Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Свободна зона

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Пол. страсти 2: геополитика, кризи, инженер Плевньо, НПО
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 01:22 
ветеран
ветеран
Аватар

Fletcher Lind написа:
Не знам дали знаеш, но ако щеш и по две букви да пишеш на ред, няма да станеш нито по-загадъчен, нито по-умен. :lol:...

Разочароваш ме, Флетчи...
Въпреки противоречията - си ми симпатичен, защото ми напомняш на мене...
:innocent:

Млад, нахъсан, хаплив и язвителен... ехидничещ... и мразещ СССР...

А и веднъж ме пита... и ти отговорих, че не мисля, че си "платен"...
А това все пак води до известна симпатия от моя страна...

За да съм напълно честен - имам съмнения, че залиташ към "кариера" в структурите на "русофобската" /платена/ общност... А това ше е фатално за самия тебе, щото засега не си лошо момче...

/само не ми се "назлобвай", че ти давам акъл.../
:lol:

Ако мислех, че си платен /а много са такива/ - бих те подпукал като горното "говедо"... без ич да ми дреме, че си "чорбар"...

Та за "писането" - всеки си има кусури...
Аз се стремя /май - инстинктивно/ - да се добива впечатлението за "жив разговор", защото така ми звучи по-естествено...

А не като доклад на "комсомолска конференция" /на ДКМС или на "младежкото СДС"/

И понякога праскам "Enter" може би по-често от необходимото... и слагам "многоточия"

Доволен ???

Кажи сега некоя клюка за Путлер... и не се стегай...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 07:09 
"Евробоец"
"Евробоец"

Гледам и Боби е решил да премине от нормалното говорене към безсмислени обиди. Айде АрмеецНс и ламер са ясни. Това е най-лесното, нали се сещаш? Това за ходенето в майка Россия си беше откровен майтап. Ясно е че аз не съм ти никакъв, че да ти казвам къде да ходиш. Прекалено много се вживявате..дайте го по-спокойно.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 09:48 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Кое ти е ясно бе? Държах се нормално с наглост като тебе,зададох ти едни въпроси,ти се правиш на умрело говедо!
Като не знаеш какво да отговориш-питай ченгетата!
Малоумници,миналата седмица и Румен Леонидов изкараха русофил...
Русофоби-тъпанари и доносници,а после се чудите защо "русофилите" са повече!?
Тук,по морето много бандити-строители го гризнаха на Путин,за дето прати служби и изловиха потенциални купувачи на жилища.Та освен от америка,причини да го атакуват има и от тука!??!!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 10:32 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

http://youtu.be/GN-xKGe5-Hg?t=3m
Батальон азов, личната армия на олигарха коломойски с фашистки символи пуца сватбарски по села. Тия дали не правят услуга на опълченците, и на някой неутрален да му думнат къщата и той ще грабне калашника да бори фашистите...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 10:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Micho написа:

Абе, уж четеш западни медии, пък нищо стилистично не си прихванал от тях, само кухата антируска пропаганда и лозунги. И там се слагат доста параграфи в материалите - почти на всяко 1-2 изречения. Идеята е да има по-добра структурираност и прегледност.

Не съм казал, че ми харесва и там. Ако простата западна домакиня не може да се съсредоточи в повече от изречение, аз и ти можем, предполагам.

Micho написа:
Доста хора загинаха тия дни в Луганс. От снаряди и бомбардировки. От същата хунта, за която споменаваш. Може и литовецът да е бил засегнат от "хуманитарната мисия". Лека му пръст.

http://www.dw.de/lithuanian-diplomat-mu ... a-17872768

Глаголът 'murdered' цели да извести за криминално убийство. Още повече защо й е на Литва да лъже за собственото си дипломатическо лице, ако се съмняваш в това. Ако искаха да известят, че е бил убит при артилерийски обстрел, щяха да напишат 'killed' или 'died'.

Micho написа:
Ако обичаш, не наричай казионното сайтче Forbes и особено рубриката на психопата-русофоб Paul Gregory Roderick (който отговаря на всеки, който опровергае многобройните му лъжи и инсинуации, с интелигентното "You are a Putin troll") "доста западни форуми".

Нямах предвид Форбс, а съвсем други места. :arms:

Бобиии,

ами

така кажи ве

чуйек

: )

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 11:06 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ми като си правят новините по туйтър и фейсбук може да казват всичко. Освен това е почетен консул не точно дипломат... И трето луганската народна република давала ли е виза на тоя консул... Абе да не се окаже цялата работа като боинга. Операция false flag.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 11:06 
Аватар

KZL11 написа:
http://youtu.be/GN-xKGe5-Hg?t=3m
Батальон азов, личната армия на олигарха коломойски с фашистки символи пуца сватбарски по села...

Тези в очите на Америка не са терористи. К.Р за US и всичките им подлоги!Изображение

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 11:09 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

https://www.youtube.com/watch?v=RMgIpC-bCfQ :roll:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 11:10 
вдига купата
вдига купата
Аватар

KZL11 написа:
Ми като си правят новините по туйтър и фейсбук може да казват всичко. Освен това е почетен консул не точно дипломат... И трето луганската народна република давала ли е виза на тоя консул... Абе да не се окаже цялата работа като боинга. Операция false flag.

Хм, украинската държава дали е давала виза на руските терористи на нейна територия... Ако не, да ги настанява в масови гробове, майка си търсят там. :)

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 12:17 
Аватар

По време на война няма терористи, а врагове.
Интересно ще е в Украйна през зимата без гАС. :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 12:21 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Николинке,"терористите" са граждани наУкрайна! Друг обвиняваш за пожелание за смърт,а ти-"масови гробове"?!
Нервите ли нещо,мръсницее :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 12:37 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Fletcher Lind написа:
KZL11 написа:

Хм, украинската държава дали е давала виза на руските терористи на нейна територия... Ако не, да ги настанява в масови гробове, майка си търсят там. :)

Терористи няма такова понятие, точно защото господарите ти не смеят да го дадат. Накрая ще излезе че те са терористи???
Това като режим, терористи, демократи всичко е политическо определение. Днес тоя ни харесва и е демократично избран, утре е диктатор. Абе скрий се бе :frusty:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 12:44 
Аватар

http://www.blitz.bg/news/article/286488
Американците си веят байрака, европейските производители страдат.
К.Р за гъзолизестия ЕС.
Не им искам
щастливите кокошки и
правите краставици.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 13:03 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Идиотите от АНТИБЪЛГРСКИЯТ дневник са в паника!
1.Българите не са американци,и не кълвят като шарани.
2.С факти не разполагат,а малоумните им доводи са смешни.
3. Вчера умря пропагандата на украинската хунта,след протеста на УКРАИНСКИ журналисти срещу про-американският режим,който им казва как да отразяват!?!?!
Николинка,която е противничка на смъртното наказание ми говори за "масови гробове"!!!?????!!!!!
Немооощ,немощ,лъжите лъсват :grin:
п.с. За масовите гробове и Белене сме се разбрали! Само на гласоподавателите да им дойде акъла и да се събуди...!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 13:10 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Armeec_NS написа:
Николинке,

Нервите ли нещо,мръсницее :grin:

Цитат:
господарите ти

Какво безсилие :lol:

Няма толкова жалка пасмина като русофилската. Ставате само за подлоги на пияните блядове и уродливите им дечица по черноморието. Да има кой да им бърше масата, тоалетната и да им сменя чаршафите. Ако в Азия са се научили да ползват чаршафи де :lol:

Да се върнем на Литва. Чета, че руснаците се подигравали на литовците на срещите на Съвета на сигурност на ООН. Това им остана май-май - Литва е член на НАТО и внася газ от Норвегия. Няма да се учудя ако Украйна един ден се окаже също член на НАТО, тогава просто не знам какво ще става в тоя форум :lol:

П.С. Много ясно, че ще говоря за масови гробове. Ако някоя друга страна нападне моята, пожелавам на агресорите да приключат като руснаците в Добруджа през 16-та година - храна за гарваните и мухите в полето :grin: Ако на НС му се вдига кръвното от тоя исторически факт, мога и да дам пример с британците при Дойран. Все тая.

П.П.С.: Днес е сключен пактът Рибентроп-Молотов, нагледно доказателство, че великата савецка страна си е най-обикновен агресор с болни имперски амбиции. В тая връзка незнайно кой европейски чиновник е решил да посвети деня на жертвите на "нацизма и сталинизма", щото при Ленин, Брежнев, Живков, Чаушеску, Горбачов жертви на великата савецка страна и васалите й нямало. Та така, отивам да пия една бира в памет на мозъците на русофилската част от форума - вие имахте шанс :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 13:26 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Литва членката на нато купува газ от русия. Не знам какво целиш Украйна като влезе внато и тя ще продължи да купува от Русия. На руснаците не им трябват нито литва нито украйна, иначе ще трябва да им подаряват газа, не да го продават. Служиш си с понятия на едро дето не разбираш.

Без псувни

Sunset

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 13:29 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Точно така - купува. Това се нарича търговия и от нея печелят и двете страни по всякакви закони на икономиката.

На руснаците щото не им трябва украйна, затова наливат в нея терористи и оръжие :lol: :lol: бахти каква жалост сте.

П.С. За майките - толкова ви е и кулутрата. :batkov:

Да повторим, за да ви се набие в главите - с действията си Путин хyйло отдалечава още една страна от орбитата си, този пък до самото сърце на Русия. Чудесна работа, Путин хyйло, ти си истински Бисмарк на своето време.

И за тебе малко цензура.

Sunset

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 13:41 
ветеран
ветеран
Аватар

Тоя Путин направо ви бърка в джигера...
Сън не ви лови...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:01 
вдига купата
вдига купата
Аватар

:arrow_u: :arrow_u: :arrow_u: :arrow_u: "Дойран","Добруджа", "Хитлер","Чаушеску"...
Като ви се каже,че Сталин е сатрап-съгласни,като ви се каже,че има и по-големи людоеди от него и те са "демократи" и "цивилизовани"-писнете до небесата :lol:
Разбирам те,Кольо,ама не моа,да ти помогна,освен със съвет-никакви хапчета,никакви психолози и НИКАКВИ програми на днес завършили психоложки!!! :grin:
:arrow_u: "Путин"? Цялата утайка и подлога от 6-то ГУ,както и последователите им-малоумници ГАЗ пикаят!

Последна промяна Armeec_NS на Съб Авг 23, 2014 14:10, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:02 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

В Чили /най - про американската държава в южна америка/ има бунтове на студенти има и жертви. Изобщо цяла южна америка не щат да чуят за murica. В европа тук там се обаждат, Китай, Индия, Иран и който още се сетиш. Само драгалевските талибани продължават да ги подкрепят е да не се сърдят после :kzltabela:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:13 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Fletcher Lind написа:

П.П.С.: Днес е сключен пактът Рибентроп-Молотов, нагледно доказателство, че великата савецка страна си е най-обикновен агресор с болни имперски амбиции. В тая връзка незнайно кой европейски чиновник е решил да посвети деня на жертвите на "нацизма и сталинизма", щото при Ленин, Брежнев, Живков, Чаушеску, Горбачов жертви на великата савецка страна и васалите й нямало. Та така, отивам да пия една бира в памет на мозъците на русофилската част от форума - вие имахте шанс :lol:

Без квалификации, че ще дойде пак Дербито. :grin:

Пишеш за ВСВ и няма как да не се намеся. Светни ме като по-непросветен от теб какво е отношението на Англия, а и на САЩ към Алоис в периода 35-38г.? Руснаците, че са го подтиквали към война е друг въпрос, но ми припомни, когато онзи говори за антисемитизъм другите къде са да го оплюят? Лицемерие? ОП ОП... СЕГА ТИ БРЪКНАХ В СЛИВИЦИТЕ С ПОЗНАЙ КАКВО. Още едно въпросче... от закачливите. Нали Запада се борите срещу фашизма и диктатурата и най-вече последователите на Чичи от коалицията - взривявате невинни хора, бомбардирате НЕВИННИ ХОРА НА БАЛКАНИТЕ, пускате атомни бомби срещу горди народи... Защо Америка и Англия не се опитват да свалят Франциско Франко? Нали се борим срещу фашизма бе, сдс? Франко си е вожд на Испания по живо по здраво хехеееее до 70-тте години на 20 век... Сега ще шикалкавиш, ще въртиш, ще сучеш и ще кажеш, че битката е била само срещу Шикългрубер, а всъщност и Запада и Изтока са едни жалки лицемери. Жалко, че не срути тая Европа, за да заживеем в едно по-хубаво общество без "пълнеж".

Бате, много ми е лесно да споря с хора, които защитават Русия, Запада, НАТО и говорят за евроатлантически ценности. Наистина, по-трудно би ми било да убедя Пацо Тъпото да спре да праща ре-та. :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:18 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Жалко,че пактът "Рибентроп-Молотов" не се спази! Жалко!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:22 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Е, той ако се беше запазил Русия щеше да е с големина, колкото Румъния, а в Англия да се "шпрехе" на един по-агресивен език, лишен от лицемерно произношение. :evil: :evil: :evil:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:25 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Нямам против! Па и англичаните до преди идването на норманите,говореха на езикът на любовта,не къде да е,а в парламента,дори,а немският нямаше да им дойде в повече! :think:

Последна промяна Armeec_NS на Съб Авг 23, 2014 14:26, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:26 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Sieg. :)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:26 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

http://youtu.be/kFj3RjSA9Zg?t=1m35s
Интересно, гражданите на Сирия благодарят на Китай и Русия. Още по - интересно, че не се виждат никакви бурки...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:29 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Fletcher Lind написа:
Точно така - купува. Това се нарича търговия и от нея печелят и двете страни по всякакви закони на икономиката.

На руснаците щото не им трябва украйна, затова наливат в нея терористи и оръжие :lol: :lol: бахти каква жалост сте.

П.С. За майките - толкова ви е и кулутрата. :batkov:

Да повторим, за да ви се набие в главите - с действията си Путин хyйло отдалечава още една страна от орбитата си, този пък до самото сърце на Русия. Чудесна работа, Путин хyйло, ти си истински Бисмарк на своето време.

И за тебе малко цензура.

Sunset

Кат ми покажеш доброволци да се бият с "терористите" от одеса токава са обаждай.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:50 
ветеран
ветеран
Аватар

Fletcher Lind написа:

Какво безсилие :lol:

Няма толкова жалка пасмина като русофилската. Ставате само за подлоги на пияните блядове и уродливите им дечица по черноморието. Да има кой да им бърше масата, тоалетната и да им сменя чаршафите. Ако в Азия са се научили да ползват чаршафи де :lol:

Mиколай (по украински), много почваш да си изпускаш нервите - недей така, само един ти ни остана да браниш смело фронта на правата вяра, не бива да те изпускаме. :mrgreen:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 14:56 
ветеран
ветеран
Аватар

Fletcher Lind написа:

http://www.dw.de/lithuanian-diplomat-mu ... a-17872768

Глаголът 'murdered' цели да извести за криминално убийство. Още повече защо й е на Литва да лъже за собственото си дипломатическо лице, ако се съмняваш в това. Ако искаха да известят, че е бил убит при артилерийски обстрел, щяха да напишат 'killed' или 'died'.

Само, дето никъде не се споменава да са намерили тяло или "терористите" да са поели отговорност за убийството. Така както правят "добрите терористи" от ИСИЛ, които даже и видео пускат. Така че как точно Литва е установила, че е "убит от проруските бунтовници"?!

Аз на самата Литва никаква вяра нямам, защото са една от най-черните антируски станции, наравно с другарчетата си от Полша и Украйна. На тях им се привиждаха руски военни колони нахлули в Украйна и впоследствие мистериозно унищожени от украинската армия, направиха си литовците още на първия ден от катастрофата на самолета собствено разследване в някой министерски кабинет и набързо дешифрираха черната кутия и установиха виновника....та какво им пречи и някакъв дипломат, убит от бунтовниците, да си съчинят - нищо работа за такива изобретателни хора.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 23, 2014 15:04 
ветеран
ветеран
Аватар

[quote="Fletcher Lind"]

/quote]

Путин най-много да отдалечава от орбитата си лумпенизираната псевдо-наци сган от Лвов и Киев. С която така или иначе, никой нормален руснак никога не е искал да се асоциира и тяхното място е там, накъдето отиват - да бъдат беден, неграмотен и озлобен (и премръзнал от студ) обслужваш персонал на Запада, обречен на унизително съществуване и демографски геноцид.

С действията на укро-американската хунта в Източна Украйна, вече и чистите украинци там намразиха до мозъика на костите си събратята си от Западна Украйна. Неслучайно и масово емигрират на Изток, в Русия, а не на Запад към Киев. Въпрос само на време е да се загуби окончателно Донецк и Луганс, Украйна да изпадне в икономическа катастрофа, хунтата да падне, а от антимайданът да се пренесе и в Одеса, Херсон и чак до Запорожоието.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 5 от 426 [ 12754 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 426  Следваща

Начало форум » Общи » Свободна зона