Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Развлечения / Хоби

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Дек 24, 2007 20:38 

16 години от Монтана :) Любими отбори : ЦСКА и Манчестър Юнайтед :) Слушам метал и рок :) ама като съм на някое парти и друго се слуша :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 13, 2008 11:04 

еми аз не съм от най- новите във форума (е не съм и от най-старите де :grin: ), ама мисля, че много малко хора тук ме познават (да не казвам почти никой :lol: ) и да се представя с няколко думи (е може и да не са няколко :grin: )
казвам се Галина, но повечето ми викат Галя или по-скоро който както се сети :lol: . От Стара Загора на 16 години (все още) и уча в езикова гимназия . Много обичам спорта (не практикувам никакъв професионално), но от доста години съм много запалена по футбола (и не само). Обичам и волейбола . Нещо, което научих на скоро е, че мога да обиждам и ядосвам хората много бързо без дори да разбера и използвам случея да се извиня на всички, които съм обидила ( знам, че има отделна тема :wink: )
иначе според мен се държа прекалено мило с хората -особено като не ги познавам, но после ставам малко зла (особено,ако ме ядосат за нещо - а това става доста бързо :grin: :grin: :grin: )
обичам да шия гоблени , да слушам музика,но не прекалено силно , да се разхождам, да бъда сама ...
през ваканциите, а понякога и през събота и неделя работя на нашия централен пазар като продавачка и ми е много приятно (всъщност аз го правя за това, а не защото някой ме е накарал :) )
то долу-горе това е за мен
ех има и още много, ама да не занимавам повече с мен :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие: .
 Мнение Публикувано на: Вто Май 13, 2008 11:13 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Хехехе.Аз съм бъдещата съпруга на Сашо Тунчев.Той още не го знае,ама ще го разбере.Мога да пия всичко на екс :grin: обичам да купонясвам и обикновено животът ми почва след 24 часа :lol: Друго интересно е,че от всичко на света обичам най-много себе си и ЦСКА.И най-важното-аз винаги печеля,освен когато губя,но тогава не се брои :grin: :lol: А и да се покефя още малко-уча в УНСС и поздравявам всички колеги......."Стутград пее к*р за уефски..." ;) А забравих най-важното-обичааам мъжете-високи и умни,и цскари :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 13, 2008 12:19 

Поздрави и на тебе почти-колежке :lol:
Аз съм Здравко, живея в София, уча в СУ. Приятелите ми викат "пълен олигофрен". Обичам рок, футбол и Саут Парк (футбол играя много и съм "невероятен талант", ама важното е желанието :lol:). Обожавам да се гавря с хората и да се хиля като идиот, мога да се хиля на абсолютно всичко и като почна трудно спирам. Мразя наглеците (така де, трудно се понасяме двама или повече в една стая :lol:). В момента уча Археология, но тъй като ми я преподават дърти некрофили-пияндета, не смятам да я практикувам, от страх да не стана като тях. Смятам след като завърша да стана производител на сандвичи и скара :lol: та да знаете от сега - за всички цесекари скара и сандвичи на половин цена, за уефскарите - плюнка в сандвича :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 13, 2008 12:38 
гледа мача
гледа мача
Аватар

П :-o оследните 2 поста - моля, кажете, че се ********* че сте студенти!!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Май 13, 2008 13:10 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Ако смяташ,че студентите са пример за подражание и тн., се лъжеш.Ние сме емоционално нестабилни и това го знае всеки в студентски град :grin: иначе личния живот и студентството са различни неща-когато дойде сесия,ставам най-нормалната,прилежна студентка,ама стига съм наливала,че се нервя на себе си :lol: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 13, 2008 16:45 

Здрасти и добре съм заварила :)

Пишех тук преди време, после по незнайна причина ме деактивираха, сега пак ще пиша :) Обещавам да е по-редовно и да не се карам с лошите батковци :oops:

Поздрави :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 13, 2008 19:41 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Хяхя, Уелкъм бак :punk:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 13, 2008 23:52 

Язе съм си турист от малък от село Дружба съм си,играем у форумнио отбор,укаруем голове кат Гацето Бацоф праим на другите да ги укарват! Други занимания:
Ми ходим по жени,карам бързо( ма не достатъчно ) и попиивам биричка с фриендс когат пък не карам а и накрая спим!!! :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Много съ исфиняаам за лошия прафопис...проблемо не е у вашио монитор...!!!??? :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 14, 2008 10:04 

Enzo_MonTeLLa написа:
Хяхя, Уелкъм бак :punk:
Мерсим, добре заварила :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 19, 2008 15:24 

20 години родом от Ботевград. Студент съм в Стопанска Академия свищов.Обичам БАСКЕАТБОЛА ! ЦСКА,красивите и умни жени,Бирата и скарата ;),КикБокс. Ако искате да ме намерите ще ви е трудно ! Повярвайте !

Не съм от най-новите потребители просто си бях блокирал стария акаунт !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 19, 2008 23:54 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

май пиша нещо колкото да се каже че съм писал в тая тема.....
от София съм , завърших английската миналата година , сега следвам в Ноттингам , хобитата ми са футбол естествено , билярд , карти и много много тежките трапези ( РАКИЯЯЯЯ )

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 21, 2008 10:21 

Pavlovo Front написа:
23 години, израстнал в София, пие, не пуши, почти завършил СУ. Обичам стрелбата, театъра, планините, футболът ми е страст, както и ВМРО. Жени - до две - три години се виждам женен с деца, ще ги приспивам не с приказки, а със спомените на Иван Михайлов и македонски песни, освен в зоопарка и в Борисовата ще ги мъкна и по мачове, ако са от правилния пол де. Ииииииии, тези две - три години са пожелателни, може и да се проточи, каквото и да си говорим жената винаги има последната дума, а уж мъжете са силния пол, но поне за футбол компромиси не правя! Има ли мач - нема жена, майка, баща.

РЕСПЕКТ,брато :!: И да си заведеш хипотетичните на този етап,деца на разходка във Велес.До това време паметника на Старио,съм сигурен,че ще украсява гр.площад :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Май 23, 2008 14:51 
гледа мача
гледа мача
Аватар

stones написа:
Pavlovo Front написа:
23 години, израстнал в София, пие, не пуши, почти завършил СУ. Обичам стрелбата, театъра, планините, футболът ми е страст, както и ВМРО. Жени - до две - три години се виждам женен с деца, ще ги приспивам не с приказки, а със спомените на Иван Михайлов и македонски песни, освен в зоопарка и в Борисовата ще ги мъкна и по мачове, ако са от правилния пол де. Ииииииии, тези две - три години са пожелателни, може и да се проточи, каквото и да си говорим жената винаги има последната дума, а уж мъжете са силния пол, но поне за футбол компромиси не правя! Има ли мач - нема жена, майка, баща.

РЕСПЕКТ,брато :!: И да си заведеш хипотетичните на този етап,деца на разходка във Велес.До това време паметника на Старио,съм сигурен,че ще украсява гр.площад :wink:

:bg:
Най - вероятно все пак ще се наложи да бъде охраняван от доброволни, спонтанно възникнали паравоенни групи. :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Май 23, 2008 15:43 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

АбЕ КежоаЛ терикатите, стелти мелти я кажете нещо за себе си :oops: Или ви е шубе, че Ушев чете :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 24, 2008 09:10 

Към онзи бъдещ момент,се очаква,че братята клошари(наричам ги така,защото ни продават за скрап танковете пратени да ги опазят :oops: ),ще са се осъзнали :oops:
Въпреки,че след толкова години шумадийска пропаганда и промиване на мозъци........... :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 26, 2008 10:37 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Трябва винаги да сме ведри и положителни! :D Спокойствие и здрава храна, спорт и музика и всичко ще си дойде на мястото, stones! Вервай ми!

Македония е българска!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 28, 2008 20:35 

хаха Цу всички я знаят,...няма нужда да се представям :P

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Май 28, 2008 21:11 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Pavlovo... 23 години, израстнал в София, пие, не пуши, почти завършил СУ. Обичам стрелбата, театъра, планините, футболът ми е страст, както и ВМРО...еееее..това е .втория човек,който да каже ,че ВМРО му е страст..евала!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 28, 2008 21:17 

Ку. за лефски але але але!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 28, 2008 21:52 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

hannibal_lecter написа:
Ку. за лефски але але але!

Нещо друго интересно да ни споделиш за себе си? :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 28, 2008 22:23 

red__ultras ами мисля че бех казал поназад в темата! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 28, 2008 23:42 
гледа мача
гледа мача
Аватар

мен ме е бъз да напиша нещо, щото спарки гледа и ше цапа след мене :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Май 29, 2008 00:16 

Ами айде и барабар СелтиК при феновете :grin: На 22 съм , у4а в София в СУ (по скоро си представям 4е у4а де) . Живея до Руски паметник , така 4е който ми е съсед4е/ка да ми пише на ли4ни да ходим заедно на ма4ове . Ина4е съм от Варна , което автомати4но озна4ава 4е Морето са ми симпати4но отбор4е . От много малък станах фен4е на правилния отбор , въпреки 4е никой от семейството не е от ЦСКА . Преломният ден във фенското ми битие бе6е ма4ът срещу Юве 94-та , когато понятието ЦСКА придоби наистина нови измерения в живота ми . Харесвам и няколко 4ужди отбора , един от които се сещате кой е . Интересувам се също така от НБА и НХЛ . В полити4еско отношение подкрепям всяка една патриоти4на партия с анти- депесарска политика . Умерен алкохолик съм . Любимата ми поза в секса е жената в кухнята прави салата , а аз на дивана пия бира и гледам финала на ШЛ ЦСКА - Ливърпул , майтап де не съм женен :lol: Оби4ам компютърните игри -главно стратегии и спортни . Любимият ми сезон е лятото защото тогава практикувам спорта " пиене с мацки на плажа " , а пък и през лятото надеждите ни за пробив в Европа са винаги все още живи :grin: . Слушам Транс , Габа , Спийдкор , а от по-неизродските стилове реге , ска и ест. малко пънк4е . Айде тва беше , ако някой слу4айно го е из4ел докрая - най-сърде4но му благодаря :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: .
 Мнение Публикувано на: Чет Май 29, 2008 09:28 
гледа мача
гледа мача
Аватар

ARGENTINKA написа:
Pavlovo... 23 години, израстнал в София, пие, не пуши, почти завършил СУ. Обичам стрелбата, театъра, планините, футболът ми е страст, както и ВМРО...еееее..това е .втория човек,който да каже ,че ВМРО му е страст..евала!!!

Болка, съдба, духовен пристан :!:
Иначе има промени - на 24 и завършил СУ с над 5.50 от семестриалните изпити и държавния......зубъри.....смешни сте! смешни сте! смешни сте! :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Май 29, 2008 09:33 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Ми за мене няма ного кво да се каже за 14 годишно лапе:Обичам България,мразя турци,мангали,говеда и лицемерници-копирано от Незнаен!!!Интересувам се от Английски,бомби,димки,бира и фитнес(чат-пат).Ако нешо има друго питайте и тва е.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Май 29, 2008 19:35 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Pavlovo Front
е,браво браво :) гъзар :lol: а ние зайците тепърва ще се учим :) ако има какво да научим де...всичко е практика...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Май 29, 2008 20:25 

Хм... ми и аз да се отчета... В тая тема не помня да съм писала :lol: То стана ясно, че съм от Бургас /ай идвайте на море! :grin: /. Зорница се казвам, приятно ми е :). Харесвам спорта /кикбокс, фитнес :)/, хубавата музика /ам понякога се слуша всичко де :lol: /, учих в Търново, сега си работя в Бургас и така... Първият ми мач беше 96-ста година срещу говедата и тогава прозрях великата истина - САМО ЦСКА! :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 08, 2008 17:38 

Здравейте,
казвам се Марио. От София съм и съм на 27.
Ненормален фен съм на ЦСКА И Рома. Боли ме от това, което направиха Томов и компания, Костадинов ми падна в очите, не че се е бил издигнал преди това.
Мразя комплексарите и тъпаците със самочувствие.
Ходя на мачове на ЦСКА от 4 годишен ( разбира се с баща ми).
Работя в една Брокерска къща, имам си сериозна приятелка от 4 год., скоро мислим да се захванем и да си направим едно дете. Имам много приятели и само един левскар съм допуснал.

Живи и здрави!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 08, 2008 17:43 
АРМЕЕЦ
Аватар

Избрал си правилните отбори :wink:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 6 от 9 [ 257 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Начало форум » Общи » Развлечения / Хоби