Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Български футбол

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Новини, слухове и коментари от пресата
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 17, 2012 20:30 
гледа мача
гледа мача
Аватар

cskafen71 написа:
а дядо мраз се готви да ни навести скоро време :grin:

Газпром е променила политиката си към България. Сменят тоягата с моркова. До есента се очаква сваляне цената на газа. :think:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 17, 2012 20:48 
АРМЕЕЦ
Аватар

Фене айде да не се надяваме толкова много на Газпром. Те няма да ни оправят. Да се молим тия новите да са по добри ръководители и титанетата да не почнат да правят номера, че чета по едни "любими" сайтове, че червените бабички са се намесили. Колко е вярно е друг въпрос. Той Зарков явно редовно сънува.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 09:23 

Министър-председателят на България Бойко Борисов заяви, че издръжката на ЦСКА вече е уговорена. Това ще стане, когато бъде подписан договора с "Газпром" за газопровода "Южен поток".
аааааа койй го пишеше това от месеци :thmbup: :thmbup: :thmbup:
"ЦСКА ще е много конкурентноспособен. Левски също, а Лудогорец е фантастичен отбор за пример и като база, и като възможности. ЦСКА е елитарен клуб. [b]ЦСКА е най-елитният клуб, независимо, че съм болен левскар. През октомври ще подпишем "Южен поток" да стартира. Аз съм уговорил нашите руски партньори едно от нещата да бъде да поемат български клуб, в случая ЦСКА, който трябва да е най-елитният. Трябва да влязат пари във футбола. И Боби Михайлов го чакам направи много в това отношение", заяви Борисов [/b]
:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

абе кви хора сте бе ей...до оня ден бях болен мозък че газпром ще дойдат ,а сега почнахте...ма те няма да ни оправят....
с тях си решаваме основния въпрос-финансовата стабилност и спиране на гаврата на гфс с ЦСКА....останалото е в ръцете на ИЦО и компания

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 09:49 

Те затова е цялото бързане на "спасителите"...да влязат в ЦСКА преди Газпром...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 10:01 
АРМЕЕЦ
Аватар

фене парите от Газпром ще са недостатъчни за издръжката на отбора. Финансова стабилност ще имаме ако всичко стане както го казаха на пресконференцията. Ако предположим, че руснаците ще дават 3 милиона евро значи другите трябва да набавят още 7 за да станем нормален отбор който да постига целите за които говорим. Така, че Газпром няма да ни оправят. Те просто ще помогнат с около 1/3 от бюджета евентуално. Отбора няма как да изглежда различно с бюджет 6 милиона лева приблизително. Дано всичко се случи и новите ръководители са мнооооооого по добри от сегашните. Общо взето в момента всичко е надежди. Реалностите ще ги видим най -рано зимата.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 11:27 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

има ме ли Газпром и Глобул зад гърба си плюс още 5-6 по малки (дано и 2 по-големи Булгартабак и ГБС както писа Тема) и читаво управление може и други да дойдат

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 11:33 
АРМЕЕЦ
Аватар

те пък Глобул едни пари са дали. 25 000 за купата. Те тия пари само за премията на Зику сигурно не стигнаха. От тях повече от 500 000 лева едва ли вземаме. Хубаво ще е да имаме два или три стабилни спонсора които да дават всеки по 2-3 милиона евро. Другите пари да идват от собствениците на акциите.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 12:10 
ще си купи билет
ще си купи билет

Писах го и по рано ,сумата от порядъка на около 7 милиона лева е предостатъчна за нормалното съществуване и развитие на клуба.Всичко друго е само разсипия на пари.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 14:16 
АРМЕЕЦ
Аватар

Със седем милиона ЛЕВА няма футболисти като Зику и Мораес. На тях заплатите им са около 500 000 лева на година само за единия. Сложи да имаме трима такива. Само за техните заплати отиват милион и половина. Няма да стане със седем милиона лева. При нас говорим за развитие на школа, обновяване на стадиона и футболисти с качества които да ни вкарват поне в групите на Лига Европа. Онли беше го обяснявал преди да се срине форума. Бюджета трябва да е около десет милиона евро за да сме това което бяхме през 2008 или когато бихме Леверкузен и Ливърпул.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 14:22 

stan кой ти е казал че само парите на газпром ще са....бюджета ще е около 10млн евро на година

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 14:38 
АРМЕЕЦ
Аватар

ами както пишете тука за Газпром с такова впечатление остава човек. Парите от руснаците са само част от големите пари които трябват за да изглеждаме както трябва. Виж ако сключат спонсорски договор за десет милиона евро на годинаааааа. Така става друго.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 14:59 
гледа мача
гледа мача

stannn написа:
Със седем милиона ЛЕВА няма футболисти като Зику и Мораес. На тях заплатите им са около 500 000 лева на година само за единия. Сложи да имаме трима такива. Само за техните заплати отиват милион и половина. Няма да стане със седем милиона лева. При нас говорим за развитие на школа, обновяване на стадиона и футболисти с качества които да ни вкарват поне в групите на Лига Европа. Онли беше го обяснявал преди да се срине форума. Бюджета трябва да е около десет милиона евро за да сме това което бяхме през 2008 или когато бихме Леверкузен и Ливърпул.

на останалите такива ли са им бюджетите, ЦСКА едва не е закрит, вие веднага искате да летите в небесата и даже недоволни

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 14:59 
ще си купи билет
ще си купи билет

stannn написа:

Това е пълна глупост ,нямало да има добри футболисти и при тия финанси.Еднa група от 25 футболиста със средна заплата от около 17 000 лева с данъци и осигуровки са около 5 000 000 ,1 милион за базите и 1 милион за ДЮШ,администрация и лагери са пре достатъчни.Каквото се вземе от ТВ права ,УЕФА и БИЛЕТИ ,да се дава за трансфери.При евентуални по големи постъпления да се пренасочва и допълнителна сума към бюджета за някой и друг по скъпо платен играч.Или вдигане като цяло равнището на заплатите.Сметката е точна ,НО при едно условие ,да се управлява точно и ясно по предварително изработена програмата,без никакви изключения.
В момента ,до колкото се тиражира из медиите ,пък и съм склонен да повярвам до някъде ,ние даваме НЕреални заплати за България.
За 2-3 футболиста съм съгласен да се дават големи заплати ,но не и 3/4 от отбора.Не може един защитник примерно ,да взима 30 000 лева месечна заплата,а някой юношка с не по лоши качества да се разписва за 3 000 лева.Трябва да се изгради вътрешен правилник и който му отърва да остава, който ламти за много пари ,а с нищо не ги заслужава да си търси хляба другаде.

Последна промяна CSKApercival на Съб Авг 18, 2012 15:01, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 15:01 
гледа мача
гледа мача

cskafen71 написа:
Министър-председателят на България Бойко Борисов заяви, че издръжката на ЦСКА вече е уговорена. Това ще стане, когато бъде подписан договора с "Газпром" за газопровода "Южен поток".
аааааа койй го пишеше това от месеци :thmbup: :thmbup: :thmbup:
"ЦСКА ще е много конкурентноспособен. Левски също, а Лудогорец е фантастичен отбор за пример и като база, и като възможности. ЦСКА е елитарен клуб. [b]ЦСКА е най-елитният клуб, независимо, че съм болен левскар. През октомври ще подпишем "Южен поток" да стартира. Аз съм уговорил нашите руски партньори едно от нещата да бъде да поемат български клуб, в случая ЦСКА, който трябва да е най-елитният. Трябва да влязат пари във футбола. И Боби Михайлов го чакам направи много в това отношение", заяви Борисов [/b]
:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

абе кви хора сте бе ей...до оня ден бях болен мозък че газпром ще дойдат ,а сега почнахте...ма те няма да ни оправят....
с тях си решаваме основния въпрос-финансовата стабилност и спиране на гаврата на гфс с ЦСКА....останалото е в ръцете на ИЦО и компания

ББ работи за изборите, не е прост, ако всичко стане както се замисля може и да спаси някой глас
в ЦСКА е разсипия и яко крадене

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 15:08 
ще си купи билет
ще си купи билет

Разбира се колкото по-голям бюджет е по-добре ,но реално според мен ,всичко изхарчено над 10 000 000 милиона лева на сезон е разсипия !Което рано или късно ще ни донесе негативни последици ,както в момента се случват.

Последна промяна CSKApercival на Съб Авг 18, 2012 15:40, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 15:10 
АРМЕЕЦ
Аватар

cskapercival ти сериозно ли си вярваш, че футболист с качества ще дойде в България за да рита по нивите за 8-9000 евро на месец? За тия пари добри българи няма да намерим. Ако ще търсим играчи ала Зику и Мораес трябва да се приготвят суми от рода на минимум 20 000 евро на месец. Сметнах ти ги преди няколко коментара. Милион и половина за трима. Забрави да влезем в тия 7 милиона ЛЕВА. А говориш и за 2 милиона за стадион и база. Просто отиваме на нивото на Славия и Локо София с 5 милиона ЛЕВА на година. Сложи и евентуалната заплата на Бакеро и просто остават пари само за администрацията. По правилата май ни трябваха минимум 8 човека за да започне мача. Значи 5 юноши, 3 звезди с 20-25 000 евро заплата и Бакеро и до там. Другите ще я карат на вода от Панчарево.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 15:37 
ще си купи билет
ще си купи билет

stannn написа:
cskapercival ти сериозно ли си вярваш, че футболист с качества ще дойде в България за да рита по нивите за 8-9000 евро на месец? За тия пари добри българи няма да намерим. Ако ще търсим играчи ала Зику и Мораес трябва да се приготвят суми от рода на минимум 20 000 евро на месец. Сметнах ти ги преди няколко коментара. Милион и половина за трима. Забрави да влезем в тия 7 милиона ЛЕВА. А говориш и за 2 милиона за стадион и база. Просто отиваме на нивото на Славия и Локо София с 5 милиона ЛЕВА на година. Сложи и евентуалната заплата на Бакеро и просто остават пари само за администрацията. По правилата май ни трябваха минимум 8 човека за да започне мача. Значи 5 юноши, 3 звезди с 20-25 000 евро заплата и Бакеро и до там. Другите ще я карат на вода от Панчарево.

Пишеш без да мислиш.Писал съм средна заплата ,това не значи ,че всички ще взимат по толкова .Също така става въпрос за цялата група от 25 футболиста в която,трябва да има поне 5 юношки.Няма никакъв проблем да се вземат 2-3 добри футболисти със заплати по 20 000 евро,но това не значи ,че 3/4 от отбора трябва да ги взимат тия заплати.Има доста добри играчи които биха дошли да играят и за доста по малко пари от 20 000 евро на месец.Та кои български футболисти според теб заслужават 8-9000 евро заплата ? Малко ли са 1 милион за базата на година ? Та ние за 20 години до сега не сме дали и половината от тая сума за нея !
По неофициални данни които съм склонен да повярвам Шеридън взима 25 000 евро заплата,Бандаловски взима 15 000 евро ,К.Стоянов също толкова ,Присо 13 000 евро ,Нилсон 15 000 евро е ти ми кажи тия заплати нормални ли са за България и моментното ниво на футбола ни ? Кой от футболистите ни си заслужава заплатата ? Те ти и светлият пример с треньора Дочев ,за 14 място ,2 загуби и един равен + победа за ЛЕ над аматьорски тим 250 000 лева ! По договор около 1 000 000 евро за Платини на Черноморец ,над 350 000 за Шеридън ,пак толкова за Присо,за Делев около 400 000 евро ,Галчев около 200 000 евро .Е това нормално ли е ? Има такава голяма финансова криза във футбола ,че останаха много малко отборите даващи огромни суми за трансфери и играчи.В една Румъния ,която е на светлинни години пред нас ,заплатите са по-малки !
Не мисли ,че не искам отбора ми да е хегемон у нас и да има пробиви в Европа ,но нека гледаме реално на нещата.Нивото трябва да се вдига постепенно и според резултатите.Нямаме фанатизиран мулти-милиардер за собственик който да дава по 200 милиона евро на година за да станат нещата от раз или за няколко години.

Последна промяна CSKApercival на Съб Авг 18, 2012 15:44, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 15:41 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Голям отбор се прави с много пари ,ако искаме само в бг да сме нещо може и с 5 млн. но за да изградим база, добър отбор и школа нулите трябва да са повече.Някой може ли да каже дали Платини ще играе след 1 септември и има ли шанс Спас да се върне.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 15:47 
АРМЕЕЦ
Аватар

Наясно съм, че от раз няма да стане нищо обаче точно в началото ще са големите пари. Ние нямаме нищо в момента. Трябва да се изгради отбор. За да се изгради ни трябват добри играчи, а тия играчи ще предпочетат Румъния ако не им дадем поне 20 000 евро заплата. След като е изграден отбора може би разходите ще понамалеят по простата причина, че няма да има по един автобус трансфери и пари на ръка. За теб може да е реална сума, но за мен е малка тая сума от 7 милиона лева. Преди време Орманджиев също беше споменал бюджет от 10 милиона евро. За мен това е сумата която трябва да се търси и да се налива в отбора за да заприличаме на нещо, а не да треперим с Миньор и Враца.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 15:56 
ще си купи билет
ще си купи билет

Това от кой ще треперим вече е въпрос за свършената работа на ръководството.Вярно си е ,че нямаме ядро около което да градим ,но пък имаме цяла есен ако не и цяла година да се ГЛЕДАТ футболисти и най-късно на лято да се сглоби приличен отбор.Като спрем с ДВД-тата и агентите на Лъчо Танев ,мисля че нещата от към комисионни и луди пари на ръка доста ще спаднат , може и да изчезнат дори.

Круме,снощи ми дадоха едни цифри ,ама ги затрих .Били ми ги пратил по мейла ? Питам теб,що знам че сте навсякъде, дори и на срещите "на четири очи" :)
Босът на ЦСКА няма никакво намерение да дава още пари за клуба.
Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов и босът на клуба Димитър Борисов са имали среща на четири очи преди няколко дни, научи Livesport.bg. Младенов попитал „титана" кога щабът и футболистите на „червените" ще получат месечните си възнаграждения.
Точните думи на Борисов били: „Ще изплатя една заплата и не ме занимавайте повече. Новите собственици да се оправят!"

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 16:10 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Спомням си с отбора последния ни добър , как биехме всичко живо, а слабите отбори по 3,4,5 гола отнасяха. Тогава Велизар, Гъргоров, Тунчев ,Петре си стояха в ЦСКА, а не като сега при първа възможност айде сергията. Трябват ни добри футболисти и вместо 10 вземи 3 ама качествени да поиграят 2-3 години пък после ги продай, никой не е казал до живот в ЦСКА.Представяте ли си на всеки полусезон по 2,3 качествени играчи.Писна ми да взимаме като луди и после не знаем и се чудим какво да ги правим.За базата е много пъти дъвкано но трябва най-после да сложим основата,школата по 2-3 качествени футболисти да изкарва пак е добре.Панчерево там може да стане на-добрата база на балканите поне .Армията писа се и за стадиона ни Ицо щял да води инвеститори -дано,нова писта или я махаме,покриване на стадиона нови седалки, вип ложи табло и става идеален , ония зелените плочки на фасадата по грозно нещо не съм виждал.Не е ли по-добре да направиш един як отбор да влизаш в евротурнирите и от там да печелиш добри пари вместо постоянни трансфери,продадени мачове .Едно влизане в ШЛ ти е сумати милиони евро.Абе крайно време е да стане нещо хубаво не е невъзможно ,дано новите хора да имат желание да мислят какво правят и да си върнем истинското лице.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 18, 2012 20:51 
гледа мача
гледа мача

http://gong.bg/view_article.php?article_id=291557

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 19, 2012 10:03 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Тая тема не може ли да се премести поне в ЦСКА привърженици, че така идва много разкъсано от другите теми за отбора :roll:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 20, 2012 07:12 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Интересно, снощи Бакеро в Бургас ли беше? Ако си нямате друга работа, вярвайте на медии. Конспиративно погледнато, дори не съм сигурен лицето Емил Димитров дали съществува :lol: , или пак е плод на медийни творби.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 20, 2012 07:48 
вдига купата
вдига купата
Аватар

За бакеро се коментира,че е гледал запис от ловеч и днес или утре беше ще му бъде предоставен такъв от вчерашния мач с цаците. Не е ставало дума за личното му присъствие на стадиона, поне до колкото съм чул.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 20, 2012 08:10 

-темата е по моя идея...бях я пуснал в "ЦСКА превърженици" с заглаве"новините от темаспорт" но модераторите решиха че не и било там мястото...въпреки че имах друго разбиране на нещата ...както и да е...

според 24 часа
-пл.марков ще е президент,хр.стоичков -председател на УС,бакеро-спортен директор,алесанко-ст.треньор

според темаспорт
-от предишните два дни стана ясно че СТОИЧКОВ -президент,БАКЕРО-ст.треньор,Алесанко-пом.треньор,Ил.Вълов-треньор на вратарите,кондиционен-испанец,чака се и отговор от още един помощник треньор,доктор-испанец...за спортен директор се разговаря с един българин и един чужденец
-от днес
още поне10 дни безвремие в ЦСКА.до края на август няма да има промени.титан дават последно по една заплата тази седмица и приключват
-коце стоянов пред изгонване.скарал се и с капитана.все бил недоволен..тоя още от времето на дочев си правеше каквото иска..още тогава групата звезделини разби отбора
-мача с локо пд ще стане ясно днес къде ще се играе...мача с миньор няма да е в перник
-А ГРУПА СЕ ВРЪЩА НА ЕКРАН ТАЗИ СЕДМИЦА
ТВ7 ЩЕ ДАВАТ ПО 2 МАЧА
ТВ+ ИЛИ БНТ ПО 1
ОЧАКВА СЕ ТАЗИ СЕДМИЦА ДА ДАВАТ ПИРИН ГД-ЛУДИТЕ,МОНТАНА-ГОВЕДАТА,ЦСКА-ЛОКО ПД

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 20, 2012 08:36 
АРМЕЕЦ
Аватар

това което са измислили от 24 часа лично на мен по ми допада с изключение на треньора. Пламен Марков си мисля, че е по добър вариант за президент, а треньор трябва да си остане Стойчо.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 20, 2012 08:44 

няма как да остане СТОЙЧО...бакеро ще е треньор според мен..по ми се вярва на темаспорт...заплатата му ще е 20 или 25хил евро

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 20, 2012 08:48 
АРМЕЕЦ
Аватар

не ми харесва тая работа с Бакеро. Пак почваме с простотиите с треньори които идея си нямат какво е тук в България. Защо трябва да се сменя работещ модел? Всичко друго трябва да се смени освен треньорския щаб.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 20, 2012 09:02 
вдига купата
вдига купата
Аватар

20-25хил евро на месец за треньор,който няма и представа от Бг-действителността, въпреки близките си взаимоотношения с Ицо, ще бъдат хвърлени на вятъра, излишен голям разход е това.
Модел да се копира и приложи и към нашия ДЮШ е едно, да се извикат испански треньори от барцелона на разменни начела да се обучават, нашите треньори да ходят там да гледат, да се оправят терени, бази, общежития на ДЮШ- тогава да говорим за работещ модел поне 5 години ни трябва за да проработи. След време да се започне да се включват добре научени момчета от ДЮШ в първия отбор, това е модела за копиране, пречупен през специалисти,които имат представа от морала и психиката на българите. Ю
Другото е айде да изхарчим вкупом едни пари, пък който иска да ни мисли след това.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 5 от 67 [ 2005 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 67  Следваща

Начало форум » Общи » Български футбол