Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Български футбол

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 20:00 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Тотнъм... Хм, Тотнъм...
Отборът им в момента е силен, богат, петима английски национали, Роби Кийн, Едгар Давидс...
Но... дали е от времето на Ид, когато в бетонните основи на съзнанието ми са полагани впечатления, които сега са здраво вкоренени, но... Тотнъм просто не извиква в мен впечатления за голям отбор, не звучи респектиращо... Не знам, може би проблемът е в моя телевизор :grin:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 20:01 

Аз не мисля че е верно, мисля че той е напут да подпише с Тотнъм. Той няма смсисъл да седи още в Леверкусен за това нека да му пожелаеме успех в Тотнъм и англия.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 20:16 

Това сега го прочетох от Меридиан Мач дано да е верно

Ще успее ли Бербо на Албиона?
Трансферът на Димитър Бербатов от Байер Леверкузен в Тотнъм изглежда повече от сигурен. Като оставим настрана факта, че Бербо е счупи трансферния рекорд за български футболист, основният въпрос, който ще се задава след евентуалното финализиране на трансфера е дали нападателят ще успее да се наложи на "Уайт Харт Лейн".
Бербатов наистина притежава индивидуални качества, които дават гаранции, че той няма да има проблеми с адаптацията си на Острова.
Има обаче два пункта, които без съмнение ще окажат влияния върху Бербо най-вече в психологически план.
Първият пункт са имената на легендарните предшественици на Митко в Тотнъм. Някой от на най-великите голмайстори в световния футбол са обличали свещената бяла фланелка. Джими Грийвс, Боби Смит, Мартин Чивърс, Клайв Алън, Гари Линекер, Юрген Клинсман и Теди Шерингам. Сянката на такива харизматични фигури винаги витае на "Уайт Харт Лейн" и Бербатов винаги ще бъде сравняван с тях.
Те са вкарвали стотици голове за Спърс и печелили трофеи в Англия и Европа и със сигурност феновете ще очакват от Бербо голови подвизи, още повече, че неговият трансфер ще е един от най-скъпите в клубната история. Добрата новина за Митко обаче е, че в момента Тотнъм е подем и голмайсторът на наципналния ни тим няма да изпадне в ситуацията на Серхий Ребров, който попадна във времена на хаос и треньорски смени, които допринесоха за неговия провал.
Вторият пункт, заради който ще бъде следен под лупа Бербо са именно футболистите от бившия соцлагер, които определено се провалиха в Тотнъм, а и в останалите водещи английски тимове.
Тънкият момент при българският национал е, че той не отива в Спърс от роден клуб, а има закалката от Бундеслигата и натрупаният опит в Германия. Точно това е разликата между него и Ребров, Думитреску, Ачимович и Биниевчевич, които бяха купени от първенства, в които истинските мачове се броят на пръсти.
Бербнатов обаче избяга от тази постсоциалистическа действителност преди 6 години и точно заради има шанс да пробие на Острова.
Междудругото, българите вече доказаха, че са едни от най-добре приспособяващите източноевропейци в Англия. Радостин Кишишев и Светльо Тодоров имаха изключително тежки моменти заради серията от контузии, но показаха характер и точно заради това в момента са сред най-уважаваните чужденци в Премиершип.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 21:16 
легенда
Аватар

Дано да успее,носпоред мен макар и да придоби опит в Бундеслигата ,Бербо е малко мек футболист и ония изроди-защитници може да го смачкат набързо. Накратко той е за по-технично първенство.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 21:23 

И аз си мисля че испания би било по-добре за него . Абе той си знае най-добре и е решили(решава) аз мисля че вече е с десния крак в Лондон . Четох че само се чуди за 3 или за 5 години да подпише ... :roll: А от Марто Петров нещо съм разочарован - незнам някви замесници му мислят и ме е страх , че ще попадне в 3та глуха , а от там трудно се излиза :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 22:20 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Фиорентина са искали Марто,но ценат му ги е спряла... :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 28, 2006 06:00 
Образцов съфорумец
Аватар

Също и Байерн проявяват интерес към Марто!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 28, 2006 12:55 

Дано да отиде в някой голям отбор! :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 28, 2006 14:21 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Все повече започвам да си мисля, че Марто се прееба като отиде в Испания, за мен там е най-готиния футбол, ама явно не е за него.
Божинов също удари на камък с тъпата Фиорентина.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 28, 2006 15:15 

Според мене ще е хубаво Митко и Марто да са титуляри. Даже до колкото се знае Бербо отива 100 % в Тотнъм и договора ще му е за 3 или 5 години. Дано и Марто да се премести в отбор където да е титуляр.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 28, 2006 15:46 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Днешната преса:Марто се завръща във Волфсбърг :-o :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 28, 2006 17:25 

На Марто испанският футбол му пасва идеално, но явно Атлетико не е най-подходящият отбор за него. Още от началото нещата не потръгнаха за него, защото Бианки така и не можа да му намери правилното място, а после на нашия му беше трудно да се пренастройва. А и е трудно да бъдеш едноличен лидер и звезда (каквото явно се очакваше от него да бъде) в отбор с играчи като Торес и Макси Родригес, които са супер класни футболисти и имат богат опит в Примера. Връщане в Бундеслигата ще е тъпо, а още повече в посредствен отбор като Волфсбург. Дано потръгнат нещата при Марто, защото сега навлиза в най-добрата футболна възраст и ще е тъпо да си похаби кариерата.

А за Бербатов - доколкото аз поне съм запознат 99% отива в Тотнъм. Шпорите са готови да платят трансферната сума, а и след като Мидо ще се връща в Рома няма къде да бягат.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 28, 2006 17:42 
Модератор бе, Уили

Mike Bibby написа:
защото Бианки така и не можа да му намери правилното място

Понеже той Марто Петров е един мултифункционален футболист, притежаващ качества да играе на всички постове.. и те хората се чудеха къде да го пуснат :grin:

Никак не му е виновен треньорът на нашето момче.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 28, 2006 17:54 

Бе и ти си прав, има много какво да се желае и от Марто, но мисълта ми беше, че така и не се разбра какво точно искаше от него Бианки: да е залепен за лявата тъчлиния и да се скъсва от центрирания към Торес ли... да прави пробиви през центъра и сам да завършва атаките ли... да играе като втори нападател зад Торес ли... по-скоро мисълта ми беше, че Бианки не му използваше качествата на Мартин по най-добрия начин. Но и Мартин си има вина... невероятни положения изпусна този сезон и то не един-два пъти.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 28, 2006 22:04 

Според мене нека да не мислиме за Марто толкова колкото за Митко. Той ще ходи ли в Тотъм според вас?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 01:10 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Хммм дали зад трансфера на Бербатов в Тотнъм не се крие друг клуб :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 01:13 

според тебе кои друг клуб да седи зад Тотнъм :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 01:52 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Имах предвид да ни замазват очите с Тотнъм ... и Хоп изведнъж в Нюкасъл ... примерно

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 01:54 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Абе дано не е така... Пък в световните медии пише ли за този трансфер!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 01:59 

Значе една приятелка го познава Митко лично и тя ми каза че той е казал да на Тотнъм. До колкото знам в Ройтерс са писали за трансфера му.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 10:35 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

emi_cska написа:
Според мене нека да не мислиме за Марто толкова колкото за Митко. Той ще ходи ли в Тотъм според вас?

Защо да не мислиме за Марто.. Мен и той ме притеснява,пък и ми е любимия национал! :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 10:36 

Бербо не е за тотнъм. Ако Анри иде в Барса , на митака ще му отива най много фланелката на арсенал

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 10:40 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ако Анри отиде в Барса и Митето бързо свикне с английския футбол ще е много хубаво,но.. винаги го има НО-то нали.. :)
Абе какво става с Владето Манчев бе :( :cry:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 10:44 

Бербатов е в десетката на най-добрите футболисти в света. няма начин да не свикне с Висшата лига. А Манчев последното което чух за него е да коментира мачове по Бтв. Злеееееееееее ееееее

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 11:10 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Дам..Краси Минев му вземаше интервю.. :(
Много ме е яд за него,прецака се и той с Леванте.Сега Лил са доста добре,Божинов се прееба с Фиорентина,Марто-с Атлетико..Дано Бербо да направи добра крачка с преминаването в Тотнъм

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 11:13 

според мен Валери си е екстра за фиорентина.А марто си е сам виновен.Ясно е че Ицо му е идол и му поддръжава, но неговото поведение е прекалено. Все още е далеч от класата и успехите на Стоичков, а той се държи на терена като най голямата звезда.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 12:44 

Според мене Митко ще направи добра крачка в Тотнъм но нека да е титуляр, аз да си призная много се радвам че той ще се премести в Англия защото много време игра в Германия цели 6 години. А за Марто дано да се върне в Германия че там му бе доста успешен сезона. И дано всичките да са титуляри

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 13:30 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Илиян Стоянов не игра при победа на ДЖЕФ или Илиян Стоянов удря гредата при успеха с 3:0 над Оита :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 29, 2006 13:51 

madman написа:

:-o :-o И сега играл ли е или не?Той сигурно и гол е вкарал ама тия не искат да признаят :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 30, 2006 21:33 

Аве хора, какво е положението около Митко Бербатов знаете ли. Не ми пука за Илиян или някои друг

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 5 от 109 [ 3254 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 109  Следваща

Начало форум » Общи » Български футбол