Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Други спортове

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 21, 2008 23:05 

red__ultras написа:
Тоя Болт е ********* анаболното чудовище. Гледах му бягането на 200м- тоя на около 100-тния метър ги издуха всички, а в последните 50 метра ги избяга почти на кросче, защото другите бяха 5 километра назад. Баси машината.
напротив, през цялото време бягаше на 100%, а в последните метри гледаше часовника и се "хвърли" върху финалната линия, все едно спори за място, а всъщност постигна целта си - световен рекорд.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 22, 2008 00:46 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Може да говорим за различни дисциплини, които е спечелил Болт на олимпиадата, защото и по телевизията гледах коментари какъв нечовек е Болт, след като поставя рекорди дори когато в последните метри не бяга на повече от 60-70% от това, което е бягал в началото. Откъдето и да го погледнем, си е нечовек. Явно много добри химици работят за неговия успех.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 22, 2008 11:16 
Образцов съфорумец
Аватар

Както и върху успеха на Фелпс,въобще без химия ,няма рекорди,каквото и да си говорим за чист спорт,то такъв и няма въобще!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 22, 2008 17:28 

Обаче черните баскетболисти от САЩ наистина са извънземни, може да са доста мързеливички понякога но ако им се играе никой не може да им излезе. Мого добре засега се държат Аржентинците, въпреки че започнаха кофти. Хубав баскетбол, а и предишният мач ако сте го гледали, беше суперски.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 22, 2008 17:48 

red__ultras написа:
Явно много добри химици работят за неговия успех.
факт :) но явно си има и нещо от природата, иначе и асафа пауъл щеше да е близо до неговите постижения, все пак не вярвам да зобят съотборници с толкова различни неща
а днес отново брадат световен рекорд беше покорен от тия чудовища - 4х100 за 37.10 :-o когато пауъл пресичаше финала, някои май още предаваха към последен пост...
иначе не мисля че говорим за различни дисциплини, поне аз със сигурност говоря за 200м, гледах го 2 пъти (с по 7-8 повторения, естествено) и си личеше, че целта на болт е рекорда. на 100м направи шоу накрая, защото рекордът така или иначе си беше срещу неговото име.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 22, 2008 20:44 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Нормално, все пак Майкъл Джонсън на 200 метра 96-та счупи рекорда с повече от половин секунда 8) Те тва беше бегач 8)

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2008 01:47 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Абе сега гледам мача за 3 и 4 място Бразилия - Белгия и ми направи впечетление, че с 4 номер сред резервите на Бразилия е Тиаго Силва... това нашият Тиаго ли е или просто съвпадение? :-o

едит: проверих.. явно е просто съвпадение :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2008 12:29 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Много ме е яд-Симона Пейчева се движеше добре и изълненията бяха добри,а каква гадна грешка направи...Много гадно ми стана за нея.Успех на нея за в бъдеще и дано утре отборът се справи добре и сполучливо :) Днес черпя всеки познат за олимпийската титла по футбол :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 11:00 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Честита титла на всички,които бяха за САЩ на баскетбол.Показаха,че вече са си научили урока от последните си провали и мачкаха всичко наред.И отбора на Испания заслужава поздравления,неслучайно е Световен шампион.Въпреки загубата на моменти надиграваха звездите от НБА,благодарение на отличните си изпълнители от тройката и борбата под коша,и затова някои от тях ще играят в НБА до Кобе,Лебронт и останалите ШАМПИОНИ.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 11:14 

Събудих се на последните десетина минути.. и опрделено испанците играха брутално.. на косъм бяха да ги бият.. но честно казано се тая ми е кой ще бие,баскетбол не гледам и не съм за никой,но ако преценяваме по истеричните изцепки на коментатора,значи действително е бил интересен,за феновете на тоя спорт,мача... :grin:
А иначе...
Цитат:
Отборът на САЩ спечели олимпийската титла по волейбол при мъжете. Американците надиграха олимпийския шампион от Атина 2004 Бразилия с 3:1 (20:25, 25:22, 25:21, 25:23) във финала на Игрите в Пекин, игран пред над 13 000 зрители в зала "Кепитъл Джимнезиум".

..и тука са със златото..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 11:56 

Финала на баскетболния турнир си беше досъта изродски . Дано само гоо пуснат в замундата , че истървах първото полувреме арадии скапаната часова разлика . Но по това което гледах мога само да кажа , че такъв мач на ниво национални отбори наистина не съм гледал никога . Имало е мачове с повече шоу , но в този имаше и шоу , и тръпка от оспорвания резултат . Американците дръпнаха здраво с точките чак две минути преди края , дотогава нищо не се знаеше . Едно голямо браво за испанците . Освен че играха тактически грамотно , типично по европеиски , правиха и много шоу . Аз лично досега не бях виждал европеиски отбор да прави 9-10 забивки и 2 алеиопа , и то във финален мач . Още веднъж браво на шпаньолците , те са новите сърби :thmbup:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 12:45 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Най-мръсната Олимпиада ,която някога съм гледала!По всевъзможни начини се съдиите се опитваха да набутат китайците сред медалистите!Както се видя и на ансамблите художествена гимнастика.Никога художествената гимнастика не е била сред силните и вземащи отличия,как сега точно станаха много добри и безпогрешни.Отвратена съм от тази олимпиада!Иначе за ХГ ансамбилте днес-ясно беше,че няма да влезем в тройката ,защото здравото руско присъствие и домакините,разбира се,трябваше да са там...И после светът е Олимпиада-светът не е олимпиада,а пари :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 13:04 

Мъни мъни мъни мъни живота е париииии :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 02:12 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Ех, ама направиха хубаво закриване :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 11:59 

Цитат:
Най-мръсната Олимпиада ,която някога съм гледала!По всевъзможни начини се съдиите се опитваха да набутат китайците сред медалистите!Както се видя и на ансамблите художествена гимнастика.Никога художествената гимнастика не е била сред силните и вземащи отличия,как сега точно станаха много добри и безпогрешни.Отвратена съм от тази олимпиада!Иначе за ХГ ансамбилте днес-ясно беше,че няма да влезем в тройката ,защото здравото руско присъствие и домакините,разбира се,трябваше да са там...И после светът е Олимпиада-светът не е олимпиада,а пари

ARGENTINKA, напълно съм съгласен с теб....пошла работа общо взето :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 15:26 

Нищо пошло нямаше в олимпиадата, шоуто беше голямо, Китайците си направиха рекламата на игрити и така. Имат най-добрата медицина и условия за тренировки, не можете да ги обвините за спечелените медали. Гадното е, че олимпиадата вече е битка между химически лаборатории. Но китайците определено са сила по всички показатели.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 6 от 6 [ 166 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Начало форум » Общи » Други спортове