Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Развлечения / Хоби

Автор Съобщение
 Заглавие: Кажете нещо за себе си
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 07, 2005 17:06 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Тази тема е с цел,всеки нов,който се регистрира да напише нещо за себе си тука,така че да имаме някаква представа за него.Не се толелира излишния флууд,може да има по малко коментари и СМИСЛЕНИ..другото , излишното ще бъде трито.Всеки може да напише по няколко изречения за себе си...

Преместена. Вдигната на важна. Флудът ще се наказва.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 07, 2005 21:33 
...Mr. sarcasm...

Ами давам тон...

АЗ съм: Крайно суетен, много нахален, много саркастичен и ироничен, голям нарцис...Все има и добри страни у мен де:)

АЗ не съм: Лъжец, лицемер, лош човек...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юли 09, 2005 12:56 

В мнението на YNWA, пише всеки нов, но ,като си дал тон...

Оби4ам футбола, колите и готините стратегий(HEROES) мразя да ми дават акъл за вси4ко, но определено не съм дървена глава!
Също оби4ам: Бирата и...

Последна промяна Red or Dead на Вто Юли 19, 2005 15:59, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юли 09, 2005 13:45 

Обичам свободното пространство гледам да няма много хора около мен. Падам си по тенис и 2 седмици по време на Уимбълдън съм на седмото небе от щастие.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 11, 2005 18:03 

Обичам да съм ако не център, то поне някъде около центъра на внимание. Понякога обичам да съм сам. Обожавам спорта...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 11, 2005 21:25 
гледа мача
гледа мача

Живея в Монтана, обичам ЦСКА и всичко свързано с най-великия български отбор. От време на време ходя на мачове, но доста рядко.
Не мразя говедата, а ги презирам.

Последна промяна OSG на Чет Яну 11, 2007 00:05, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 11, 2005 21:30 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Аз пък отбивам "студентска служба" в Мюнхен и единственият ми досег с БГ са телефонните разговори и Интернет.. Общо взето уча, бачкам и чакам да се върна и да стъпя пак на Армията!
:bg:

btw на 19 години съм, от София.

Последна промяна Sparxter на Пон Юли 25, 2005 21:01, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 12, 2005 05:00 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Аз съм обикновен Българин ,на 33 години навършени,бивш спортист в ЦСКА , сега бачкам , обичам футбола - безумно и ЦСКА , обичам да посещавам велики стадиони и исторически забележителности , учил съм история и география и обожавам тези науки , обичам да пътувам с кола , кораб , влак , самолет , автобус , обиколил съм цяла Европа и малко Азия , мечта ми е да отида на сафари в Африка с камера , и да отида до САЩ , при майте , ацтеките и инките , и в Китай Индия и Япония и Австралия , обичам туризма да ходя на море и планина , исторически и географски забележителности да снимам с камера , автомобилите , мразя кръчмите , алкохола и цигарите и наркотиците , обичам да ходя на театър , Киноман съм и да гледам спорт и музика по тв , мразя хората които се мислят за по велики от останалите и че са над тях , мразя лъжата и предателството , скромен съм , тих , признавам не мога да бъда душа на компанията , трудно се сприятелявам с хората , но до край уважавам тези които отговарят със същото , не съм лош човек , на никого зло не съм направил , добродушен до наивност , за което се коря понякога !!!

Последна промяна CSKAveteran на Съб Авг 20, 2005 07:04, променена общо 4 пъти

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 12, 2005 11:29 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Еми аз съм от ЦСКА(да не повярва човек) мразя турците и циганите и селияните!Кефя се на всякаква музика без hardcore!Обичам да ходя на мачове и на купонии така!Аз не съм лъжец и лицемер!По някога си трая когато намя кво да кажа и не съм някъв нахалник!!!!Еми тва е засега!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 12, 2005 12:34 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Спайки, ти явно си траеш само Лайф или греша :wink:
иначе по темата , аз.......
.......... sam na 26 M sf i sam fen na levski i idejata mi e 4e si tursja grupa 4orbari na koito da im duham I da me takovata. Plashtam si. Iska mi se vseki da e s neshto na otbora si - az da sam s neshto na LEVSKI a vie da ste s neshto na CSKA – I da si napravim pics moje I bez face I da gi pusnem v neta – shte e mnogo jako. Ako ima naviti da mi pishat.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 12, 2005 15:54 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

То попринцип темата беше с друга цел,ама щом новодошлите не благоволяват да пишат ще пишем ние:)
Ми аз съм..офф това е много трудно да се описваш-аз съм болна цесекарка,много крайна,импулсивна понякога,сръдлива,ревнива,мързелива,бързорека,не съм злопаметна,сърдя се за глупости но бързо ми минава,когато съм ядосана си го изкарвам на сестра ми...иначе попринцип не съм толкова лошо дете,уча се 6.00 :),много често дразя хората..гальовна съм и бързо се привързвам към някой,доста чувствителна,макар да се старая да не го показвам..мпонякога ме хваща лошо лигата,мога отлично да изнервям и човъркам по болните места на хората,в някой моменти адски луда (MAD ATTACK),любопитна..ами..аз съм едно малко злодейче!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 13, 2005 15:47 

Темата ми харесва,затова ето ме накратко:
15/f/bs;1.75м деветокласниче,много голяма ЦСКАрка и крайно мързелива(хехе);понякога не говоря много,но в друг случай не мога да се спра :roll: Обичам да играя баскетбол и да гледам футбол.По характер съм общо-взето палаво детенце(хих),с голямо въображение и много амбиции :wink: :lol: Другото е че съм твърде влюбчива и се доверявам лесно :wink: Повечето приятели казват че имам хубава усмивка(защото винаги съм усмихната :wink: )Други хобита ми са музика,коли и хапване...хих...
И тази тема е супер защото така имаме възможност да се опознаем всички и да разберем кой какъв е :wink: :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2005 13:56 

Ето и моят ред...
Та какво да ви кажа,ще започна с това,че си падам леко стрейнджър...има моменти когато се усамотявам и мисля...разсъждавам за всичко и всички,за живота...обичам да пиша...стихотворения,кратки разкази,размисли...мемоари.Колекционирам интелигентни сентенции и мисли на известни хора...обичам да рисувам,а когато слушам музика и да пея...:).Много държа на приятелите си някой беше казал"...в живота си имаме много познати хора и малко истински приятели..."един от тези мои приятели гордо смея да потвърдя,пише тук и е рекордиор по мнения...да кой незнае за строгия,но честен батко ДАНТЕ:).Обичам купоните,много обичам да пия бира...да пуша цигара и да се ровя по цяла нощ по форумите и из нета...обичам и да чета...най :arrow: често романи,научна литература,справочници,по :arrow: рядко криминалета...
Обожавам футбола...и ЦСКА...а съм и много запален фен на Лондонските Чукове...ненавиждам и презирам лицемерието и лъжата...
Понякога се случва да се държа по детински и лигаво,но на кой не му се случва намоменти да се отпусне и да се полигави...
Е това е общо взето...вие сте.;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2005 21:50 

Аз съм грозен и тъп :grin:

Последна промяна Slipknot на Сря Сеп 13, 2006 00:52, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2005 22:30 

Така започвам с тва че съм зодия лъв - демек сръдлива, винаги трябва да е моето, недоверчива, много бързо си променям мнението за даден човек, никога не се предавам и т.н. Падам си музикален пумияр :grin:, обичам да гледам филми - предимно комедии. Лесно се флюбвам (което не е на добре). Лигата е моя най-добър приятел (хваща ме два пъти в годината и ме държи по 6 месеца). Обичам да пия и пуша. Падам си по сериали. Най-голямата ми слабост са семейството ми и ЦСКА и ако някой ме ядоса на тая тема и обиди ли някой мой роднина или ЦСКА дупе да му е яко :evil: Лошото е че лесно се паля и скачам на бой. Любимото ми занимание е да се заяждам 8)
Обичам:да се разхождам по Витошка; да кисна на Бир Феста пред НДК (ох дано никога не свършва); да ми е жега (дори и 40C), морето, АЗИС :love: , дискотеката на село :grin:
Не обичам ( мразя): БЛОНДИНКИ :x , говеда, лицемери...
незнам кво повече да кажа за мен :roll: това е в общи линии :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юли 16, 2005 11:59 

Здравейте:)))
Започвам с това,че съм левскарка:) регистрирах се тук не за да се дразним - просто няколко човека от вашия форум ме поканиха да се регна тук и аз реших да го направя :wink: надявам се,че няма да предизвиквам някакви конфликти:)
еми това исках да кажа общо взето... специални поздрави на Влади(Slipknot),с който се познаваме :wink: а също така и на Данте,ТНТ и ПростоАз :wink: а също така и на Скини :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юли 16, 2005 16:35 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Айде и за мен малко:

Мъж, 35г., болен цесекар от 23 години насам, знам малко чужди езици (което е и специалността ми де), работя като самонает, което определено е кефещо, защото се изкарват добри пари а и отговаряш само пред себе си и....данъчните :)
Обиколил съм почти целия свят и това ми е нещо като хоби. То и работата помага за това де. Иначе ходя на почти всички мачове на ЦСКА в България и по света. Имам се за добър, съвестен и контактен човек и останалите, които ме познават май виждат нещата по същия начин :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 25, 2005 10:44 

аз се казвам Никола , на 15 години сам , оби4ам спортовете ( по4ти си4ките ) наи-ве4е Футбол , Тенис и Плуване :) Болен фен на ЦСКА и Байерн ,а и на Лацио Рим , макар да са сини :lol: а съ6то оби4ам и да играя 6ах4е :lol: ако някой иска да разцъкаме в яхоо да прати ЛС :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 25, 2005 13:42 
Аватар

...

Последна промяна Stuffa на Пон Ное 05, 2007 14:34, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 25, 2005 20:58 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

На 25 от София. Цесекар от както се помня. Обичам футбола и спорта като цяло, излизането с приятели и приятелки насам натам. Обичам да прекарвам свободното си време някъде навън, но ако не става се забавлявам и пред телевизора или с книжка в ръка. Обичам музиката и особено Beastie Boys. А какво не обичам....? Не обичам студа, скучните хора и разбира се тимчето от крайния квартал

Върнете се в началото 
 Заглавие: hi
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 25, 2005 22:09 

Аз се казвам Петър. На 22 съм! От Котел съм и съм потомствен цесекар. Висчист, икономист, сега завършвам магистратура в УНСС-София. ОБИЧАМ СИ ОТБОРА И ТОВА Е!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 27, 2005 01:05 

Обичам ACDCSKARSENAL
    Водолей
    Дракон
    Роден 13 петък
    София
    Антикомунист и антифашист, т.е. Умерен центрист
    Пътувам и работя много
    Правя деца и web sites, за друго май не остава време
    Поддържам www.cska.net и www.levski.net
    Един от тарторите на Сектор "Г" с прякор "Дани Гумата"
    Първият AC/DC фен в Б-я...(арестуваха ни, когато лепяхме некролози на Бон Скот на "Кристал" 1980 г...)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 27, 2005 03:29 
Аватар

Мъж, 22г., ЗДРАВ ЦЕСЕКАР!
Студент, работя в сферата на Информационните технологии, радвам се на живота. Не пропускам мач на ЦСКА в София, а когато мога и в провинцията!
Обичам отвреме на време да оставам сам, на спокойствие. Слушам предимно Джаз и Етно.
Обичам адски много спорта, в частност футбола.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 29, 2005 15:49 

Аз съм на 21 години,от София.Голям фен съм на ЦСКА(въпреки че доста не ни достига, за да бъдем отбора,който сме били в най- славната си история)и на Ювентус.Заради тези два любими отбора съм ходил в Минск и Истанбул(на гостуванията с Динамо(М) и Галатасарай)и в Торино за мачове на Старата госпожа.Обичам футбола,по-известните спортове(които и практикувам),компютрите,филмите,книгите и да пътувам по света със самолет(ходил съм в Македония и Чехия като малък,Франция,Беларус,Италия,Турция,Хърватска(за мача на националите преди 2 години)и Сърбия(за Партизан-Реал(Мадрид) с Дучето).Харесва ми този форум на ЦСКА,има свежи мнения в него.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 29, 2005 18:26 

:serenade: Обиииичам шопската салааата,
мастика лееедена да пииия,
вълните мооорски да ме галят,
и руси маацки покрай мен...

Сещате ли се за коя песен стаа въпрос?... :P
[color=brown]Без простотии офф-тапика се маха!Сещаш ли се?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 31, 2005 23:47 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Ами аз съм на почти 18г. 1.85 висок 75кг От Трявна съм и от както се помня съм фен на футбола...Уча в Априловската Гимназия в Габрово..

Последна промяна Enzo на Сря Сеп 19, 2007 03:04, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 01, 2005 10:36 

nik: emil_mlo, emil_mutanta
Емил Томов се казвам. Занимавам се с електронни издания за силови спортове. Занимавам се и със силови спортове от доста време. Фен съм на ЦСКА от малък, но съм тренирал на гейарена и съм видял всичките простотии на сините. Обичам столицата и се смятам за софиянец.
Нямам против, даже напротив Левскарите, но говедата ги ненавиждам яко. Даже преди мача за суперкупата некви говеда се заяждаха и при това в тоалетната на един бар, но не смееха нищо да направят, дори и след като им казах някой неща за майките им и т.н.
по-здрави

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 01, 2005 10:46 

Ми аз съм нова.Иначе и преди това си четях форума,ма не се бях рег!Уча в 2АЕГ в софия...с иоглед на тфа че сте по-големи от мен.....нищо де аз съм на 15.От ЦСКА съм си от както съм се родила..хаах Първо баща ми се погрижи да ми разясни нешата около отбора,и след това сама си поех инициативата и така........Кфо др за мен?Че слушам метал и пънк..и тфа е.Енджой :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 01, 2005 11:31 

на 27 съм от Варна работя като конструктор на котли вече се занимвам и с монтаж им както и с ремонт на подемнни съоражения. Фен съм на ЦСКА от както се помня .... за мъка на баща ми, брат ми, чичо ми и цялата рода от бащина линия,които са от Левски. Обичам спорта, пия но непуша (спрях ги от година и нещо) и само при жена си хоя :grin: ....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 01, 2005 15:50 
Аватар

Тръгнах по мачове в осми клас(1980-1981).Трудно се пътуваше,къде на стоп, къде с влак(без билети естествено),но имах щастието да гледам на живо едни от най големите мачове.Тези с Ливърпул,Монако на два пъти, Байерн.От1984г.до1989г.работих по договор в Кремиковци,гледал съм почти всичко на АРМИЯТА.Вече съм почти на 40г.живея в Търговище,през последните години ходех само на международните мачове,но отскоро се събрахме групичка от десеттина момчета и сега заедно с фенове от Разград и Шумен подкрепяме отбора почти навсякъде.Бяхме в Истамбул,Букурещ,пътуваме до Ловеч,Варна,Пловдив,Бургас.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 1 от 9 [ 257 мнения ] Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Начало форум » Общи » Развлечения / Хоби