Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Български футбол

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 13:39 
Аватар

PFC_Litex написа:
31-vi trophy написа:
Респект спрямо това което правите приятел, но искам да ти напомня, че първият ви Евро мач е след 8 дни. Няма как да приемете(ако в първата среща сте домакини)там. Може би ще домакинствате в столицата? Надявам се да сте готови за мача с нас(втория полусезон е).

Мачът с Рудар е от много ниска фаза на турнира ШЛ и спокойно може да се изиграе дори на стадиона в Кюстендил ;)

Лицензирането на стадионите важи за груповите фази на турнирите :)
Дай Боже всички наши отбори да влязат там, а до първият мач в който и да е турнир има още много време през което ремонта няма да спира. Първите мачове в групови фази са чак на 16.09.2010.

Към края на есенния дял на шампионата ще започне и ремонта на сектор В и той ще е на два етажа, това е инфо от вчера.

Един въпрос - ловешкия стадион на ПФК Литекс ли е, на общината или е даден на концесия ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 13:41 

zoro написа:
Един въпрос - ловешкия стадион на ПФК Литекс ли е, на общината или е даден на концесия ?

Стадионът е на общината и е даден на концесия, но за какъв период от време не зная. Всички ремонти и подобрения остават за сметка на клуба.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 13:42 
ветеран
ветеран

Радвам се,че се правят стадиони ама има и малко завист в мен,защото другите си оправят стадионите а ние не :evil:

Не се бойте, момчета! Турция ке падне! Продължавайте боя! Приберете ми пушката!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 13:45 
Аватар

PFC_Litex написа:
zoro написа:

Стадионът е на общината и е даден на концесия, но за какъв период от време не зная. Всички ремонти и подобрения остават за сметка на клуба.

Благодаря!Явно в малките общини сте намерили начина, за съжаление това в София е невъзможно по ред причини.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 13:50 

Проблемите в София и в частност ЦСКА основно са заради пустата Борисова градина. Българска армия ако не беше там, а някъде другата по центъра и около него да не е парк отдавна тази сага да е приключила.
Лично аз ще се радвам всичко да се разреши в най-кратки срокове за да може ТИТАН да построят това което желаят.

Оня ден не си спомням кой стадион гледах, който е направен вътре в самият стар стадион и ако ТИТАН направят и такъв идеен проект, според мен нещата ще се ускорят адски бързо.
Сега ще се опитам да видя за кой стадион ставаше дума.

Edit: Открих го

Zentralstadion Leipzig, Germany (capacity 44.193)
отстрани са старите трибуни.... :)
По-този начин и Папата не може да ви спре да строите
Идеята на ТИТАН е за 30 000 капацитет, което е още по-лесно с побирането в настоящия "Българска армия"

Изображение

Последна промяна PFC_Litex на Сря Юли 07, 2010 13:55, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 13:54 
Аватар

PFC_Litex написа:
Проблемите в София и в частност ЦСКА основно са заради пустата Борисова градина. Българска армия ако не беше там, а някъде другата по центъра и около него да не е парк отдавна тази сага да е приключила.
Лично аз ще се радвам всичко да се разреши в най-кратки срокове за да може ТИТАН да построят това което желаят.

Оня ден не си спомням кой стадион гледах, който е направен вътре в самият стар стадион и ако ТИТАН направят и такъв идеен проект, според мен нещата ще се ускорят адски бързо.
Сега ще се опитам да видя за кой стадион ставаше дума.

Нещата, драги литекс, са още по-сложни, защото има твърде много политика, злоба, завист и разнопосочни интереси, не е само до БГрадина, защо в София мислиш няма ни един стадион като света и защо изобщо в България хубавите стадиони са по малките градчета?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 13:59 

Както се вижда около него е парк и не е пипнато едно дръвче ;)

Изображение

Стойност на проекта 90М евро http://de.wikipedia.org/wiki/Red_Bull_Arena_(Leipzig)

Последна промяна PFC_Litex на Сря Юли 07, 2010 14:02, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:01 
Аватар

PFC_Litex написа:
Както се вижда около него е парк и не е пипнато едно дръвче ;)

Изображение

Литекс, нещата при нас не могат да станат, не защото е парк, а защото там дето го правят е Zentralstadion Leipzig, Germany , а тук - София, Булгаристан.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:03 

zoro, на мен ми е ясно това, но ако Титан са гъвкави ще излязат с подобно предложение и тогава ми е много интересно какво ще измислят архитекти и подобни само и само да правят спънки, защото в момента основният им коз е парка и нищо повече, а по този начин той си е вътре в настоящия стадион и няма да има нищо общо с парка.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:07 
просто минава

http://sportline.bg/news/64959/%D0%BB%D ... 0%BD%D0%B8

:grin: :grin: :grin: Класическо платено заглавие :grin: Иначе ми е много съмнително дали този стадион, ще става за групи на ШЛ, капацитета му е твърде малък

http://www.fcunirea.ro/index.php?page=20

Това е стадиона на униреа и те не получиха лиценз за ШЛ миналата година. Иначе за малките градове това е ясно, защо ганчев седи толкова време в ловеч, а не ходи в пловдив или стара загора да вземе ботев или берое, които са отбори с много повече публика и традиции, защото там няма да му дават каквото си пожелае. Тук в софия ЦСКА и лефски са като скачени съдове, за да дадат на единия трябва да дадат на другия и постоянно се прави сечено един на друг.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:10 

Gamen4o, относно тази статия вече го изкоментирахме в темата за А група.
Минималният капацитет за да получи стадион лиценз за групова фаза на който и да е турнир е 3 000, отвори изискванията на УЕФА и там е описано всичко ;)

Относно Ганчев пък защо не ходил в Стара Загора или Пловдив е крайно не сериозно. Ти ако си инвестирал 13 години на едно място ще го зарежеш ли да отидеш другаде? Когато преди време искаше да купува ЦСКА защо не му го продадоха и сега няма да има Литекс, няма кой да ви се пречка из първенството и съм сигурен, че към момента щяхте да се много, много напред с материала?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:27 
Аватар

PFC_Litex написа:
Минималният капацитет за да получи стадион лиценз за групова фаза на който и да е турнир е 3 000, отвори изискванията на УЕФА и там е описано всичко ;)

Относно Ганчев пък защо не ходил в Стара Загора или Пловдив е крайно не сериозно. Ти ако си инвестирал 13 години на едно място ще го зарежеш ли да отидеш другаде? Когато преди време искаше да купува ЦСКА защо не му го продадоха и сега няма да има Литекс, няма кой да ви се пречка из първенството и съм сигурен, че към момента щяхте да се много, много напред с материала?

Аз пък не съм сигурен, че точно така щяло да стане, да караш голф тройка не е като да караш болид от Ф1.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:31 

Днес само можем да гадаем и нищо повече. Аз миналото не гледам, а гледам настоящето и бъдещото, защото който гледа назад не го чака светло бъдеще ;)

Ние имаме възможности за това което правим по базата, а тя не включва само стадиона и аз съм доволен от същото. Утре дали Ганчев ще е собственик, дали отбори ще е в А група няма значение, всичко което сега се строи то ще остане там където е в момента и след него ;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:35 
просто минава

PFC_Litex написа:

Той затова инвестира там 13 години, защото там му дават каквото поиска. Не знам защо не са му продали ЦСКА, спекулации много, а аз съм един обикновен фен не съм запознат с игрите по високите етажи.

п.п. това за капацитета не съм го чел така че може и да греша нямам претенции.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:40 

То какво му пък дават в Ловеч.
Освен, че купи един съборен хотел и го направи петзвезден за друг бизнес на Ганчев в Ловеч не се сещам. Завода за автомобили който се строи в момента е извън Ловеч и е на сред полето, там имота едва ли е на космически цени, ти ако знаеш нещо повече ще ми е интересно да споделиш ;)

Тук има всички изисквания от А до Я http://de.uefa.com/MultimediaFiles/Down ... WNLOAD.pdf има ги и на английски в сайта на УЕФА

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:47 
просто минава

PFC_Litex написа:
То какво му пък дават в Ловеч.
Освен, че купи един съборен хотел и го направи петзвезден за друг бизнес на Ганчев в Ловеч не се сещам. Завода за автомобили който се строи в момента е извън Ловеч и е на сред полето, там имота едва ли е на космически цени, ти ако знаеш нещо повече ще ми е интересно да споделиш ;)

Тук има всички изисквания от А до Я http://de.uefa.com/MultimediaFiles/Down ... WNLOAD.pdf има ги и на английски в сайта на УЕФА

Супер мерси за тая връзка. Иначе за това какво му дават не съм толкова навътре в нещата, но съм готов на сляпо да се обзаложа, че ако поиска даден обект на територията на ловеч или околността ще го получи без проблем.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:55 

Мислиш ли, че в беден район като Ловеч могат да се изкарват големи пари? :)
Влага в града и отбора, защото е родолюбец и нищо повече, дори завода за сокове го продаде още преди 5 години на поляци и вече няма нищо общо с този бизнес.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 14:59 
Аватар

PFC_Litex написа:
Мислиш ли, че в беден район като Ловеч могат да се изкарват големи пари? :)
Влага в града и отбора, защото е родолюбец и нищо повече, дори завода за сокове го продаде още преди 5 години на поляци и вече няма нищо общо с този бизнес.

А той от Ловеч ли е ?http://www.litexjsc.com/ а това тук да не е на баба ти ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 15:11 

Е този бизнес в Ловеч ли го развива, той в Ловеч и офис няма

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 15:15 
Аватар

PFC_Litex написа:

E, покрай Ловеч http://catalog.bg/company.php?company=38131 :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 15:19 
гледа мача
гледа мача
Аватар

http://football.sportal.bg/news.php?news=247022

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 15:24 

zoro написа:
PFC_Litex написа:

E, покрай Ловеч http://catalog.bg/company.php?company=38131 :lol:

Дано да бъда разбран, лично мен не ме вълнуват делата му. Мен ме интересува да дава пари за отбора и да развива базата и т.н.
Големите пари никога не са чисти, а истините са далече от мен и теб.

Според теб от един хотел и едно ловно стопанство щом може да се издържа футболен клуб и да се финансират подобни проекти, здраве му кажи.

Яко се отклонихме от темата и пак ще ми дават жълти картони :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 07, 2010 21:24 

Радвам се литексче, че някъде в България се прави нещо за развитието на футбола. На рожденият ми ден(13 юли) ще стискам палци да разбиете Рудар(общ резултат 7:1) на вашето бужу. Не се обиждай, но то и отбора, който имате не са достатъчни да играете в груповата фаза на ШЛ(просто няма как да се получи). Не, че не искам България да има участник там, но не сте дорасли.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 08, 2010 15:19 

За групова фаза на който и да е от двата турнира НЯМА дорасъл отбор в България, но това съвсем не значи, че не трябва да си ремонтираме съборетините кой, както прецени за добре и според възможностите си.

Стискам палци на всички български отбори когато играят зад граница и никога няма да тръгна да подигравам някой, че е загубил, но след като хе можем да се доберем до групите, а когато го направим сме на последните места, ами нямаме място там, колкото и тъжно да звучи.

От таз годишните участници ако успее някой да се добере до групите отново ще бъде боксовата круша на Европа, а за нас тук ще остане да си казваме, колко хубаво сме играли, но сме нямали късмет.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 08, 2010 15:20 
вдига купата
вдига купата
Аватар

PFC_Litex написа:
никога няма да тръгна да подигравам някой, че е загубил

You miss all the fun :lol:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 08, 2010 22:46 

Играли сте добро, нямали сте шансу, люляче! :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 09, 2010 14:35 
Аватар

PFC_Litex написа:
За групова фаза на който и да е от двата турнира НЯМА дорасъл отбор в България, но това съвсем не значи, че не трябва да си ремонтираме съборетините кой, както прецени за добре и според възможностите си.

Стискам палци на всички български отбори когато играят зад граница и никога няма да тръгна да подигравам някой, че е загубил, но след като хе можем да се доберем до групите, а когато го направим сме на последните места, ами нямаме място там, колкото и тъжно да звучи.

От таз годишните участници ако успее някой да се добере до групите отново ще бъде боксовата круша на Европа, а за нас тук ще остане да си казваме, колко хубаво сме играли, но сме нямали късмет.

Грешиш, има един български отбор, който по принцип заслужава да играе в груповата фаза и на ШЛ и на ЛЕ, но разни НЕфутболни фактори постоянно му пречат, най вече за ШЛ. Я да видя можеш ли позна кой е той ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 09, 2010 14:36 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Доростол 2003 ? :oops:
Сигурен съм че е Доростол 2003 ама може нещо да ми убягва :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 09, 2010 15:57 

ultras_1948 написа:
http://football.sportal.bg/news.php?news=247022

ще бъде интересно ако стане

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юли 17, 2010 17:14 

http://football.sportal.bg/news.php?news=248708
в България в последните години явно всичко трябва да става с лошо - да се надяваме,че тази крайна мярка ще даде нужния тласък за развитие на базите както на клубните отбори,така и на националния.
Крещяща е нуждата от развитие в тази посока!

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 22 от 23 [ 684 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Начало форум » Общи » Български футбол