Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Български футбол

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 02, 2006 07:53 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Ами в един чуждестранен сайт където винаги си гледам за трансфери не пише нищо за Бербатов в Тотнъм,но пишеше,че Митко можел да отиде в Нюкасъл...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 02, 2006 13:36 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Черно-белите му са любимци.Нищо чудно ако има предложение от тях,да приеме на драго сърце,но.. :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 02, 2006 17:28 

Така е. Но това ще стане само ако не го купят Тотенхам, което не ми се вярва. По-вероятно е Митко да каже на 19ти май че отива в Тотенхам.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 02, 2006 17:33 

Димитър Бербатов:Имайте още малко търпение...

- Митко, здравей! Къде се криеш толкова време?
- Всичко е наред. Няма проблем...

- Търсим те за десети път днес (б.р. - в събота)...
- Да, видях.Имам над 50 пропуснати повиквания в рамките на пет-шест часа.

- Добре, да минем на темата...
- ... Каква тема?

- Знаеш много добре – трансферът ти в Тотнъм.
- Искам само да помоля всички мои почитатели за малко търпение. Почакайте и вие, журналистите. Следващата седмица – в сряда или в четвъртък, ще има новина. Ще я съобщи ръководството на Леверкузен.

- Настоящите ти шефове вероятно ще обявят, че от лятото ще носиш екипа на Тотнъм?
- Няма смисъл да ме провокираш. Казах вече, че новината ще излезе от моите работодатели – шефовете на Леверкузен.

- А ти кога ще говориш официално пред медиите?
- Най-вероятно на 19 май...

- Защо чак тогава?
- Така решихме с моя мениджър Емил Данчев.На тази дата ще дадем обширна пресконференция
в София, на която ще отговорим на всички въпроси.

- Как си иначе?
- Добре. Чакам вторник, когато гостуваме в Берлин на Херта във възлов двубой. Трябва да бием на всяка цена.

- Между другото, ако нямаш карта на Лондон, можем да ти дадем адреса на един сайт...
- (Смее се.)Хайде стига с тия намеци. Да говорим за друго...

- Ами, Митко, някак си не върви да говорим за цените на доматите в Германия и България, след като ти отиваш в Тотнъм!
- Добре де, няма да говорим за домати, а за футбол. Например кажи какво става с ЦСКА?

- Чакат полуфинала за купата. Ще играят с Нафтекс.
- Да, разбрах. Мачът е в София и предполагам, че бившият ми отбор няма да има проблем и ще спечели. Мисля, че Пламен Марков и Димитър Пенев ще изправят тима на крака, жалко, че ЦСКА изпусна по такъв нелеп начин шампионската титла.

- За Левски няма ли да питаш?
-Те са си добре. Стигнаха до четвъртфинал за Купата на УЕФА, на път са да станат шампиони. Какво повече от това. Дето се вика – преизпълнили са си плановете. А и нали знаеш, че на мен ЦСКА ми е на сърцето.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 02, 2006 18:23 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

emi_cska написа:
А и нали знаеш, че на мен ЦСКА ми е на сърцето.

:grin: Ех Мите,Митее.... :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 02, 2006 18:28 

Мисля че се радвам че казва така. Все пак той най много израстана при нас от колкото в Благоевград. Да и в Леверкузен израсна но и тука също.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Май 05, 2006 19:12 

Току що разбрах 1е и Милан го искат Митко. Но според мене той ако отиде там ще е резерва

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Май 05, 2006 19:27 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Е как ще е резерва бе.... Те повечето в Милан са футболни "анонимници".. :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Май 05, 2006 20:12 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Няма работа в блатото на италианския футбол.

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Май 05, 2006 21:47 

И аз така мисля той е добър но все пак по-добре е да отиде в Тотнъм

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 07, 2006 19:08 

Аз лично мисля,че е добре да има бълтарски футболисти в чужбина.Това показва,че сме нация на футбола а също в чуждите отбори добре се развиват наши футболисти :bg:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 07, 2006 19:23 

Абе за Бербатов след резила на Тотнъм вече сигурно се е замислил :lol: :lol: :lol: Ако бяха в ШЛ добре ама сега - шнапс :wink:
Ама напримет отиде в Милан(пази Господи) ще е резерва на Пипо(мразя го мноооого :evil: ) и на Шифченко ... а Тотнъм си е твърд титуляр и тоя арабел Мидо може да му прави масаж на почивката...
За Божинов: Българският национал Валери Божинов вкара един от головете за успеха на "виолетовите". Божинов направи един от силните си мачове за сезона. Той започна като титуляр и в 20-а минута асистира на Стефано Фиоре за първия гол в мача.

След почивката българинът пропусна стопроцентово положение за гол, но в 65-а минута се реваншира, като отбеляза петия гол за Фиорентина. Веднага след гола Божинов получи жълт картон, тъй като отпразнува попадението, сваляйки фланелката си, а 4 минути по-късно бе заменен от Джампаоло Пацини и напусна терена под аплодисментите на публиката на стадион "Артемио Франки".

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 08, 2006 21:42 

Нападателят на Байер Леверкузен Димитър Бербатов ще премине в Арсенал, съобщават германските медии.
Шефът на скаутите на английския клуб Тони Адамс наблюдава за четвърти път футболист "номер 1" на България в мача с Нюрнберг (2:2) и остана изкюлчително доволен от неговите изяви.

Според неофициална информация двата клуба вече преговарят за трансфера на Бербатов. Българският национал трябва да замени Тиери Анри, който най-вероятно ще напусне артилеристите и ще поеме към Барселона или Ювентус.

За да вземе голмайстор номер 2 в Бундеслигата, лондонският гранд е готов да даде дори по-голяма сума от заложените в контракта 16 милиона евро за предсрочно освобождаване на нападателя.

Друг играч на "аспирините" - Йенс Новотни, пък има предложение от Фенербахче. 32-годишният защитник е желан от германския наставник на турския гранд Кристоф Даум.

Айдаааааа Аметт, Бербатката май направи правилното решение , дано е истина щото тва не е сигурно де... Аз се надявам че Анри няма да напусне и Бербатов ще играе комбина с Анри (въпреки че тактиката не им е такава :roll: ) единственото нещо което ме притес , е че може и да е резерва и да не играе редовно ама ще стискам палци да не е така :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 08, 2006 22:34 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Е ако Анри остане,то 100% Берба ще е закован на скамейкта..така че нека си върви в Барса.. :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 08, 2006 22:40 

Отбора за Бербатов според мен трябва да бъде от рода на Ливърпул, Валенсия и т.н Арсенал не е най-логичния отбор за него!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 09, 2006 12:39 

В "Арсенал" сега имат предостатъчно нападатели, но само на пръв поглед. Бергкамп се отказва, а Анри още не е решил дали ще остане или ще заиграе в "Барса". Ако си тръгне, остават Рейес, Перси, Адебайор. Тъй като се очаква и Пирес да напусне, Рейес ще заеме неговото място на левия фланг. И остават само двама. При това положение Бербо ще може да си спечели титулярен статут без особени проблеми.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 09, 2006 12:57 

Забравяш Тео Уокър(май така се казваше)... Той даже може да отиде на световното.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 09, 2006 13:02 

Тео Уолкът е младежа. И няма още 17 години. Колкото и да е талантлив, предстои му сезон на вписване в отбора. Бербо има шанс да играе в Арсенал само ако Анри напусне. Явно вероятността за това е доста голяма :cry: , та затова Тони Адамс гледа 4 пъти Бербатов. Предпочитам Анри да остане, а Бербо да отиде във Валенсия./Ще ги размаже испанците/.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
вдига купата
вдига купата
Аватар

Хахахахаха.... :lol:
Уолкът е на 16... :-o Кво световно, кви пет лева... :-o

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:

Тео Уолкот не съм го забравил, той не е типичен нападател, а по-скоро нещо като Рейес - офанзивен халф и крило; освен това няма никакъв опит и едва ли може да се опре на Бербо.
Между другото Тео фигурира в предварителния състав на Англия за Световното, от който отсъства например Джермейн Дефо. Най-интересното е, че Ериксон го бил гледал само в 3 тренировки :-o

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 09, 2006 13:05 

Мустак, Тео е на световното, ако не знаеш. Ериксон е решил, че той е новия Рууни и го е взел в отбора на мястото на Джърмейн Дефоу...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 09, 2006 13:07 

Уолкът - моя грешка :) Нали той вече има договор с Арсенал? По Диемата гледах как се прегръщат с Анри :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 09, 2006 13:32 

Не само че има договор, ами даже вече цяла пролет играе за резервите. Но не е записал и 1 минутка за първия, само в някои мачове беше на пейката.

14:06 09.05.2006г.
Агенция "Фокус"

Лондон. Ръководството на Тотнъм очаква да финализира трансфера на нападателя на Байер (Леверкузен) Димитър Бербатов до края на месеца, съобщават медиите на Острова. За целта “шпорите” са готови да платят 8 милиона паунда. Българският национал, който има 20 гола в Бундеслигата през този сезон, е спряган и за заместник на Тиери Анри в Арсенал, но според английските медии по-вероятно е той да акостира на “Уайт харт лейн” през лятото.
:roll: 8 млн лири са 12 млн евро, което е далечко от обявения минимум - 16 млн. Освен това какво ще спечели Бербо от такъв трансфер? Пак ще и играе в КУЕФА, "Тотнъм" не е по-голям клуб в момента от "Байер"...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 09, 2006 20:21 

Значе аз мисля че по-добре е ако отиде в Тотнъм да бъде там защото първо че той е по-голям отбор от Леверкузен а и не мислите ли че Митко трябва да свикне с премиършип лигата преди да отиде в по-голям отбор. Не знам за вас но аз така мисля

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 09, 2006 20:28 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Тотнъм имат навика да провалят кариери на потенциални супер звезди! Само си спомнете какво стана с Сергей Ребров и с Мидо.. Да не споменавам и Роби Кийн, който имаше потенциала да блесне в далеч по-реномиран клуб от Шпорите.. По-добре е Митко да изкара още един полусезон при Аспирините ако единствената алтернатива за продължаване на кариерата му си остане Тотнъм..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 10, 2006 18:59 

Хора да се радваме или не токъ що е подписал с Тотнъм. Нека да му е честито и да е титуляр.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 10, 2006 19:02 
Dreammaker
Аватар

Уф, олекна ми, че не отиде в "Арсенал"! Успех и на Албиона, Митко! Дори и на "Челси" да вкараш, пак ще се радвам.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Май 11, 2006 02:37 

Ро и аз съм съгласна с тебе. Той да вкара ан Арсенал или Челси или който и да е но най важното е да се раздава изцяло и да е титуляр.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Май 11, 2006 04:29 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Искам да се паднеме с Тотнъм за купата на УЕФА в групите самоче , и мача да е там на Уайт харт лейн !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Май 11, 2006 04:30 

Защо така искаш, за да видиш Митко или той да ни вкара гол.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 6 от 109 [ 3254 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 109  Следваща

Начало форум » Общи » Български футбол