Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Свободна зона

Е ли е ПП ББ?
ДА 58%  58%  [ 111 ]
Със сигурност 22%  22%  [ 43 ]
Естествено 17%  17%  [ 32 ]
не 3%  3%  [ 6 ]
Общо гласове : 192

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Педераст ли е ББ?
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 23, 2015 01:17 
разпява агитката
разпява агитката

:arrow_u: Друго си е като има декларация и подробно обяснение, КОЙ какъв и защо такъв е! :lol:
Иначе като почнат едни съмнения, е ли или не е педераст и аджеба точно какъв е(по наше време си бяха просто педерасти) - активен, пасивен, ще има ли еднополов брак(О,Боже) и дали ще си имат детенце... :frusty: ! Чак тогава ще има евентуално някакви съмнения, които биха ни навели на подобни мисли - какво да ти кажа , гейско поколение с мегафони!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 24, 2015 05:17 
гледа мача
гледа мача
Аватар

При 180 гласували, цели пет за ББПП?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 24, 2015 09:15 
ветеран
ветеран
Аватар

Тролчета.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 24, 2015 13:58 
гледа мача
гледа мача
Аватар

forever_red написа:
Така може да си празнословиме с години, а той си е просто един педераст, който се опитва да унищожи нашия клуб! :thumb_down:

Именно! А можеше просто да не коментираш изказването ми и въобще нямаше да се стига до "празнословие" и диспути. За твое сведение гласувах, че ББ е педераст, та не знам какво те бърка как тълкувам отказа на някои да подкрепят евроценностите на Тиквоний.

Последна промяна Harry Potter на Чет Сеп 24, 2015 20:01, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 24, 2015 19:38 
разпява агитката
разпява агитката

:arrow_u: Въобще не ме бърка и не съм търсил някакви лични нападки, просто мислех, че за всички е еднозначно и лесно разпознаваемо това ПП и се учудих, че някой го подлага на коментар. Моето мнение съм го написал нееднократно, а демократичното е всеки да има такова.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 17:09 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Какво затишие, а той си е все същия ПЕДЕРАС.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 17:14 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Това с "ББПП" е същата жалка история като "Путин Хуйло" на площада в Киев. Ти пробва ли го?! Така убедено го пишеш, че човек няма как да си помисли дали не говориш от лични преживявания.

Педерастите са тези, които ще дойдат на власт, ако Борисов подаде оставка. Кънев, Плевнелиев и компания.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 17:27 
ветеран
ветеран
Аватар

Бойко Борисов е педераст, педераст!
Който го подкрепя е тъп педераст, педераст!
:fuckyou:

п.с. Спайк, ти ТОЯ не го ли разбра какъв е, когато се отметна от баса? Това мъжко ли беше?
:grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 17:28 
вдига купата
вдига купата
Аватар

lamer написа:
Това с "ББПП" е същата жалка история като "Путин Хуйло" на площада в Киев. Ти пробва ли го?! Така убедено го пишеш, че човек няма как да си помисли дали не говориш от лични преживявания.

Педерастите са тези, които ще дойдат на власт, ако Борисов подаде оставка. Кънев, Плевнелиев и компания.

Ако ше е от едни американски подлоги, на други ... нема голема разлика. Аз си мисля, че ДС ше направи нещо, шото се говори, че ЦРУ иска да отвори 3 фронт/война на Балканите, важното е да не им играем по сценария.

И Ламере, я разтълкувай тая снимка .

Изображение

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 18:09 
вдига купата
вдига купата
Аватар

lamer написа:

Кой доскоро си го подаваше с Кънев? Кой лансира Педерлиев, чие управление последният се скъса да хвали оня ден? Какъв "държавник" е Тиквата, дето стои насран и примрял от страх пред голямата бяла сграда до Южния парк? Как се връчва "протестна нота", така че само ти да го разбереш, сакън да не ядосаме някого?

Бойко Борисов е шибан пeдераст!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 18:12 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

В момента интерес да свалят Борисов имат:

1) САЩ
Не е тайна, че американците открай време му точат секирата и се опитват да си отгледат нов Борисов, тъй като Бойко вече не е същия послушко и проявява своеволия. Позволи си да им извади кирливите ризи на всеослушание и да заговори за Мариците, каза истината за спирането на ЮП и отлъчи техния министър Христо Иванов от властта. Нещо, което никой друг премиер от 15 години насам не си е позволявал.
Освен това, още не са му простили спирането на сделката с Шеврон през 2011, заради която доста други европейски държави извадиха повод да им откажат и сега шистовия газ в Европа въобще не е на дневен ред. За Уестингхаус и Набуко нещата са също в пълен застой, въпреки силното лоби.

В тяхната гео-стратегия процесите в държави като България трябва да са изцяло обладани и да няма абсолютно никаква съпротива от страна на властта. Борисов обаче им разваля рахата и за разлика от Латвия, Литва, Естония и донякъде Полша, където янките изцяло прокарват интересите си, тук се прокрадват и анти-американски настроения и про-руски подметки. Което е немислимо за Прибалтика, Полша и Румъния например.
В този ред на мисли, за Посолството понастоящем е много по-добре един технократ и безличен чиновник като Орешарски за премиер, отколкото "хлъзгавият" Борисов.

2) Радан Кънев и ДСБ
Хората на Костов си мислеха, че ще могат да си стоят във властта и да си покрадват и лансират всичките си протежета на ръководни постове, но не им се получи. Естествено, сега са първи опозиционери, а и според мен от Вашингтон и Анкара им дават надежди за предсрочни избори. Длъжни бяха да напускат коалицията предсрочно, за да се съхранят и консолидират, като си измислят нов враг.

3) Кръгът Капитал и техните производни
Хора като Иво Прокопиев и Огнян Донев никога не са искали начело на страната да стои силов премиер със собствено мнение по повечето въпроси, който да контролира процесите в едрия бизнес. В тяхната представа начело на държавата трябва да е някое мекотело като Плевнелиев, което да е лесно за контрол и да играе роля на тяхна марионетка, прокарвайки лобистки закончета и осигурявайки им комфорт, докато не станат официално мулти-милиардери.

4) Слави Трифонов и покровителите му
Дългия отдавна мрази Борисов, но сега има възможност да си осребри омразата чрез новия си политически проект. Слави винаги си е бил "момче за всичко" на определени мафиотски кръгове и е бил активиран в ключови моменти. През 90-те още, в най-тежките за народа години, Славчо ходеше да пее и забавлява Илия Павлов и компания и да пее "ние сме лошите в страшния филм, така пожела си съдбата". Той ли ще събуди младите и ще раздава справедливост? :lol:
После пък се мазнеше дълги години на Борисов, докато беше още главен секретар и кмет на София. Истината е, че нищо няма да излезе и плевенчанинът ще се превърне в новия Бареков/Росен Петров и даже нищо чудно да заиграе с ГЕРБ след година-две. Просто такива инженерингови политически проекти са обречени на провал.

Вие не разбирате, че американците са свикнали буквално за всичко да им козируват и не могат да проумеят, че в държава, която им е била покорна като мюсюлманска съпруга, изведнъж почва да се бунтува. Няма как да го простят.
Руснаците са същите, с тази разлика, че до възхода на Путин бяха свикнали да понасят звучни шамари от бившите си сателити и приемаха нещата по-спокойно. Сега Русия е отново велика сила и иска да прокарва своите интереси в Европа през Балканите, но не със сила, а с флирт - активирайки носталгията, добрите чувства на българина към Русия, посредством православието и т.н.

Искате или не искате, в момента Борисов е БЕЗ АЛТЕРНАТИВА. Бих ви изслушал предложенията, но съм сигурен, че няма как да извадите някое адекватно, което да не е свързано с хората от четирите точки по-горе.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 18:20 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Italiano написа:
п.с. Спайк, ти ТОЯ не го ли разбра какъв е, когато се отметна от баса? Това мъжко ли беше?
:grin:

Разкрих го, но това с Боко показва не само, че не е мъж, ами че не е и българин.

Лелее, чувате ли го... Америка не били зад Боко и искали да го свалят??? Обаче, Боко е толкова силен лидер и в момента, независимо че САЩ са срещу него той продължава да отстоява българските интереси. :laugh_many: В момента, в който САЩ поискат да махнат ГЕРБ, то те ще имат съдбата на НДСВ, това да се знае. Засега са удобни, разбират се с бизнеса и няма кой да ги бутне.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 18:35 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Само че, Спайкчо, в истинската геополитика нещата не са като на Нинтендо. Убиваш лошите и Game over. В реалната политика, за да махнеш Бойко, трябва да си засадил, отгледал и култивирал нов за негов наследник. И точно тук е уловката - те такъв още нямат, а това не става за ден-два. Борисов е наясно с това.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 18:40 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Какво мислиш? Че не можем да я караме на "служебни кабинетчета", "съставяни" от Хюмнето след факс от посолството? :lol: Боко е толкова страхлив, ама така се е насрал, че чак не е смешно, а е жалко и жално човек да го гледа отстрани... Всичките така наречени алтернативи в момента са за стреляне и за убиване, а тия теманета и хвалби до небесата за великия Боко l-и Магистралостроител доста в повече ми идват... Пълен лайнар, ама пълен!

А това, дето го сравни с Орбан и с Путин е толкова несериозно и комично, че дори няма и да го коментирам...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 18:44 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Spike написа:
Лелее, чувате ли го... Америка не били зад Боко и искали да го свалят??? Обаче, Боко е толкова силен лидер и в момента, независимо че САЩ са срещу него той продължава да отстоява българските интереси. :laugh_many:

Мани, така както го е написал Ламера излиза, че си имаме нашенски Орбан :lol:

За едно е прав обаче - ордата на Рада Дълбоката дебне, а тия са много по-лоши и от това говедо (което не пречи да стискам палци Сретен Йосич да си свърши работата възможно най-скоро).

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 18:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Орбан огради Унгария с крепостни стени, прати армията и полицията, Боко дава малоумни интервюта, а границата, противно на дивотиите, които твърди Ламера, е като разграден двор. Ако не вярва, ще го разходим из Овча Купел или до Харманли да види колко ни е спасил великият държавник от тая сган. В момента, в който решат да ни правят "хотспот" или на майка-му- пyтката-спот и ни изсипят няколко десетки хиляди джагала на наша територия, дъ Пъмпкин ще мига на парцали и ще гледа като натрътена мома.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 19:05 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

lamer написа:
Само че, Спайкчо, в истинската геополитика нещата не са като на Нинтендо. Убиваш лошите и Game over. В реалната политика, за да махнеш Бойко, трябва да си засадил, отгледал и култивирал нов за негов наследник. И точно тук е уловката - те такъв още нямат, а това не става за ден-два. Борисов е наясно с това.

Тъпчо, кандидати за слава да искаш - Слави Трифонов, Рамадан, лайненца около Протестна мрежа. Ако решат да махнат Бойко, ще се разбере... Няма как, КОЙТО И ДА Е УПРАВЛЕНЕЦ ДА Е НАЧЕЛО НА ДЪРЖАВАТА без помощ от чужбина, както е било и по времето на Бай Тошо с Русия. Ако не им върви по свирката, заминава.

Става точно за ден-два - Царят започна проекта си края на 2000 и 3-4 месеца, непосредствено преди изборите афишира мераците си за управление.

Може да се хванем на бас, че когато от Посолството и оня педал дьо Кабан почнат да серат по Боко, то тогава той ще е пътник.

Предлагам цената на баса да е -

Изображение

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 19:08 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Sunset написа:
Орбан огради Унгария с крепостни стени, прати армията и полицията, Боко дава малоумни интервюта, а границата, противно на дивотиите, които твърди Ламера, е като разграден двор. Ако не вярва, ще го разходим из Овча Купел или до Харманли да види колко ни е спасил великият държавник от тая сган. В момента, в който решат да ни правят "хотспот" или на майка-му- пyтката-спот и ни изсипят няколко десетки хиляди джагала на наша територия, дъ Пъмпкин ще мига на парцали и ще гледа като натрътена мома.

Аз Ламера бих го разходил, ако не до Белене, то до Бялка с голям кеф... Там има нужда от ратаи за ранчото на Гришо. :cool:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 19:22 

Не е вярно, че ББПП не прави нищо срещу нашествието от "бежанци". Той и всички останали преди него имат основна заслуга все пак големият поток да ни заобиколя засега и да не е толкова зле положението, колкото би могло да е. А именно, погрижиха се и се грижат усърдно да сме толкова мизерна и срината държава, че и най-големите бедняци и нещастници от Третия свят да странят от нас и за нищо на света да не искат да живеят тук, тъй като е по-зле от родните им места.
Да благодарим на ББПП и предшествениците му за прозорливостта им и добрите резултати от усърдния им труд.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 19:44 
ветеран
ветеран
Аватар

Spike написа:
Аз Ламера бих го разходил, ако не до Белене, то до Бялка с голям кеф... Там има нужда от ратаи за ранчото на Гришо. :cool:

Чух, че в конюшната на Гришата се освободили две работни места: осеменител и разтоварач на конски изпражнения. Дали Кламера ще има необходимите квалификации?!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 19:48 
ветеран
ветеран
Аватар

бАси и мобилните сте станали... да обикалям темите да ви търся...
:tooth:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 20:04 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Сънсет, никъде не съм го сравнявал с Орбан, камо ли с Путин. Просто казах, че за тия дивотии, които Калудов пише за Бойко, в Русия ще го вкарат в ареста да дава обяснения цяла нощ. Нито агитирам, нито нищо. Просто казвам, че Борисов няма алтернатива в момента. По същия начин Ганчев няма алтернатива в ЦСКА. И двамата не са ми най-големите любимци, но това е действителността.
Подканих ви да изтъкнете негов заместник, вие не го сторихте, което ме кара да си мисля, че споделяте същото мнение.

Пак ще се повторя - досега никога, под никаква форма не съм гласувал за партията на Борисов, нито на кметски, нито на парламентарни избори, нито за техен кандидат за президент. Ако обаче утре има предсрочни, ще се наложи да избера "по-малкото зло" и да пусна глас за него. Пред алтернатива да ни управлява някакъв политически сбирщайн, начело с Дълбоката Рада и Слави Трифонов, подкрепени от Анкара и парите на Цецо Василев, предпочитам Тиквун. Поне е предвидим и не си боядисва ноктите.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 20:07 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Спайк, пак не мислиш. Не знам на колко години си бил 2001-ва, но знам едно - тогава Симеон дори да беше излязъл окичен с чуждо знаме и да не беше казал една дума на български - пак щеше да спечели изборите. Хората бяха полудели. Където и да отидеше, пълнеше улиците и площадите.
Тогава се появиха две партии-клонинги на НДСВ, които събраха общо 5%. Сам прецени за какво зомбиране ставаше дума тогава. Така че въобще не е вярно, че американците едва ли не са го издигнали. Те си имаха Костов, за какво им е да пробутват Симеон?

За Борисов фактологията е ясна:

Връчи ли протестна нота на турския посланик? Връчи.

Прие ли турския министър на официално посещение? Не го прие.

Послуша ли турския премиер да заеме страна на Местан в спора около ДПС? Не послуша.

Всичко друго са инсинуации.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 20:25 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Ти наистина си тотално незапознат с историята... НДСВ си беше проект на Америка, за приемането на България в ЕС и поставянето на НАЦИОНАЛНИ ПРЕДАТЕЛИ като Кунева и Паси на ключови постове при преговорите за присъединяването ни 2007.

Костов беше евал мамата на всичко вече - приватизации, продажбата на Балкан за 20 лева, доста парА генпеха, а и старите ченгета от ДС, които след 10 ноември станаха крайни капиталисти един по един издишаха и САЩ имаха нужда от нови хора. Костов беше прекалено алчен, за разлика от Царчето, което "спокойно", "со кротце, со благо" ни приспиваше и така за 4 години хората не успяха да разберат какво ще бъде загробването ни след влизането в Съюза... Както това се прави и в любимата ти Сърбия, където се заговори за евроинтеграция... :-o

Гледаш външната фасада на събитията и това е причината да те оплождат кончетата на Гришата в конюшната... Ако имаше грам мозък в тая куха репа, щеше да се сетиш, че Боко го подготвяха много години, докато навлезе в управленските механизми... Той нямаше интелекта на комуниста Станишев и на Царя и за тва американците почнаха обучението от най-ниските етажи - шеф на охраната на Бай Тошо, шеф на МВР, кмет, премиер и президент след 6 години ще стане.

Не послуша турският премиер, умнико, защото не са наредили така от Козяк, които също напоследък са вдигнали мерника на резаците... Офф, наистина си бавен и ми е трудно да ти вливам акъл, при положение, че ми цитираш прочетеното в сайтовете и чутото по ТВ... И грам аналитичност няма при теб... Затъпявате яко в администрацията, ще хванеш хемороиди зад това бюро. :flower:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 21:28 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Т.е. казваш, че ако приватизаторът Костов беше останал на власт щеше да защити националния интерес и затова се наложило американците да вкарат Симеон с неговите юпита, които да предадат България в предприсъединителния процес? Железна логика.

В Сърбия се говори за евроинтеграция, защото Русия и САЩ започнаха да си сменят играчите на Балканите. Това не е трудно да го разчетеш, ако следиш изкъсо процесите в нашия регион, но ти гледаш прекалено повърхностно на нещата. В момента картите се пренареждат и нищо чудно до няколко години България да строи и защитава новия Южен Поток, а Сърбия е твърдо за спазването на "европейското законодателство".
Сърбия ще влезе в ЕС най-късно 2022-ра година. Вучич почти винаги си е бил про-ЕС и спечели изборите с европейска реторика и обещание да запази добрите търговски и културни връзки с Русия. Преди това беше министър в правителството на Мирко Марянович като част от Радикалната партия, която беше в коалиция с партията на Милошевич тогава. Сега се случва нещо подобно - бившите кадри на радикалната партия, които сега са про-ЕС управляват заедно с про-руските социалисти на Дачич. Неслучайно Дачич, който си е човек на Москва, остана като министър на външните работи. Ако си гледал кадри от посещението на Лавров в Белград, щеше да видиш, че още от летището Дачич се държи както са се държали Георги Димитров и Вълко Червенков спрямо съветските лидери.

Абе, токмак, ти четеш ли изобщо какво ти пиша? Че за да дойде нов като Бойко на власт е нужно време, не става от днес за утре. ти ми пишеш само няколко поста по-рано, че за 3-4 месеца щели да излъчат нов, готов за премиер кандидат. Сега ми обясняваш, че са нужни години. :grin: Уникален си, честно.
Много ясно, че са нужни години, така както стана с Бойко. Него го подготвяха още като беше секретар. И тогава Славчо и медиите изиграха огромна роля за това неговата звезда да изгрее на небосклона. Това е вън от съмнение.
Бойко се изкачи по стълбицата на властта не без съдействието американците, това е ясно. Но Бойко не им се чувства длъжен вече, от тогава измина поне десетилетка, смениха се доста президентски администрации, посланици, държавни секретари и шефове на ЦРУ. Все едно да очакваш Кунева да е лоялна към БСП заради някогашните й връзки с комунистическата партия.

За трети път: Коя е алтернативата на Бойко Методиев Борисов в момента? Ако и сега не отговориш, значи си също толкова бойковист, колкото съм и аз.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 21:36 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

lamer написа:
Т.е. казваш, че ако приватизаторът Костов беше останал на власт щеше да защити националния интерес и затова се наложило американците да вкарат Симеон с неговите юпита, които да предадат България в предприсъединителния процес? Железна логика.

ДЕБИЛ, НЯМА ДА ТИ ЧЕТА ПОСТА ДОРИ НАДОЛУ... Никъъде не казвам, че Костов ще защити националния интерес, бе, хахахахаха. Не не не... не може да си толкова ретардиран. Аз правя анализ, без субективни коментари... Къде видя да казвам, че е по-добре Костов от Симеон? Хахахахахахахахаха. Е.бахти колко си задръстен.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 21:44 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

lamer написа:

Абе, токмак, ти четеш ли изобщо какво ти пиша? Че за да дойде нов като Бойко на власт е нужно време, не става от днес за утре. ти ми пишеш само няколко поста по-рано, че за 3-4 месеца щели да излъчат нов, готов за премиер кандидат. Сега ми обясняваш, че са нужни години. :grin: Уникален си, честно.

Сигурен ли си, че не си аутист? Казах, че за определени хора, които ги готвят си трябват години - Боко, а за хора като Царя и СерГЕЙ е отнело няколко месеца, за да им направят "инструктаж"...

Ти как извърташ казаното от мен, долна парантийке, нямаш равна... :frusty:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 22:04 
разпява агитката
разпява агитката

Цитат:
Миуо Майче, тука направо си ********* пи*чката лелина.

Пиша ти така писмо, щото ако за сѐки смс ше ми праат такива панаири, аре нема нужда некой от Тайланд или от на майка си у пут*ката да ми се праи. Много ме дразнат всички, миуо. Ако не е Радан, ше е Лозан. Ако не е Лозан, ше е Ердоган, писнА ми.

Един есемес му пратих на Лозан, орева орталъка, не можело било така. Добре че нямам вайбър, щото иначе ти се сещаш какво щех да му пратя хехе.

Хем им казвам – мене кучетата ме яли, ама на сърце са ми България, стабилността и ти да си ми се върнеш от тая Барцелона. Не слушай какви глупости говорат за мене, че съм бил имάл други жени... само на тебе съм ти купѝл къща. Не съм като оня цървул женен от весесѐто, дето за два часа бил писάл есемеси с пет жени... Е, аз затова ли им дадох пари за ремонти?! Да ми рутят пи*чки в работно време.

Бия ги секи път на изборите и на карате мога да ги бия, ама на - страх ги е.

И друго. Напоследък бая народ умреха. Не се ли пазат тия хора, не се ли оглеждат бе? 90-те години ги оцелехме, сега в тия меки времена да умреш си е позор! Това не е европейско, Майче. А на мойте плещи и Европа лежи и Германия и интеграция и сичко. Тука що бежанците не посегат? Щото си пазим жените! Както си те пазя теб – в сърцето и на Барцелона.

Пише ми оня кретен кмет на Стрелча есемес да ходим да ги побратимяваме с Кьолн, и ми вика че и за мен щяло да има, без да требва да купувам "Шервиньон". Ама на мене цялата тая работа в Кьолн ми се вижда малко насилена. Майче, в тая Барцелона германка виждала ли си?! Ама и да не си, си виждάла Ангела... Е, според тебе некой ше иска ли да я пипне таа? И то па един път да ги хареса некой тея германки, те веднага изнасилване, викат. И затва му викам на тоя от Сатовча Стрелча "Заеби с тия глупости, не се праи така. По-европейски дай да ги правим нещата."

Сега ше гледаме мач с Пепи, хванали сме бас. Аз му викам, че челсито и арсенала равен ше направят, че е по-коректно така. Той вика - не, ама толкова разбира от отношения. И аз си го ********* дали има турски живак в ракията, дето я донесъл, дето я спечелѝх миналия път на мача на челсито.
Не слушай какви глупости говорат за мене, че съм бил имάл други жени... само на тебе съм ти купѝл къща

И комунистите ме дразнят, Майче. Ти знаеш, дедо ми са го преследвали, а па баба ми беше партиен член. Или обратното, не помя, ама тоя Първанов на мен ше ми поставя ултиматуми за Бокова. Аз тая Бокова не че не се гордея с нея, ама те за тва време не си ли уредиха сами всичкото, бе? И на тех ли да им помагам в хобитата? Ше ме разкъсат, Майче, за тебе нищо нема да остане.

И да не каеш, че само се оплаквам – да кажа и нещо позитивно. Чарли Шийн!Хаха, и аз не го схванах това от първия път, ама после се сетих, че в тая Америка сигурно и той е станал пидал. И като казах пидал – чета моите приятели журналистите, дето ме канят да им играя тенис. Оказва се, че всички, които ме критикуват били гейове. Според мен злобеят, защото не могат да ме имат, понеже съм си като цяло само твой!
Я тоя Янето (че нали за меките става дума) как се раздава момчето за мен, като футболист от национала в чалгадискотека хехе. Пратих един смс на Митко във весесе и като се разсмърдя работата, Янето така скочи да ме защитава, че ей ся съм му взел едни пържолки тука.

Сега ше ти затварям. Демек, ше свършвам, ама още от телефоните се обърквам, миуо. Пратил съм ти чанта на поискване. Пак е "Шатовалон", каквито ги харесваш.

Твой бистришки тигър,
Б.

ПП. Ако ме попиташ "ой тигре, тигре, имаш ли пари", ше ти кажа, че имам, хехе. Да го имаш ти напредвид. Айде да си пуснеш "Тигре, тигре" сега и няма да плачеш.

Подчертано не е! :laugh_many:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 22:17 
гледа мача
гледа мача
Аватар

lamer, за кратко време показа, че не умееш да разсъждаваш рационално и не умееш дори да четеш с разбиране думите на останалите. Върви на домашно обучение и нека дойде следващия гербераст, моля! По темата дали ББ е педераст - четете подписа ми. Там се обяснява какво мисля за Хелоуина и за Ламера, който показа, че става и ляга само с медийна пропаганда, а тя все пее какъв мъжкар и голям политик е Тиквоний Втори (по примера на любимия си отбор от калъфкаджии и надявам се последен от династията си). И да не ми излиза с "няма алтернатива" - когато не си намерил алтернатива, повечето пъти просто не си прегледал добре вариантите. Да вземем да проучим добре всичко (най-вече тези, които още не са в политиката и хич не говоря за Славчо Трифонов) и да си намерим някой, а дотогава служебни министърчета! Всичко останало е вредно за България и ми омръзна да слушам разни напъни за мисъл от хора, които очевидно не умеят да мислят. Научете се на "Не можеш да мислиш" да отговаряте с мълчание и преустановяване на опитите да го правите - винаги има причина да ви се казва! Поне четете с разбиране, щом не можете да анализирате самостоятелно ситуацията по единственият начин, който има смисъл и обхваща всички променливи, а не се опитвайте да ни внушавате някакво чувство за обреченост. В момента всичко друго е по-добро от оставяне на Тиквоний на власт.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 20, 2016 22:33 
ветеран
ветеран
Аватар

Harry Potter написа:
... да си намерим някой, а дотогава служебни министърчета!... В момента всичко друго е по-добро от оставяне на Тиквоний на власт...

Ако Аз съм Президент - съм навит...
Ако е хюмнЕто - Ич не си падам по тая схема...
:n014:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 4 от 5 [ 124 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Начало форум » Общи » Свободна зона