Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Български футбол

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: КЗЛ епизод 11: Гащи, дупе, вазелин ... ние идваме. Амин!
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 19:55 
просто минава

Айде по-леко с надъхванията за разгроми...и на 0-1 си стискаме ръцете.
Само да не махат Топчо. :nono:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 19:56 
разпява агитката
разпява агитката

Пичове, колкото и да ги е.бавате тия, сами няма да се бият в дербито. Не се надъхвайте за разгроми и други мечти. Трябва да сме внимателни, настоятелни и да имаме късмет! Тия дербита са си отделни мачове и там няма как да разчитаме на някакви си кризи и евентуални фалити...

Аз очаквах днес като игра дори да са по-насрани, но все пак са направили някое положение. Е, и са допуснали. Очаквах и повече публика да имат от това, което видях. Но това в момента си беше направо увеличение на посещаемостта при тях. Правилно ли видях, че имаха и някаква агитка в сектор Тонев. Това дивизията им ли е?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:04 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Аре бе, нека да го искаме разгрома и да се случи.Аз искам поне още един път в тоя живот да видя повторение на онова 5:0 .А ако е дал господ и имаме възможност , с тея три мача тая пролет може да направим фолклор.А сигурен съм, че и Гришата го иска не по малко.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:06 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Какво дерби невидяхте ли-трансперанта -Стадион Георги Аспарухов. Виваком имат основание да кажат, -че шефа каза хайдеде спонсори ви нямате.

:lol:

еква нейното мощно КЗЛ и "Ура!".

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:15 
просто минава

Срещу отбори като нас и Лудогорец, които имат по-добри футболисти, няма да изглеждат толкова жалки. Няма да им се налага да водят играта..ще се съсредоточат върху антифутбола и контраатаката. Внимателно трябва да подходим.

П.П Адски съм суеверен и някой като почне да говори предварително..много ме дразни. :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:18 
ще си купи билет
ще си купи билет

ЦСКА_Армията_№1 написа:
Пичове, колкото и да ги е.бавате тия, сами няма да се бият в дербито. Не се надъхвайте за разгроми и други мечти. Трябва да сме внимателни, настоятелни и да имаме късмет! Тия дербита са си отделни мачове и там няма как да разчитаме на някакви си кризи и евентуални фалити...

Аз очаквах днес като игра дори да са по-насрани, но все пак са направили някое положение. Е, и са допуснали. Очаквах и повече публика да имат от това, което видях. Но това в момента си беше направо увеличение на посещаемостта при тях. Правилно ли видях, че имаха и някаква агитка в сектор Тонев. Това дивизията им ли е?

Гей дивизията е :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:29 
вдига купата
вдига купата
Аватар

stoi44kov написа:
..П.П Адски съм суеверен и някой като почне да говори предварително..много ме дразни. :grin:

И аз съм суеверен, но пък е крайно време вече да почнем да подхождаме със самочувствие към тая паплач.Теа от колко години не са ни били.Време е да си получат дължимото за всичката помия и злоба която бълваха срещу ЦСКА през тези години.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:29 
легенда
Аватар

имаше 50 насрани мангала-агитка в грозния и смешен сек А тор-кабрио. :bash:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:34 
ветеран
ветеран
Аватар

stoi44kov написа:

П.П Адски съм суеверен и някой като почне да говори предварително..много ме дразни. :grin:

Баце, напълно те разбирам, и аз бях така преди. Но след 6-те поредни на Стойчо Говедоубиец аз вече категорично ОТКАЗВАМ ДА МИШКУВАМ преди мач с говедата. Вече сме си извоювали правото да бъдем самоуверени преди вечно дерби, а те - да треперят и да се молят да не паднат с много.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:41 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Важното е ние да сме (и ще сме) повече от тях и разбира се да сме (и ще сме) с класи над тях, като публика. Мисля, че футболистите разбраха каква сила имат зад себе си - нас!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:44 
ветеран
ветеран
Аватар

:grin:

Аз пък от 40+ години за всеки мач тръгвам с мечтата да им шибнеме 8 гола...
егА ми се сбъдне приживе...

:drunk:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:47 
ветеран
ветеран
Аватар

bobbby написа:
:grin:

Аз пък от 40+ години за всеки мач тръгвам с мечтата да им шибнеме 8 гола...
егА ми се сбъдне приживе...

:drunk:

Нали знаеш, че Гришата не е ларж като Стойчо. И не е на принципа "не вади нож на умряло говедо". Гришо ще извади най-големият и остър нож...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:49 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Гришата, момчета, толкова злоба е насъбрал покрай всички дела, които му спретнаха, покрай нервите, които му образуваха лайната от 2015 насам с влизането в ЦСКА, че не ми се мисли в четвъртък-петък какви ще ги говори в съблекалнята. Само за тва си заслужава да се живее... :n014:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 20:51 
разпява агитката
разпява агитката

ливеспор написа:
Софиянски: Спас Русев напуска уефски, защото няма да вземе Виваком

Бившият кмет на София и премиер Стефан Софиянски е сред най-запалените уефскари.

Нормално е да го потърсим по повод трусовете в любимия му отбор. Той се съгласява за интервю, но иска 24 часа, за да се запознае с точното положение на "сините". "И аз се притесних сериозно, приятелите цесекари ми загряха телефона от майтапи. Нека се чуя с някои хора", честен е Софиянски. Ден по-късно той е готов с много интересни отговори пред OFFNews.

- Г-н Софиянски, какво става с уефски, наясно ли сте като привърженик на отбора?
- Имам информация, макар че не е от кухнята. Истината е, че има някакъв спор по отношение на Виваком. Спонсорството засега остава. Очевидно е, че Спас Русев няма да придобие част от Виваком. При това положение той се оттегля.

Това са причините. Знаете, че Бойко Борисов обича да се меси във футбола. За съжаление, където и да се намеси, все проблеми създава. Явно е имало някаква договорка, която не е изпълнена и Спас Русев се оттегля. Остава ангажиментът на Виваком за спонсорство , отпада ангажиментът да бъде инвеститор в уефски .

Друго научих, китайският инвеститор е бил реален, дошъл е човекът, погледнал е нещата, искал е да финансира, имал е възможности. Но казал - във всяко китайско село с футболен отбор ходят повече хора на мач (смее се). И се отказал.

- Човекът от Huawei ли е?

- Да. Все пак информацията не е от първа ръка. Това съм разбрал, това казвам. Не съм бил на срещите лично. Това, което знам със сигурност е, че уефски има осигурен бюджет до края на сезона. От юни месец какво ще стане - не се знае. И се чудя дали тази игра на уефски не се дължи и на този факт. Срещу Пирин бяхме безобразно слаби. Видях отбор без никаква идея , без никакъв поглед.

- Четох изказване на спортния директор Даниел Боримиров, че на играчи и треньори е платено до стотинка, така че нямат оправдание в това отношение?

- И аз това го знам. До юни е така. Какво ще става после? Молим се за добра развръзка.

- Вие сте икономист, как ще коментирате дълговете, които се променят с всеки изминал час - 18 милиона лева, 20 милиона, вчера изведнъж 26 милиона лева?
- Структурата на дълга, горе долу, е около 18 милиона лева. 12 милиона от тях са за стадиона. Това е публична информация. Те са от "Асет банк" и са обезпечени с билетите, с приходите от мачовете. Друг е въпросът колко се пълни тази трибуна. Засега банката няма активност по отношение на дълга. 4 милиона са разсрочени към НАП и се обслужват, предвидени са пари. Около 2 милиона са към други длъжници. Доколкото знам, клубът също има намерение да ги обслужва. Въпросът с дълга е решим, поне според мен.

- Защо вчера тогава изпълнителният директор Красимир Иванов назова сумата от над 26 милиона лева? Възможно ли е да има нещо скрито?
- Възможно е, аз не съм гледал нито един документ все пак. Казвам това, което разбрах от приятели. Като се чу за оттеглянето нас Спас Русев, се притесних сериозно, обадих се да разбера какво става. Това ми казаха мои познати, които имат информация. Нека не цитирам имена. Положението на уефски не е катастрофално от тази гледна точка. А и имаме глътка въздух до юни. Притеснително е и друг инвеститор да не приеме гледната точка на китайците.

- Реално ли е да бъде намерен инвеститор за уефски до юни?
- Това е уефски! Със 100 години история! Няма какво да говорим, ще се намери.

- Сега е малко мътно времето, служебно правителство, никой няма да поеме дългосрочен ангажимент?
- Защо трябва да поема ангажимент правителството!

- Така се работи в България, за съжаление.
- Не бих искал. Аз като кмет на всички съм давал рамо. На Славия, уефски, Локомотив София съм помагал за стадионите. На Септември съм сторил трибуна. Казвам го в най-добрия смисъл. Смятал съм, че е обществен ангажимент на кмета да помогне, когато някой дойде при него. Условията за спорт в града, независимо дали е частен или обществен клубът, са ангажимент на кмета. Така го чувствам. Но да се бърка държавата пряко в управлението и собствеността - твърдо съм против. Да създадем условия, да прехвърлим база - да. Но да организираме финансиране! Както беше ЦСКА при Бойко Борисов чрез "Титан".

- Борисов или Георги Първанов, че се говореше доста за намесата на президента?
- Чакайте, истината е много проста. Кой даде концесията на "Титан"? Не я е дал Първанов. И да лобира Първанов, пред кого може да лобира? Бойко Борисов. Борисов като кмет даде концесията на "Титан", които чистеха и други градове, да. Какви са им били отношенията - не мога да кажа. Софиянци обаче издържаха ЦСКА с данъците си. Това е безспорен факт! Докато "Титан" не се оттегли. Не се търси клюка тук. Факт е, че "Титан" получава толкова и толкова пари годишно от общината, има документи. Не ги вадеха парите от друго място, откъде ще ги вземат.

- Цесекарите пък ще се обидят и ще кажат, че същото е и с уефски?
- Същата работа и с уефски сега. Така става, когато държавата се меси пряко. Помагай с базата, но дотам. Аз и на ЦСКА съм помагал, но нямаше как да стане със стадиона, тъй като беше публично-държавна собственост, не общинска. Разговаряли сме с тях много пъти. Иначе Дучето идваше редовно при мен. Давал съм помещения за клубове на феновете - и на ЦСКА, и на уефски. Това е нормално. Но да се бъркаш в управлението пряко - това е груба грешка. Тогава се добива едно самочувствие, че държавата, виждаш ли, стои зад теб. Резултатите са налице, особено като се сменят управляващите.

- Не беше ли тогава погрешен рестартът на футбола през лятото, където се вкараха градове с намеса "отгоре", а не със спортни резултати?
- Не одобрявам начина, по който насила се вкараха някои отбори. Но от друга страна и аз лобирах за Калиакра, хайде да съм честен. Понеже се търсеше кой да попълни групата, а Калиакра отговаря на всички условия. С президента им до едно време работехме по темата, после прецениха хората, че нямат силите за новата елитна група. Иначе не беше грешен начинът да се поканят отбори, които отговарят на определени условия.

Просто исках да помогна, защото имам къща в Поручик Чунчево до Каварна, приятел съм с всички там. Те бяха достатъчно разумни да се откажат. Моделът е правилен. Одобрявам го. Аз лично сега гледам повече наш футбол и с по-голям интерес. Мога да ви кажа наизуст класирането в момента. Пътят е правилен, е, в изпълнението наистина има неща, които не са приемливи. Но ако моделът даде добри резултати, ще ги забравим. Аз смятам, че Боби Михайлов работи сериозно.

- Уефски може ли да фалира като ЦСКА, все пак не са малко дължимите пари?
- Всички уефскари ще се мобилизираме. Признавам си, мисля го този уефски наред с всичките други проблеми. Ще търся и аз някакво решение отвън. Смятам, че много хора като мен ще го направят. Все някой ще го намери. Аз се притесних сериозно. Затова вчера проучих нещата. Не са толкова фатални. Само да играят тези хора! С този футбол срещу Пирин - какво правим! В един момент човек се чуди за какво да се блъска!

- Приемате ли модел ЦСКА 1948, много уефскари също искат тръгване начисто от" "А окръжна група?
- Не! Не! Искам си моя уефски! Ако си отиде уефски, ще си отида и аз, дето има една дума. Аз съм болен уефскар. Веднъж преболедувах Спартак, дето ни го треснаха на главата. Против Спартак нямах нищо, но не исках уефски да ходи в милицията. Ние бяхме уефски, пощенски отбор. В един момент ставаме полицейски. Или милиционерски. Преживях този стрес, но бях млад. Втори път Витоша ни направиха. Трети път няма да изтърпя. Дойде ли друг уефски, просто ще се откажа. Абе, трудно ще ми е, но така е думата. Ние, уефскарите трябва да се преборим.

- Защо тогава фалира ЦСКА?
- Всички знаем. ЦСКА нямаше финансиране и прекали със задълженията, не намери механизъм да ги намалят. Защо не се разбраха Ганчев и Божков, не можа да ви кажа. Т.е., мога да ви кажа, но не искам. За мен там беше границата. Ако те се бяха разбрали, щеше да си го има старото ЦСКА. Знам защо не се получи, но не ми се влиза в детайли.

- Приемате ли сегашното ЦСКА на "Армията" за вечния съперник?
- Не! Даже се дразня, като слушам коментаторите. Например, онзи ден на мача им с Черно море. ЦСКА и Черно море се срещали за 80-и път или 140-и път, няма значение. Хора, това ЦСКА и Черно море са играли точно два мача. Един през есента, един сега. Оставете моята запалянковщина. Има си принципи! Или си ти, или не си! Зет ми Антон (б.а. Божков), който беше луд цесекар, не излизаше от стадиона, сега се е отказал тотално. Като му заговоря за уефски и ЦСКА, отвръща: "Какво е това?". За него такъв отбор няма. Не гледа първенство, нищо не следи. Това е човек, на когото не можеше да се обадиш по телефона, когато играе ЦСКА.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:11 
просто минава

Ами да духа супата софиянски и си гледа Челси.Тоя,колко поразии направи и сега тръгнал да се обяснява.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:15 
гледа мача
гледа мача

Елин Топузаков: Упорит съм и няма да се откажа

Господин Топузаков, завършете свещената си мисия.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:34 
просто минава

Газ пикаят.
Пич, говорим за ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА. И то на Герена! Какви съдии какви пет лева? Левски повежда в 47. минута и не вкарва втори гол на Локомотив Горна Оряховица!!! Извинявай, идват ми в повече тези неща вече. От 2009 дотук колко срам брахме? Колко пъти ни унижиха? Колко пъти чорбата мина през нас без проблеми? Колко пъти бяхме надвикани от Сектор Гей? Еми нямам нерви вече. Разбираш ме, нали? Или поведението ми е странно?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:35 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Пич, не забравяй, че ние също направихме хикс с Локо ГО.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:35 
вдига купата
вдига купата
Аватар

stoi44kov написа:
Срещу отбори като нас и Лудогорец, които имат по-добри футболисти, няма да изглеждат толкова жалки. Няма да им се налага да водят играта..ще се съсредоточат върху антифутбола и контраатаката. Внимателно трябва да подходим.

Така е..ще се окопаят и рушат

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:46 
просто минава

Спайк това е мнение на лескар.Иначе да, направихме Х и други глупости направихме есента,но толкова жалки не сме били.Ох, как чакам другата седмица да затворим устите и на папагали и говеда пък ,ако искат да ни припознават.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:48 
гледа мача
гледа мача
Аватар

ЦСКА_Армията_№1 написа:
Друго научих, китайският инвеститор е бил реален, дошъл е човекът, погледнал е нещата, искал е да финансира, имал е възможности. Но казал - във всяко китайско село с футболен отбор ходят повече хора на мач (смее се). И се отказал.

Хайдеее, и китайците закриха подуенци! В китайско село повече хора ходели на мач? Няколко минути се кикотя на това.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:51 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

и аз се размчетах за 8ца... на всичко под 8 за нас ще съм разочарован :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:52 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Един дежурен :kzltabela:.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:54 
просто минава
Аватар

Съвсем официално Ви моля да пишем в един форум,че станах раноглед :kzltabela:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:56 
разпява агитката
разпява агитката

Да ... Ако ще да е трети форум, ама да сме на едно място. Вече и с тия 2 тапаталк-а на телефона се бъркам къде чета мнения :grin: Супер тегаво е

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 21:58 
просто минава
Аватар

Не бе,честно, разбирам Ви младите,че сте много тапа талк и месенжер и вибер и т.н ама полудех бе хора. :kzltabela:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 22:18 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

А рогачите тъкмо видяха малко светлина в тунела.... а то се оказа Локомотив

:kzltabela: :kzltabela: :kzltabela:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 22:30 

Цитат:
Исторически позорен резултат! До сега Горна Оряховица имаха 1 гол в историята си на Герена.
Евала на Топчо, някакви нещастници, които до скоро ритаха из Б група и една тумба бежанци ни натискаха в последните минути на Герена...

Цитат:
То да бяха само Пирин и Горна...не ми се мисли онези двуметрови маймуни от Се**** какво ще ни направят.

Как си знаят ! От сега реват и режат вени хахахахах :laugh_many: :laugh_many: :laugh_many: :laugh_many:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 25, 2017 22:58 
разпява агитката
разпява агитката

Наистина е за чудене развитието при подуенци. На онзиденшната фенска сбирка ги нямаше водещите се за шефове на двете им фенски организации НесеКъПе и Тлъста.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 26, 2017 01:26 
легенда
Аватар

в прогнилиО цигански 4ворум е голема веселба.Ясно им е 4е ше падат за СЕДМИ пореден път,но се молят да не е с над 5 гола.А 4е ше бъдат публи4но поругани&надвикани за ПОРЕДЕН път немат никво съмнение.Браво,говеда :thmbup: :flag: :kzltabela:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 128 от 132 [ 3941 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132  Следваща

Начало форум » Общи » Български футбол