Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Български футбол

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 27, 2006 20:08 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Едва ли ще е обичан толкова в Тотнъм/Евертън/Фулъм :arrow:
Изображение
че да му правят такива гъзарийки :roll:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 01, 2006 17:56 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Мартин Камбуров може да приключи с кариерата си в ОАЕ

Топспорт.бг, 2006-02-01 13:05:50

Българският национал Мартин Камбуров е на път да приключи с футболната си кариера в Обединените арабски емирства, изненадващо съобщи вестник "Khaleej Times".

Бившият ас на Локомотив (Пловдив) е повален от тежък хепатит, който вероятно ще го извади от игра до края на сезона.

Така ръководството на клуба му ,Ал Ахли, трябва да вземе решение до 21 февруари, когато е крайният срок за картотекиране на нови попълнения, дали да задържи Камбуров или да привлече друг футболист на негово място и да го освободи.

В близките няколко дни Камбуров ще премине пълни медицински изследвания, които да определят точното му състояние.

Припомняме, че активът на Мартин за новия му тим, откакто премина там преди малко повече от два месеца е 6 попадения.

Е това се вика,да нямаш късмет.Тъкмо заигра добре и започна да вкарва голове.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 01, 2006 18:08 
Dreammaker
Аватар

Защо го проклехте така момчето, бе, хаймани! :bottom:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 01, 2006 20:40 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Спокойно сега идва при нас, като оздравее го слагаме таран, без тва като такъв беше започнал да играе и там.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2006 17:27 

Аз никак не разбирам защо въобще се затри там. Тук имаш възможност поне да играеш в Европейските турнири, което си е доста сериозно поле за изява. Както се видя тази година, не е казано, че нашите отбори задължително отпадат още в първия редовен кръг. Ако наистина си добър и имаш увереност, че от теб става футболист - отиваш в някой от грандовете, правите един добър сезон в УЕФА и моментално те забелязват. Друг е въпросът дали не е по-лесно да отидеш, да вземеш паричките в Дубай, без никаква амбиция и желание за развитие...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2006 17:31 
вдига купата
вдига купата

Дано това с хепатита да не се окаже вярно, но ако наистина е болен да се възстанови бързо. Аз все още имам надежди за Камбуров...Рано или късно ще акостира на армията. Само той реално погледнато може да замени Гъргоров при една евентуална негова продажба. Камбуров дори превъзхожда леко Гъргоров, защото е по-висок и играе много добре с глава.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2006 17:34 
гледа мача
гледа мача

Работата с Камбура е лощша, дано се оправи че от тежък хепатити могат да последват и смъртоносни болести (да не дава Господ). Ама то при арабите хигената е нулева.
Пожелавам му да се оправи и да се върне в игра след година година и половина, по рано едва ли е възможно.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2006 17:48 
Dreammaker
Аватар

Като е хукнал по техните ханъми без предпазни средства още от първия месец... :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2006 18:10 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ми да беше дошъл в ЦСКА!! Тук хепатит не може да пипне. Най-малко титлата да пипне.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2006 18:30 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Sakisss, карал ли си хепатит , ако не, да ти е баба меца на гости или да не те псувам по-подробно дете ..... !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 03, 2006 10:55 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

tony не знам какво точно имаш предвид с това мнение, но едно е ясно, че в арабските страни хигиената е на много ниско ниво и за жалост се е разболял, за което ми е гадно все пак. Не е като да не ми пука.
Не знам откога го има този хепатит и къде го е хванал просто изказвам мнение.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 03, 2006 11:10 
Маниак
Маниак
Аватар

focus-sport.net ни съобщава, че:

Пловдив. Проблемът на Мартин Камбуров е не хепатит, а пренапрежение. Това заяви собственикът на Локо (Пд) Емил Наков, който звъннал до Дубай на национала. Диагнозата на нападателя на Ал Ахли се чака утре, но Наков е сигурен, че ситуацията не е толкова тежка. Той обаче уговорил български лекар да пътува от Лондон до ОАЕ да прегледа Камбуров. И самият Наков също ще е там, съобщава вестник "Сега".

Аз хепатит не съм карал, имам приятел който изкара Б и горе-долу имам идея за какво става въпрос. Е ли е възможно доктор да обърка диагнозата, вместо да каже "Камбур, Алаах е сметнал за правилно да поседнеш и да си починеш, за да вземеш думите му на сериозно ти е пратил жестока преумора! Аз като негов прост служител единствено мога да ти предпиша терапия и да ти дам дълги болнични." Нашият доктор е казал "Вай Алаах, Камбур коя нечиста сила те накара да ходиш по онези прокажени места? Разлютил си ти всевишния и те е проклел с ужасен хепатит, наказание жестоко но справедливо!"
Много ми е чудно как трябва да изглежда човек, който се е преуморил до такава степен, че да му кажат "Ти приятелю си болен до такава степен, че може повече футбол да не играеш." Или редактора на ветника е сметнал, че публиката се нуждае от емоции, а някава преумора не е достатъчна.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 03, 2006 11:12 
Аватар

основният въпрос е какъв вид е хепатита - А - В - С? В последните два случая - лошо!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 03, 2006 11:24 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Карантиния период на хепатита е м/у 3 и 6 месеца , следователно ако е хепатит значи го е пипнал още тук !!!
кариерата му при арабите отива на кино, дано не е това !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 03, 2006 13:31 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Може и 2 седмици само да продължи карантината, една приятелка се разболя лятото и се наложи да ходя и аз да се изследвам, та тогава разбрах повечко подробности за болестта. Не се хваща само по полов път, може и по въздушно-капков - майче това се отнася за А и Б.

Иначе тези, които се чудят защо Камбуров е отишъл там - за кинти :) Тук никой отбор не може да му предложи 500 000 евро на година. Боли го оная работа за евротурнири и за тем подобни глупости, на всичкото отгоре там ако е звезда ще си живее като шейх, а той много бързо започна да се превръща в звезда. А и там тренира при Анри Мишел. Тук - при Аян Садъков :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 03, 2006 13:46 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Хепатит А е по въздушно-капков път , лоша хигиена , той се появява до 2 седмоци , но не толкоз страшен като ...

Хепатит Б и Ц , те се предават по кръвен и полов път , при тях периода от 3 до 6 месеца и ще е доста тъжно за Камбура, ако се окаже тази диагноза !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 03, 2006 17:52 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Мартин Петров: Можем да победим Барселона на "Камп Ноу"

Топспорт.бг, 2006-02-03 12:56:02

В следващия кръг, в неделя, Атлетико (Мадрид) гостува на шампиона Барселона.

"Последните двубои върнаха самочувствието на тима. Не трябва обаче да се отпускаме. Искаме да покажем добра игра на "Камп Ноу" и ако разгърнем потенциала си , мисля, че можем да победим", добави Мартин Петров.

"В такива мачове е необходимо и малко късмет. Победата ще бъде изключително полезна за нашия клуб. Мисля, че това ще накара публиката отново да пълни "Висенте Калдерон", продължи българинът.

Мартин Петров сподели също, че гостуването на Барселона е по-специално за него, поради факта, че националният селекционер Христо Стоичков е бивш играч на "каталунците".

"Стоичков е доказал точно на този стадион, че е най-добрият посланик на България. Успяхме да победим Барса в първия полусезон в Мадрид, въпреки че той ми каза, че ще стане обратното. Надявам се да повторим успеха си и сега", завърши врачанинът.

В четвъртък Мартин Петров подписа рекламен договор за три години с "Лото". Националът на България ще носи новия модел бутонки "Zhero" на фирмата, които са първите в света без връзки.

Крилото получи лека контузия, по време на тренировка, в началото на седмицата, но вече е напълно възстановен и се подготвя наравно с останалите.

Ще се радвам Марто да вкара гол,но трудно ще победят Барсата. :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 04, 2006 20:59 

Аз поне до колкото разбрах Марто се е разболял още в България (ако е болен наистина де)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 12, 2006 21:42 

Цитат:
Чавдар Янков и Димитър Бербатов с голове в Бундеслигата
ИзображениеТимът на Шалке постигна победа с 7:4 като домакин над Байер (Леверкузен) в най-интересната среща от 21-ия кръг на германското първенство.
Българският национал Димитър Бербатов започна като титуляр и игра цял мач в състава на гостите. Нападателят бе най-опасният футболист в състава на Байер (Леверкузен) и отбеляза второто попадение за тима.
В 50-та минута Бербатов се разписа с глава, след центриране на Шнайдер отдясно. Това бе осмото попадение за него от началото на сезона.
Домакините започнаха вихрено срещата и още до 34-та минута водеха с 3:0.
В деветата минута Сьорен Ларсен изведе "сините" напред в резултата с хубав удар с левия крак. Той получи пас директно от вратаря Рост и, след като се възползва от грешка в защитата на Байер, прати топката в мрежата.
Гостите от Леверкузен можеха да изравнят още в следващата атака. Димитър Бербатов навлезе в наказателното поле на домакините и подаде хубаво към Атирсон, чийто удар обаче бе избит от голлинията от защитник на "сините".
В 17-та минута резултатът вече бе 2:0 за Шалке. Младен Кръстаич се ориентира най-бързо при едно разбъркване в наказателното поле на гостите и с удар от воле удвои преднината на своите.
В 34-та минута Байрамович направи резултата класически, но малко преди края на първото полувреме Андрей Воронин върна едно попадение за Байер (Леверкузен).
Головата фиеста на стадион "Арена ауф Шалке" продължи и след почивката.
Гостите се върнаха в мача веднага след почивката, благодарение на гола на Димитър Бербатов в 50-та минута. Шалке обаче вкара четвърто попадение чрез Кевин ********* само пет минути по-късно, след груба грешка на вратаря на "аспирините" Ханс-Йорг Бут.
Всичко в този двубой изглеждаше решено в 63-та минута, когато Сьорен Андерсен отбеляза втория си гол в мача и направи резултата 5:2 с удар от въздуха.
Андрей Воронин и резервата Кжиновек направиха драмата пълна, след като се разписаха в 64-та и 70-та минута. Бразилецът Линколн обаче затвърди победата на Шалке, след перфектно изпълнение на пряк свободен удар в 76-та минута, а резервата Джералд Асамоа направи резултата 7:4 малко преди края.
Байер (Леверкузен) остана на десето място в класирането след този 21-ви кръг с актив от 25 точки.

ИзображениеДругият български национал Чавдар Янков се превърна в герой за тима си Хановер при гостуването на Айнтрахт.
Халфът отбеляза единственото попадение в срещата и донесе ценна победа с 1:0 на своите.
Янков бе точен в 78-та минута, след великолепен удар от 23 метра, който не остави никакви шансове на вратаря на домакините Николов. Това бе трето попадение в Бундеслигата за бившия полузащитник на Славия.
Така, след този кръг, тимът на българския национал записа десети пореден мач в първенството без загуба.
Хановер 96 се изкачи на шесто място в класирането в Германия с актив от 29 точки. Чавдар Янков и компания са само на точка от петото място, даващо право на участие в турнира за Купата на УЕФА.

Селтик спечели дербито с Рейнджърс, Стилян Петров с асистенция
ИзображениеТимът на Селтик спечели супер дербито на шотландската Висша лига срещу Рейнджърс.
"Детелините" надвиха вечния си съперник с 1:0 като гости.
Мачът се игра пред почти 50 хиляди зрители на стадион "Айброкс" в Глазгоу.
Единственото попадение в двубоя бе дело на поляка Мачей Журавски.
Българският полузащитник Стилян Петров започна като титуляр и игра цял мач в състава на гостите. Капитанът на националния ни отбор бе в основата на победния за Селтик гол. В 12-та минута Петров центрира отдясно и Журавски засече топката в мрежата на Ватерьос.
След този 26-ти кръг на шотландското първенство Селтик продъжава да бъде убедителен лидер в класирането. "Детелините" имат актив от 64 точки, с 13 повече от втория Хартс.
Шампионът Рейнджърс пък е на четвърто място с 43 точки.

Божинов игра 45 минути при загуба на Фиорентина

ИзображениеТимът на Фиорентина загуби с 2:0 гостуването си на Ливорно в среща от 25-ия кръг на италианското футболно първенство.
Българският национал Валери Божинов игра 45 минути в състава на "виолетовите". Той влезе на почивката при резултат 0:0, но не можа да помогне на своите.
И двете попадения за домакините бяха дело на Кристяно Лукарели.
Гостите от Фиорентина имаха отлична възможност да открият резултата, но Лука Тони пропиля дузпа в 45-та минута.
След почивката главният съдия отсъди дузпа и за домакините в 67-та минута, която обаче бе реализирана от Лукарели. Дайнели от гостите пък получи червен картон за нарушението в наказателното поле и остави своите с човек по-малко.
Десет минути преди края на мача отново Лукарели отбеляза с хубав диагонален изстрел и оформи крайното 2:0.
Така след този кръг тимът на Валери Божинов остана на четвърто място в класирането с актив от 50 точки.
Милан пък разгроми Реджина с 4:1 като гост.
В герой на мача се превърна Филипо Индзаги, който записа хеттрик.
Домакините поведоха в резултата още в 10-та минута, чрез Паредес, който се възползва от грешка на Алесандро Костакурта. Само пет по-късно обаче Индзаги изравни, след отлично подаване на бразилеца Кака.
До края на първото полувреме "росонерите" отбелязаха още едно попадение, дело на национала Джилардино.
След почивката Пипо Индзаги заби нови два гола и донесе трите точки на "червено-черните".
В 53-та минута нападателят направи резултата 1:3, след нова асистенция на Кака, а в послените секунди на двубоя оформи крайния резултат 1:4.
Така Милан се изкачи на второ място в класирането, като изпревари по голова разлика градския си съперник Интер. "Нерадзурите" имат 54 точки, но и мач по-малко, като по-късно тази вечер се изправят срещу шампиона Ювентус в дербито на кръга.

topsort.bg

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 11, 2006 11:29 

Бербо в Тотнам,един от най-великите наши играчи в един от най-великите отбори в света.Митко ние винаги ще мислим за теб. :cska01:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 22, 2006 04:47 

Евгени прав си. Митко сега остава само да каже да на Тотнъм и е там, мене единствено ме притеснява дали ще е титулиар или не.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 22, 2006 08:58 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Много ясно, че ще е. Кой е тоя Джърмейн Дефоу в сравнение с ДИМИТЪР БЕРБАТОВ!! УСПЕХ МИТКО, НИЕ ТЕ ПОДКРЕПЯМЕ!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 22, 2006 16:18 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

И Стенли вече яко иска да се маха от Селтик... Стискаме палци да отиде в по-голям отбор,защото го може! :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 22, 2006 16:25 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Мисля че и на Стенли и на Бербатов им е време да отидат в по силни първенства да се пробват , Стенли там 4титли и 4 купи има май там вече !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 22, 2006 18:57 

Абе тия Селтик не искат да го продават , дори в трансферната листа не е !!! Егати клуба , докато Байер са се простили с Бербо , взеха още 2ма нападатели...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 22, 2006 19:06 

Нали Селтик си имат Кийн в отбора, нища няма да им пречи да продадат Стенли. Ще е много интересно, ако Бербатов и Петров попаднат в един отбор :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 22, 2006 19:16 

Тва е супер невъзможно :wink: Абе имат си Кийн ама искат и Стан , той е и капитан на отбора , доста трудно ще се разделят с него.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 24, 2006 16:39 

Нийл Ленън е капитан на Селтик :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 24, 2006 19:11 

така, бербо казал ли е да на тотнъм знаете ли

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 24, 2006 19:14 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Димитър Бербатов бе номиниран за играч на месеца в Германия
Боримиров пак ще се сърди :lol: :grin: :lol:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 3 от 109 [ 3254 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 109  Следваща

Начало форум » Общи » Български футбол