Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Други спортове

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 10:49 
гледа мача
гледа мача
Аватар

нищо не съм казал за волейбола.
Ти мача гледа лиго. Срам ме е, че играха без сърце, играха като обречени!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 10:52 

Няма и какво да се каже, но да се правят изказвания, че се срамуваме от отбор пълен с хора, които дори на университетско ниво биха били смешни е - нямам думи и глупостта. Какво да се срамуваш от тях бе братле, толкова си могати и такива са им възможностите, ако някой си е правил илюзии по-добре да спре и да се огледа! В България пак казвам това е аматьорски спорт, Буба Баскет и лигата на аматьорите пак добре, че ги има тях.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 10:55 
гледа мача
гледа мача
Аватар

emil_mlo написа:
Няма и какво да се каже, но да се правят изказвания, че се срамуваме от отбор пълен с хора, които дори на университетско ниво биха били смешни е - нямам думи и глупостта. Какво да се срамуваш от тях бе братле, толкова си могати и такива са им възможностите, ако някой си е правил илюзии по-добре да спре и да се огледа! В България пак казвам това е аматьорски спорт, Буба Баскет и лигата на аматьорите пак добре, че ги има тях.

съгласен съм с теб и обясних защо ме е срам

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 10:55 

Мача го гледах, пълна простотия беше, но това ни е играта. Ако вървят тройките можем и да направим нещо, ако не вървят падаме с повече - това е. Достатъчно ги гледаме тези момчета от повече от 10 години как играят и са все едни и също. Добре, че се появиха близнаците и се върна Васко, макар, че вече не става за баскетболист в нито една зона на играта не играе като хората.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 10:56 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Голямо напрежение имаше :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 12:01 

От целия мач само нащо цигане дека направи забивка тва ми хареса само ! :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 13:08 
Аватар

Толкова си могат... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 13:10 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Абе повече могат според мен, те самите признават, че изобщо не са играли като отбор. Трябва малко да се поуспокоят и да си спазват тактиката просто.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 14:18 
ще си купи билет
ще си купи билет

1948 написа:
Абе повече могат според мен, те самите признават, че изобщо не са играли като отбор. Трябва малко да се поуспокоят и да си спазват тактиката просто.

Е то едно е да можеш друго да искаш и трето да го направиш. Не знам как така от 10 тройки се вкарва една и то на ниво Европейско първенство тфа в България на ученическите първенства до 2 клас не може да се случи е..ти. Просто бяхме толкова жалки абсолютна сяка атака правеха по някоя глупост и ми идеше да счупя телевизора. А то има средно по 2 атаки на минута :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 15:58 

Много ни биха резаците на баскет вчера, шанс имахме само срещу послките дървета. Литва се дъни също, но най-вероятно ще си го върне на нас . :roll:

Но както каза Гершон - ние нямаме играч в юрокъп, камо ли в Лигата да не говорим пък за НБА - така че дет се вика за тия пари толко. Напреде и квото сабя покаже!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 23:10 
просто минава
Аватар

Ей, тва както тръгна добре с волейбола така смешно и жалко свършихме с баскетбола, като междинка на футбола.Играем като някакъв случайно събран отбор.Тези двамата близнаците толкова шум се вдигна, убеден съм, че ако бяха взели който и да е от България вместо тези щеше да е най-малкото като тях....то толкова пъти да стреляш и да не може да вкараш, толкова загубени борби...не ми се говори..и за капак и футбола като превключиш същата работа.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 23:16 

Достойно за нашите момчета - Браво, браво и на негърчето Роланд разпиля гнусните балтийски рибени лайна, които бяха нагло подпирани от съдиите за жалост. Но те ще ядат дървото следващата фаза така или иначе.
Нашите момчета нямат голяма класа, играха слаб втори мач, но се раздадоха първия и особено последния. Трябва да сме реалисти - баскета ни е зле, трябват ни играчи и много адски много работа за да сме пак на такива финали. Но все пак играхме с големите и това е важно.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 23:43 

Е ма тоя етап толкова ! Квалификаций за световно минаха ли ! Щот некъв фес пъкна тама на екрана че 2010 ще е световното и то в фесоландия !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 23:57 

Добър мач, аз се изкефих, толкова си можем обаче, даже надскочихме себе си в този мач.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 10, 2009 03:04 
Аватар

ЦоКо написа:
Е ма тоя етап толкова ! Квалификаций за световно минаха ли ! Щот некъв фес пъкна тама на екрана че 2010 ще е световното и то в фесоландия !

Първите 6 или 7 от европейското се класират за световното, тоест нямаме шанс вече да ходиме на него. Пък и не ни е там мястото де..
Днес предпочетох да гледам баскетболистите пред сборния отбор на Мъди и НСПП и останах доволен, личеше си, че се раздават момчетата, но явно толкова си могат..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 10, 2009 09:08 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Добър мач,но накрая не издържахме и сами се бихме.Пини трябва да остане,без него отбора ще бъде едно нищо.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 10, 2009 12:01 

Наистина по едно време си рекох дай да гледам баскета,че тама поне момчетията играя с желание !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 10, 2009 12:09 
Образцов съфорумец
Аватар

Толкова са ни възможностите ...това е !Треньора е голям,де такъв късмет и такъв от ранга на Пини да ни е треньор на националния по футбол....да му благодарим за успеха на Пини,класиране на голяма първенство.....другото ни е извън възможностите в момента!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 10, 2009 15:56 
просто минава
Аватар

И все пак вчера беше дОбро, дОбро :roll:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 7 от 7 [ 199 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Начало форум » Общи » Други спортове