Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Снимки, видео и аудио

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Яну 04, 2007 14:20 
Аватар

имам я на касетка ама ако се разровиш из нета ще я намериш

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Яну 04, 2007 17:46 
Dreammaker
Аватар

monteyss написа:
Тогава всичко ще толкова хубаво!

Надявам се това да е иронично...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 05, 2007 21:37 

Ro написа:
monteyss написа:
Тогава всичко ще толкова хубаво!

Надявам се това да е иронично...

Как иронично ве? Ти не си ли гледал в Полша колко е яко на мач!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 05, 2007 23:22 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Идеята му беше, че не е хубаво да се превръщаме в лумпенизирана публика, която не знае имената на футболистите, не се интересува от историята на клуба, от състоянието на отбора, а отива да се напие и да раздава пердах на стадиона...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Яну 06, 2007 01:42 

Това за историята е вярно... но пък няма лошо да ликвидираш някое рогато създание :twisted: пък аз лично мисля че ни липсват hardcore fans

Върнете се в началото 
 Заглавие: Eheee
 Мнение Публикувано на: Нед Яну 07, 2007 22:38 
Аватар

Банда спокойно няма да се убива никой! Не искам да снимам как някой бива ритан на земята до кома... това е гадно. Няколко бързи тупаника и пленено знаме е достатъчно атрактивна гледка. До крайности няма смисъл да се стига. Прочетох някаква забележка отправена към мен да едва ли не да внимавам какво и кой снимам, че да не гризна дъврото:)) Е ок само, че в София малко трудно ще гризна дървото както и да е.
Аз мисля, че нашите ударни бригади си слагат качулките и шаловете на лицата преди да направят първа и едва ли някои от тях биха "позирали" пред камерите хи хи!
Друг е въпроса, че хората, които снимат трябва да са наистина наши хора, а не такива на ушевите, които ще снимат с "опознавателна" цел... За това ако изобщо направим нещо по въпроса ще искаме "гаранции" от хората с камерите:))) Изпит ще имааааааа:)))

Сам не ми се разправя с тази работа пичове най-малкото, защото не мога да ходя на всяко гостуване - такава ми е работата, че по всяко време може да се наложи да бачкам. И в такъв момент трябва да има поне двама достойни заместници, а за сега ги няма:)))

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 08, 2007 00:38 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Според мене не е вярно, че ЦСКА няма хардкор фенове. Защо забравяте Торсида-Пловдив, ЦСКА СС фронт, Банда Север....

Не е хубаво всички да са като полските хулигани /т.е. да се интересуват само от пиенето и боя, но не и от отбора/, но е хубаво да има и такива бригади. Точно те организират факлите и димките по мачовете и без тях щеше да е скучно. Да не говорим, че по-добре в сектор Г да има само такива фенове, отколкото само туристи... :idea:

Всеки един голям клуб в Европа, а може би и в света си има такива крайни групировки. Примери: Рома-Федайн, Лацио-Ирридучибили, Милан-Фосса дей леони/те май се разпаднаха обаче/, Партизан- Гробари Алкатраз, Барселона- Бойксос нойс, и т.н. и т.н...мисълта ми е, че и ние имаме нужда от поне 2-3 такива групировки...ние ги имаме де...тея РСС не ги знам що за стока са... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Eheee
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 08, 2007 20:19 

One_team, абе брато ти не си с всичкия заклевам се!!! как си представяш че ако бъде напревено такова клипче и бъде пуснато където и да е , няма да бъде набарано от чичко полицай и няма да изгорят до един хората които участват в даденото събитие било то взимане на шал , знаме или няколко тупаника! е после как няма да ти бие шамар някой от тези момчета, прави са защото ти един вид ги предаваш директно на полицията :x а доколкото за бригадите , имаме си ги и са едни от големите в бг (по сила а не по бройка, но защо не и по бройка)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 08, 2007 22:01 

ще бъде с цензура бе на лицата по една лентичка и не може да служи като доказателство

Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Eheee
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 09, 2007 11:54 

sscska написа:
One_team написа:
абе брато ти не си с всичкия заклевам се!!! как си представяш че ако бъде напревено такова клипче и бъде пуснато където и да е , няма да бъде набарано от чичко полицай и няма да изгорят до един хората които участват в даденото събитие било то взимане на шал , знаме или няколко тупаника! е после как няма да ти бие шамар някой от тези момчета, прави са защото ти един вид ги предаваш директно на полицията :x а доколкото за бригадите , имаме си ги и са едни от големите в бг (по сила а не по бройка, но защо не и по бройка)

Абе каквото и да си говорим по бройка в момента сме на малко назад! Но има време! :)

Върнете се в началото 
 Заглавие: Няма да се показват лица!
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 26, 2007 20:14 
Аватар

Пуснато на: Пон Яну 08, 2007 21:19 Заглавие: Re: Eheee

--------------------------------------------------------------------------------

One_team, абе брато ти не си с всичкия заклевам се!!! как си представяш че ако бъде напревено такова клипче и бъде пуснато където и да е , няма да бъде набарано от чичко полицай и няма да изгорят до един хората които участват в даденото събитие било то взимане на шал , знаме или няколко тупаника! е после как няма да ти бие шамар някой от тези момчета, прави са защото ти един вид ги предаваш директно на полицията а доколкото за бригадите , имаме си ги и са едни от големите в бг (по сила а не по бройка, но защо не и по бройка)

"Брато" първо може да се сложи лента на очите на всички, които са снимани в лице. Второ не забрявай, че аз съм от ЦСКА, а не съм ушев или рогач! Трето обикновено като се прави първа всички са със шапки и качулки, но ти май не си участвал в подобни мероприятия:)))) шегувам се не се впрягай. Четвърто екшън сцените могат да бъдат снимани в далечен план и по този начин ще се вижда екшъна, но няма да се разпознават отделните участници.

Други въпроси:)?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 06, 2007 21:02 

Абе мн ги разбираш нещата...как се правило първа,кой как се обличл,дали си крие лицето или не. Ти що не вземеш да се пойнтересуваш дали някой ще ти даде да го снимаш? Хубаво имаш мерак ама се замисли малко!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие: ?!
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 09, 2007 14:50 
Аватар

Пич нещо не те кефи моята идея - жив и здрав. А как мислиш дали ще ги снимам хората директно в лицата и то без да ги питам а??? А и нещо ми се струва, че като, че ли ми държиш сметка и като, че ли ми правиш един вид забележка нали не трябва така да те разбирам "луцифер" :-o ?

Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ?!
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 09, 2007 15:15 

One_team написа:
Пич нещо не те кефи моята идея - жив и здрав. А как мислиш дали ще ги снимам хората директно в лицата и то без да ги питам а??? А и нещо ми се струва, че като, че ли ми държиш сметка и като, че ли ми правиш един вид забележка нали не трябва така да те разбирам "луцифер" :-o ?

Абе тебе май някой ти е напомпал самочувствието и си решил да се праиш на герой по форума!

Върнете се в началото 
 Заглавие: ?
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 09, 2007 16:43 
Аватар

Защо реши пък, че се правя на герой:)))? Стори ми се, че момчето ми държи сметка...

Ти как би го разбрал това: "Абе мн ги разбираш нещата...как се правило първа,кой как се обличл,дали си крие лицето или не." ?

Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ?
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 10, 2007 10:47 

Наистина ти държи сметка щот си личи че си нямаш представа от тия работи ама говориш!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 10, 2007 15:29 

Точно така! Правя ти забележка !!! Говориш пълни глупости и всяко 2ро мнение ти е още по-глупаво!!! А ти се държиш нещо като мн велик форумен боец. Дано да ти дойде акъла в главата

Върнете се в началото 
 Заглавие: :(
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 16, 2007 23:58 
Аватар

Е щом вие казвате, а ние с вас двамата ходим на мачове от десетина години значи е така със сигурност :lol: :lol: :lol:
Никаква представа нямам от тези неща аз съм мирен гражданин, който гледа мачовете само по телевизията, но когато играем с рогачите слушам мача по радиото защото като видя мутрагените от сектор б и пълня гащите... Ти представяш ли си верно да ходя по мачове? То това много опасно мааааааааааани, а по гостуванията уеуееееее там само са ми разказвали...легенди се носят. Аз никога не съм стъпвал на мач особено през последните 11-12 години. Между другото аз съм 2-ри за трети клас и мама и тати ме водят в А сектор ама знаеш ли как ме пазят от лошите... Дори си нося спрей за всеки случай, но обикновено ако стане въргал по алеята пред армията гледам да се шмугна някъде в храстите :lol: :lol: :lol: .
Добре момчета ясно е на всички, че вие сте бойците на форума...ми да дойда да ви снимам първо вас??? Може да си сложите шаловете и качулките да не ви разпознаят и ще ви взема интервю... Но нищо не ви обещавам първо трябва да питам мама и тати да ми дадат камерата и да бъде в почивните дни, че те да не са работа и да дойдат да ме пазят. Все пак :roll: в борисовата градина си е страшничко пък сега се стъмва и много рано през зимата... :wink: :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие: Клик и скив:)
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 17, 2007 01:13 
Аватар

Поздрави за това:

http://www.vbox7.com/play:9141c25b

И всички заеднооооооо:

http://www.vbox7.com/play:48071ebd

Този стадион дали е червен...само чуйте звука след гола...УАУУУУ

http://www.vbox7.com/play:160b7441

КЛАСИКА изригват над 70 000 на националния...

http://www.vbox7.com/play:8397223f

Поклон за микса:

http://www.vbox7.com/play:62a80549

Последна промяна One_team на Съб Апр 07, 2007 08:56, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 17, 2007 12:52 

С тия ли филмчета ще направиш хулиганското ДВД? Евала напрао ще стреснеш и англичани и италианци! По-добре спри да пишеш в тая тема че стана за смях!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 17, 2007 13:02 
Аватар

Не съм казвал че трябва обезателно да бъде хулиганско може да си бъде просто фенско. А колкото до това кой е станал за смях не виждам да съм написал нещо смешно, но щом ги чаткаш нещата и имаш експертно мнение знам ли може и диплома да имаш :wink: . Уроци даваш ли :lol: :lol: :lol: ??? Лелеееее ама ти си някаква мацка и се опитваш акъл да ми даваш кое как ставало и как не съм ги разбирал нещата лелелеее лелееее... Е дано поне да си готина :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 17, 2007 13:53 

Като гледам какви детинщини пишеш не знам какви глупости са ти в главата и на колко си години,но ако ги разбираше нещата нямаше да искаш да правиш глупости , защото някой неща щяха да са ти известни. Айде със здраве

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 17, 2007 13:58 
Аватар

Пич много неща са ми известни и не знам ти на колко години си, но аз съм на 30г. и съм виждал доста неща различни от това 20 човека да наритат един... Много ми е интересно ти на колко години си и кое нещо на теб пич ти е известно, а на мен не ми е??? Ако имаш някакви притеснения можеш да пишеш лично съобщение.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 17, 2007 14:03 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Това са глупости. Ако някое говедо се изрепчи и посегне - ступайте му кухата кратуна. Ако не - няма смисъл от такива глупости. Но всеки за себе си.

Върнете се в началото 
 Заглавие: ок
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 17, 2007 14:08 
Аватар

Виждам, че идеята ми се приема с "охота" и всички яко ми съдействат няма що...вече изгубих желание да снимам каквото и да е въпреки, че имаме вече две камери и то добри.
Може модераторите да заключат темата идеята ми не се приема и няма смисъл да се пише повече по темата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 18, 2007 00:59 

Батка неим обраштай внимание бе!Тва са някакви супер тъпи спорове-трябва да снимаш защто не?!?Все пак става въпрос за феновете на ЦСКА-най великите!А и като си го решил направи го штом и камери имаш...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 18, 2007 08:56 

Евалата чичка най-накрая разбра че идеята ти не струва!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 18, 2007 11:06 

Eвала чичка убиха ти ентусиазма. Често се случва, ама ти защо се връзваш? Какво толкова. Имаш камера, отиваш снимаш и така, толкова е просто. Може да не станеш Спилбърг :) ама ако трябва да снимаш, снимай

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 18, 2007 11:41 

Тая 2рата песен се казва Europe - The Final Countdown (Heavy Metal remix) :) хубаво името и го знам,но някой може ли да ме светне от къде да си дръпна ? никъде я няма... :cry:

ПП тая на Dispatched май не е точната дето е на клипчето,защото на клипчето е малко по грубичка и самата мелодия(инстроментала) се доближава много повече до оригинала отколкото тази на Dispatched...

Върнете се в началото 
 Заглавие: лелееее
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 19, 2007 10:00 
Аватар

Стига бе на 30 вече чичка ли съм? Аз знам, че тук има не малка част от 9 до 19 годишни, но още не се имам за чичка :lol: :lol: :lol: Освен ако не сте с лигавничета още, но съм сигурен, че щом пишете четливо значи не сте :lol:
Някои от дечурлигата с разни пиратски знаменца вече ме напсуваха на лично съобщение, което ме кара да си мисля, че са на ниво, което не заслужава вниманието ми.

"Евалата чичка най-накрая разбра че идеята ти не струва!"

Добре моето момченце вземи си камиончетата и отивай да си играеш с дечицата на вън вече напсува лошия чичко и той ти разбра капацитета - ти успя. Само гледай да не го срещнеш някъде, че може да ти издърпа ушенцата, че гледам ти стърчат и се забелязваш от далеч. А като завършиш училище тази година и ще изкараш късмет, защото вече няма да има казарма. Иначе в казармата такива смешници като теб помпат много лицеви опори момче, но ти си късметлия. Сега за да не пропилееш още един късмет си мери малко приказките (говоря за псувнята, която ми изпрати на лично съобщение). Аз реших, че си момиче и гледах с добро да се разберем, а той се оказа пиратче-пуберче с големи уши и уста.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 3 от 5 [ 150 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Начало форум » Общи » Снимки, видео и аудио