Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Други спортове

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 15:18 
CSKASOFIA.com
Аватар

аз мога да кажа обратното...Люис трябваше да е шампион и миналата година...и тая да му е втора...Маса може да лапа...добър ли си - пе4елиш...ве4но втори се знае кои са...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 15:33 

Хамилтън стана шампион ,защото събра най-много точки . Това аз не го отричам , все пак такъв е регламента . Просто искам да кажа , че британеца не беше най-добрия . Моралната победа, колко и клиширано да звучи , е за Маса . На футболен език той беше в ролята на по-зрелишния и активен отбор ,който удря 34252 греди , но топката все не влиза и не влиза и накрая му забиват златен гол два завоя преди края . Така че честито на Люис , но колкото и безспорен да му е таланта винаги ще ми е несимпатичен , защото е измамник и мишка .

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 15:42 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Ква морална победа бе. Хамилтън спечели най-великото състезание откакто аз съм роден, за да седнат после слънчасалите дъртаци и да сложат за победител Маса, който цяло състезание си караше отзад за здраве

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 15:59 

Съгласен съм , че всички гледат МакЛарън с подозрение и под лупа , но няма как да бъде иначе след като те са доказани вече в една ситуация за мошеничества . Ще минат още няколко сезона докато си поизчистите името , дотогава вероятно ще ви наказват по-строго от дугите отбори . Но тази цена е в рамките на разумното с оглед на провиненията ви и факта , че доста футболни отбори например ги изритват т шампионатите им заради подобни скандали , а вас ви оставиха във Ф1.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 16:24 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Прав си... ако бяха разкарали Макларън Ферари имаха прилични шансове, макар че като гледам Торо Росо нищо не се знаеше :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 18:27 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Вие май не сте гледали повечето надпревари този сезон.Ферари има татално надмощие на повечето писти,и само собствени грешки ги лишиха от титла при пилотите.Не разбирам,какво толкова харесвате на мулата,който няма никъв стил на каране.Видяхме го вчера как се беше насрал от страх и блокираше гумите си преди всеки завой.За мен героите са Алонсо и Фетел,които с по-слаби коли победиха фаворитите.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 18:39 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ако Хамилтън беше истински шампион щеше да се бори за първото място,а не да се чуди как да запази 5тата си позция :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 18:47 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Някъде четох,че ще става певец,това най-ще му отива.Заедно с оная шунда да правят турне в Бразилия :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 00:17 

DANTE написа:
аз бих желал Ферари да вземат още 35 поредни титли при конструкторите...а да лапат в индивидуалните...тая титла за колата е смешна...
ина4е този сезон се видя, 4е във ферари са супер зле и дори с безбройните съдийски подпирания, пак не можаха да се докопат до титлата...другата година о4аквам нашите да трябва да стартират с 10 позиции назад всяко състезание, та да може ферари да вземе поне то4ка...
колко злобях само.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

a вие, като сте толкова добре, защо имаше по-голяма вероятност да сте трети, от колкото първи при конструкторите? :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 12:46 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Смяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяях :lol:
Гроздето е кисело 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 14:03 
вдига купата
вдига купата

За мен пък титлата при конструкторите е много по-ценна, именно там е големия сблъсък на фирмите. Пилотите все по-малко имат значение в състезанията. И в тази връзка ми е тъпо, че Макларън загубиха...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 14:08 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Алекс на Макларън вторият им пилот е пълен турист и може да спечели победа само при епидемия от чума

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 15:35 
ветеран
ветеран
Аватар

Или изпушил Маса :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 15:48 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Само Маса няма да стигне. Пред Ковалайнен стабилно си се движат поне още 4-5 човека

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 16:59 
ветеран
ветеран
Аватар

Мда... зле е момчето, един Трули щеше добре да дойде, но БМВ се изцепиха че ще бутат при големите и му омаяха главата :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 17:27 
CSKASOFIA.com
Аватар

сега ще обясня защо титлата при конструкторите е смешна...
няколко пилота се борят нон стоп за първа позиция, бутат се, натоварват колите и съответно пукат гуми, иззбухват двигатели и така нататък....който отбор има пове4е таксиджии, пе4ели и пове4е то4ки при фирмите....защото си кара за здраве, както не веднъж сме казвали...затова ви разрешавам не 35 а 135 години поред да сте първи при фирмите...
Колкото до морални победители...по тази логика Пилещара Шуми трябва да има максимум две титли....вси4ки други да са при нас като най-бързи и най-атрактивни пилоти...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 18:06 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Нищо не разбираш от тоя спорт,и не само от него.Точно тази титла показва,колко Ферари са по-напред от своите съперници.Я си представи,ако Маса имаше половината точки на Кимито кой щеше да е Шампион при пилотите.То е ясно,че ММ залагат всичко на мулата и затова не искат той да има конкуренция в отбора си.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 19:48 

madman написа:
Алекс на Макларън вторият им пилот е пълен турист и може да спечели победа само при епидемия от чума

a замисляш ли се, че ако не беше турист и всички в отбора не му правеха свирки на мангала, той нямаше да стане шампион!
нали знаеш, че ако имаше друг по-добър пилот в макларън, то доста от точките спечелени от мулата, щяха да си при другия пилот.
НО не казвам, че хайки не е пилот или нещо такова, дори съм УБЕДЕН, че при равни други условия би бил по-добрия от хамилтОн!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 20:28 
легенда
Аватар

Макларън ма4ка,а пуберите-фен4ета на жабария пикаят газ.Само така. :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 21:58 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Незнаен вземи се стегни... извади калкулаторчето и сметни в последните две години, откакто кара Хамилтън, кой колко точки има... аааааа миналата година Хамилтън кара май със световния шампион към онзи момент. Напълно аматьорски изказвания ми правиш

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 22:47 

madman написа:
Незнаен вземи се стегни... извади калкулаторчето и сметни в последните две години, откакто кара Хамилтън, кой колко точки има... аааааа миналата година Хамилтън кара май със световния шампион към онзи момент. Напълно аматьорски изказвания ми правиш

е за миналата година какви изказвания съм правил?
просто в мерцедес се осъзнаха, че с двама пилота които се борят за титлата, няма как да спечелят и втория беше избран "фиктивен", но все пак продължавам да твърдя от нивото на мулата!
просто, ако до хамилтОн имаше друг пилот, които иска титлата, щеше да стане като миналата година, само дето маса, щеше да е шампион още преди Бразилия!
нз за кви калкулатори ми говориш. просто истината е, че всичко в макларън се прави в полза на печката.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 23:42 
ветеран
ветеран
Аватар

Незнаен, тая година Луис има 98 точки, миналата 109...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 04, 2008 23:48 

еми това говори, че въпреки всичкия комфорт и предимства който му Осигуряват оот макларън, той става все по некадърен :lol:
a да не говорим, че тая година имаше и повече стартове :wink:
и друг факт: миналата година всички победи бяха за макларън и ферари, а тази имаме 4 състезания вкоито те не са!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 05, 2008 15:38 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

100% за това е виновен Хамилтън 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 05, 2008 18:52 

madman написа:
Именно.Титлата отиде в правилният пилот.Маса също заслужаваше.Но го преебаха собствения му екип с откъснатия маркуч в Сингапур.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Ное 10, 2008 18:12 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Форс Индия потвърдиха сделката с Макларън

Няколко дни след като Форс Индия разтрогна договора си с Ферари, днес от централата на отбора намираща се на пистата "Силвърстоун", съобщиха, че са сключили техническо партньорство с Макларън и Мерцедес. В дългосрочен план, болидът на индийците VJM02 ще бъде захранван от двигател на Мерцедес. Това е първият случай, в който немският производител снабдява някой друг освен Макларън с двигатели. Освен това Форс Индия ще има достъп до мрежата с доставчици на Макларън, а британците ще снабдяват малкия отбор с двигатели, скоростни кутии и хидравлични системи. От Форс също искат да снабдят колите си с новата система за възстановяване на кинетичната енергия (KERS), която в момента е в процес на разработка. Форс Индия също така съобщават, че ще подновят своя център за аеродинамични изследвания в сътрудничество с европейската аеро-космическа компания EADS. По този случай шефът на отбора Виджай Маля коментира:

"Изключително сме щастливи, че може да обявим нашето партньорство с отбора на Макларън и с Мерцедес и нашите планове за разширяване на производството на композитни материали и дизайнерският отдел на нашият отбор. Макларън и Мерцедес-Бенц са едни от най-големите имена в моторният спорт. Постигнали са изключително много през годините. Това партньорство ще доведе до ускорено развитие на нашият отбор както и до по-добри резултати през 2009 година и напред. Форс Индия съществува от само една година и през тази година ние се учехме. Въпреки всичко ние сме сериозен отбор и няма да се задоволим със сухата статистика", закани се Маля.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 12 от 12 [ 356 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Начало форум » Общи » Други спортове