:37 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Втората проба на Поветкин нали е отрицателна, сега мач ще има ли?

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 22 от 23 [ 664 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Начало форум » Общи » Други спортове