Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Свободна зона

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Kонспирации тайни общества,политика,или на къде отива Св
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 04, 2016 14:53 
вдига купата
вдига купата
Аватар

lamer написа:
Бобка, ти бил ли си в Атина? Знаеш ли колко бездомници има и то на възлови места в столицата, които спят по пейките? Повече, отколкото в София. Обаче не съм видял българските медии да пишат "Скандал! Хиляди гърци останаха на улицата!" и да водят черна пропаганда срещу тях, въпреки че има защо. Особено след меко казано жалкото им поведение по поръчка да блокират границата.

Абе ти бил ли си в Гърция и по специално в Атина или просто ги пишеш тея неща ей така.Бездомниците както ги наричаш са съсредоточени основно на и около "Омония" и в 99% от случаите са джагали- негра, арабели, шиптъри и др.измет.Средния грък има стандарт на живот които ние още 30 години поне само ще мечтаем да постигнем.Гледай си там Боко Харам и не се занимавай с неща за които дори не си чувал.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 04, 2016 14:58 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Spike написа:
Повечето бездомници в Атина и Солун са мангали, емигранти и за съжаление български цигани... Гърците не живеят по-лошо от нас и няма да видиш човек от "бившата средна класа", който мизерства и не живее добре да е клошар... Намират начин и съществуват... ;)

Само не говори за Гърция, когато не си наясно с нещата, а питай батко си, не е срамно.

Пак нищо не си разбрал.. няма и да ти отговарям повече. КОЙ ти говори за това, че не живеят по-добре? Никой не ти говори за стандарт на живот, а за черен пиар. Гърците преди 15 години се бореха да надминат Италия, Испания, бяха значително пред Португалия, пред Чехия и Унгария и другите страни от Източния блок. Сега гърците, им е останало единствено да се хвалят, че са по-добре от нас и да водят гнусна пропаганда. Но и това е до време.

На другият имбецил няма и да му отговарям. Кой разбрал - разбрал.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 04, 2016 15:03 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Не ми отговаряй, бе, бот, да не те карам?

Абе, не знам кво са се борили, това е въпрос вече на макроикономически анализ, а не ми се рови в сайта на Световната банка... Не ми се струва реално да се борят с Унгария, Чехия, а дори и Италия и Спания.

Гърците могат да ни пръднат на хуя като цяло и тия статии, макар и да има доза истина, не трябва да ги приемаме присърце... Нещо повече, ние тръгваме по техния път със заемите, които взе ЛЮБИМОТО ТИ ПРАВИТЕЛСТВО!

Я, кажи, облаче ле бяло, когато Ореха 1 милиард, за да се разплати с бизнеса какъв беше тоя вой? По герберастко-реформатурска логика 1 милиард е повече от 16 на Боко. Палячовци.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 04, 2016 15:07 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

m.kaludov написа:
[Средния грък има стандарт на живот които ние още 30 години поне само ще мечтаем да постигнем.

Калудов, това е до време, виж само реформите за социални орязвания, заради спасителния план от 82 милиарда... Много скоро гърците масово ще емигрират и ще останат само хората, които се занимават с туризъм, аутсорсинг и контактни центрове и IT... Тва е...

Социалното напрежение, класовото разделение и анархистите там винаги са били елемент, който е бил използван от дясната или лявата върхушка, за да създава смут и безредици... Тепърва Ципрасчо ще глътне водица и нищо чудно и да го свитнат тоя популист, тоя "социалист"... пфхахаха.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 04, 2016 15:17 
вдига купата
вдига купата
Аватар

lamer написа:
Гърците преди 15 години се бореха да надминат Италия, Испания, бяха значително пред Португалия, пред Чехия и Унгария и другите страни от Източния блок. Сега гърците, им е останало единствено да се хвалят, че са по-добре от нас и да водят гнусна пропаганда. Но и това е до време.

На другият имбецил няма и да му отговарям. Кой разбрал - разбрал.

Абе "Смукач на телесни сокове" разбрах ,че си бос в историята ама вече е ясно , че си пълен въздух и в икономиката.Кога гърците са стигали Италия и Испания като икономика и като стандарт на живот.Страна в която вноса е близо четири пъти по-голям от износа няма как да развива силна конкурентна икономика.Когато вноса ти е 83 милиарда долара а износа ти е 27 мил.долара като как ще стигнеш Италия или някой друг. Гърция живя 30 години на кредит и това не е развитие на икономика и както ти каза Спайк по този път сме тръгнали и ние благодарение на твоя любимец.
Па тея чаршафи дет ги плющиш за гърците добре.Ама вземи изкарай и някой друг чаршаф и за сръбските зверства по Македонско.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 04, 2016 15:47 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Миличкият се вбесява, че аз, Мичо и още няколко човека плюем Тиквата и се опитва да ни скача, чрез "гръцките зверства", които всички потвърждаваме, че са такива и не по-малко гнусни от тези на сърбите, но аз лично не бих ги сложил на един тезгях с османските... Това може само Спрайта да го направи, говорейки за "османското правителство", което е управлявало България.

Съжителстваме си малко ние...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 04, 2016 16:04 
ветеран
ветеран
Аватар

Spike написа:
Това може само Спрайта да го направи, говорейки за "османското правителство", което е управлявало България.

Османската "администрация". :lol: Къщите "на три ката".

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 04, 2016 17:27 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Sprite написа:
Ето и един филм за Апостол Войвода, сниман в Егейска Македония.

Да си помним и за друг един велик българин. Днес, преди 135 години е роден човека пред чието име дядо ми се прекланяше...
https://www.youtube.com/watch?v=p48tSk9c2DM&feature=youtu.be

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 04, 2016 23:58 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Специално за историка Ламер и "любовта" и съвместните действия между гърците и турците:
Цитат:
Още по време на борбите в Дунавските княжества избухва въстание и в самата Гърция. То започва под ръководството на апостола на Филики етерия Папафлесас, водача на клефтите Колокотронис и старейшината на маниотите Мавромихалис. Най-голям размах още през пролетта на 1821 г. въстанието добива в Пелопонес и гръцките острови. По това време там няма реална османска власт — валията на Пелопонес Хуршид паша е изцяло ангажиран във войната срещу Али паша Янински. И въстаналите гърци започват с необикновена жестокост да изтребват „друговерците“ — погроми над мюсюлмански селища, избиване на собственици на чифлици, административни служители, изобщо турци и мюсюлмани, независимо от пол и възраст, виновни или невинност. Твърди се, че избитите мюсюлмани в Пелопонес през първата половина на 1821 г. не са по-малко от 15 хиляди души.

В отговор на това Портата обявява „свещена война“ на гърците: масово клане на гръцкото население, повсеместни арести, насилия и убийства, чували с отрязани глави на влиятелни гърци и християни по цялата империя. Масовите репресии на турските власти, в това число и срещу цариградските гърци и патриаршията, отблъскват от Портата и върхушката на гръцкото общество. Въпреки някои колебания едрите търговци и корабопритежатели подкрепят движението, правят дарения или блокират с флотата си турските крепости по Пелопонеското крайбрежие
. До края на 1821 г. почти целият Пелопонес е очистен от турски войски и гарнизони. Освободена е също така значителна част от Континентална Гърция, както и много гръцки острови, които стават морска база на въстанието.

Не, че е кой знае колко важна историята на маляките, ама ми е много смешно, когато някой се изказва по исторически въпрос, по който си няма и капчица представа... :frusty:

Това, което цитирах е от Кръстьо Манчев, който изследва Балканска история на народите от Югоизточна Европа от османските набези през 1352 до 1918 година.

Бедни, бедни Ламер, защо не се научи да не говориш с ПЪЛНА уста... :sadno:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 05, 2016 00:48 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Съвместни действия определено е имало. Има и в момента. Просто тогава Високата порта е била прекалено силна, а Гърция не е имала държава все още, но въпреки всичко е имало съвместни действия на локално ниво за потискане на българщината по места.

А ти ако не си гъркоман (да кажем, че ти вярвам), защо обявяваш джихад на всеки, който напише нещо против гръцката държава? Това, че имаш приятели гърци, не значи, че трябва да защитаваш всичко гръцко. Историческият прочит трябва да е на база фактология, не бива да е на емоционална основа.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 05, 2016 12:36 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Обявявам ти джихад, защото ми викаш фанариот и гръкоман. Виж, боли ме оная работа дали псуваш Гърция... Винаги има за кво да се псуват съседните нам държави, без Македония, но да ми викаш гъркофил или гръкофил / метатезно казано/... няма да стане.

Обявявам ти джихад, когато прекалиш с четките за Боко, просто ми е неудобно за теб... И аз съм ви подбъзиквал за Волен, но такива къчове, каквито ти правиш за "Вожда" от никого не съм виждал. Доктора се опитваше, но изяждаше бързо псувните и го пращахме да си слага фланелката на Галатасарай.

Няма как да подминавам неточностите и внушенията, които правиш и които са грешни от историческа гледна точка - без значение дали е България, Сърбия или Гърция...

Нищо лошо не виждам да "седнем на маса", дето се вика и да коментираме балканска история, защото е сериозно богатство - да обсъждаме въстанията, големите личности - Левски, Ботев, Бенковски, Карпош, Парчевич, Карагеорги Петрович, Обреновичите, Колокотронис, Караискасис, Папафлесас, Капитан Петко Киряков, Крали Марко или Марко Краличевич и много други...

Аз не съм някакъв всезнайко, дето знае всичко, би ми било интересно да си отворим тема и да си объсждаме някакви въпроси... Поемам инициативата да съм "модератор" и да задавам някакви интересни теми... Има много интересни неща, за които и не подозираш.

Спри със смешната, обидна и унизителна подкрепа за Тиквата ... Дай да му видими кривините и правините и ще видиш и сам, че е бастун... Това, че ти "плаща" няма да е вечно, помни... ;)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 05, 2016 17:16 
ще си купи билет
ще си купи билет

https://www.youtube.com/watch?v=WxOUOaFu7Ig

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 05, 2016 19:48 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Spike написа:
Доктора се опитваше, но изяждаше бързо псувните и го пращахме да си слага фланелката на Галатасарай.

Абе що не си пуснеш една гръцка песен и не ревнеш за оня наркоман певеца им дето се претрепа ами си седнал да се занимаваш с доктора.... :nono:

пп.[20:7] Не изговаряй напразно името на Господа, твоя Бог, защото Господ няма да остави ненаказан оногова, който изговаря името Му напразно.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 05, 2016 19:55 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Тотално си изперкал, хекимине...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 05, 2016 20:02 
ветеран
ветеран

rumsim написа:
Spike написа:
Доктора се опитваше, но изяждаше бързо псувните и го пращахме да си слага фланелката на Галатасарай.

Абе що не си пуснеш една гръцка песен и не ревнеш за оня наркоман певеца им дето се претрепа ами си седнал да се занимаваш с доктора.... :nono:

пп.[20:7] Не изговаряй напразно името на Господа, твоя Бог, защото Господ няма да остави ненаказан оногова, който изговаря името Му напразно.

Така ли се говори за човек,който е починал ? И то точно днес,когато е голяма Задушница... Иначе си тръгнал да даваш акъл кое и как да се изговаря.

Не се бойте, момчета! Турция ке падне! Продължавайте боя! Приберете ми пушката!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 05, 2016 20:09 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Редбой, продължавам да ти се чудя... Как можеш да обръщаш внимание психично болни хора, каквито са 50% от пишещите тук...
Е.бавай го тоя ташак с фланелката на Бурак Йълмаз и си го слагай на оная работа, както баце ти прави.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 05, 2016 21:13 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Средата на XIX век – съдбовно време за българите в Османската империя
Преди 150 години Атина, Белград и Букурещ договорили разделянето на българските земи

Изображение

Османската империя, изпаднала в тежка криза в края на XVIII и началото на XIX столетие, не е в състояние да се противопостави на национално-освободителните борби на част от балканските народи. В резултат, с подкрепата на някои от Великите сили, и най-вече на Русия, се появяват три полунезависими държавици – Румъния, Гърция и Сърбия. В рамките на европейските владения на империята остава един поробен християнски народ – българският. Макар и най-многоброен и населяващ над 200 хил. кв. км от Балканския полуостров, близостта му до центъра на Османската империя – столицата Цариград, е сериозна пречка за разгръщане на успешна национално-освободителна борба и извоюване на национална свобода.

Една от първите грижи на правителствата на новоосвободените балкански държави е разработването на национални доктрини. Първата от тях – на Румъния, наречена „Единство на румънската нация“, датира от 1821 г. През 1844 г. се появяват сръбската доктрина, известна под името „Начертанието“, и гръцката „Магали (Велика, б.а.) идея“.

И трите външнополитически документа са изключително сходни. Наред с прокламираната цел - освобождаване на останалите под робство сърби, гърци и румънци и присъединяването им към васалните на султана отечества, правителствата на Румъния, Сърбия и Гърция поставят като първостепенна приоритетна задача завладяване на българските земи и денационализиране на около 7-милионното българско население.

Трите държави, макар бедни и с крайно ограничени възможности, хвърлят огромни за техните мащаби средства за пропагандиране на завоевателните националистически идеи и силово заличаване на българите като етнос. За първи път в Европа през XIX в. така открито и грубо в официални държавни документи се изразява такъв мащабен крайно агресивен националистически екстремизъм.

Особено усърдие в реализирането на завоевателните си доктрини проявяват правителствата в Атина и Белград. Гръцката държава, активно подпомагана от Вселенската патриаршия в Цариград, разгръща безпрецедентна прогръцка пропаганда и дейност сред българското население в Македония и Тракия и успява да разшири влиянието си сред някои части от българския народ.

Подходът на сръбската държава е по-различен. Тя набляга на директна агресивна пропаганда сред българското население, съчетана с брутална сила и физическа разправа на „непокорните“ българи. Този асимилаторски подход се реализира от голям брой специално подготвени емисари. Те проникват във всички западни български земи. На масирани емисарски набези са подложени българите в Тимошко, Моравско, областите Ниш, Лесковец, Враня, Пирот, Видин. Макар че през XIX в. в някои от тези места не живее дори един сърбин.

Факт е, че тази груба денационализаторска политика не е провокирана от никакъв вътрешен или международен фактор. При това, тя се провежда към един народ, който многократно по време на турското робство доказва приятелските си чувства към своите съседи. Нещо повече, многобройни чети и хиляди българи вземат участие във въстанията и националноосвободителните борби на румънци, гърци и сърби и имат принос за тяхното освобождаване. Но вместо признание за тази безкористна подкрепа, правителствата на Гърция, Сърбия и Румъния, в които от 40-те години на XIX век доминират крайни националисти, полагат началото на истински завоевателен поход срещу един поробен, обезправен и беззащитен народ.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Мар 06, 2016 00:20 
ветеран
ветеран
Аватар

rumsim написа:
...

:lol:

Доктора обаче е голема кримка... трае, трае, па току рЪсне некой бисер...

:drunk:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Мар 06, 2016 11:18 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

lamer написа:
[s

Една от първите грижи на правителствата на новоосвободените балкански държави е разработването на национални доктрини. Първата от тях – на Румъния, наречена „Единство на румънската нация“, датира от 1821 г. През 1844 г. се появяват сръбската доктрина, известна под името „Начертанието“, и гръцката „Магали (Велика, б.а.) идея“.

Факт е, че тази груба денационализаторска политика не е провокирана от никакъв вътрешен или международен фактор. При това, тя се провежда към един народ, който многократно по време на турското робство доказва приятелските си чувства към своите съседи. Нещо повече, многобройни чети и хиляди българи вземат участие във въстанията и националноосвободителните борби на румънци, гърци и сърби и имат принос за тяхното освобождаване. Но вместо признание за тази безкористна подкрепа, правителствата на Гърция, Сърбия и Румъния, в които от 40-те години на XIX век доминират крайни националисти, полагат началото на истински завоевателен поход срещу един поробен, обезправен и беззащитен народ.

Така е. При възстановяването на част от държавните си територии и Сърбия, и Гърция разписват национални стратегии, за да заграбят и да асимилират българското население в поробените земи, които са под турско.

Неслучайно, ние водим две битки по време на Възраждането - едната срещу фанариотите за църковна независимост и другата срещу турците за политическа свобода.

Между другото, референдума за Църквата очертава границите на България - в почти всички македонски населени места българите имат смазващо превъзходство - от 1000 човека 700 били българи, 200 гърци, 15-20 сърби :-o
и други. Жалко е, че всички по това време са се декларирали като българи, а малцината сърби след няма и 60 години извършват такава асимилаторска дейност и промиват мозъка на десетки българи.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 07, 2016 19:32 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Spike написа:

Нищо лошо не виждам да "седнем на маса", дето се вика и да коментираме балканска история, защото е сериозно богатство - да обсъждаме въстанията, големите личности - Левски, Ботев, Бенковски, Карпош, Парчевич, Карагеорги Петрович, Обреновичите, Колокотронис, Караискасис, Папафлесас, Капитан Петко Киряков, Крали Марко или Марко Краличевич и много други...

Пропускаш Осман Пазвантоглу.
Цитат:

Аз не съм някакъв всезнайко, дето знае всичко, би ми било интересно да си отворим тема и да си объсждаме някакви въпроси... Поемам инициативата да съм "модератор" и да задавам някакви интересни теми... Има много интересни неща, за които и не подозираш.

Няма лошо, но да си имаме уречен ден и час и да знаем, че всички ще са на линия тогава, барабар със Спрайта и други любители.

Макар че не ни е на нас работата да решаваме, е хубаво да се дискутират някои неща, в по-официален формат. Жалко, че в България реално почти няма сериозни предавания по История.
В Русия например историческите предавания например са по 3 или 4 часа. Виждал съм ги като седнат да нищят една тема и докато не изговорят всичко, докато не си кажат и последната подробност - не ги пускат да си тръгват. Имало е предавания по 6 часа понякога - с исторически прегледи, анализи, дебати, въпроси от зрители и т.н. При тях няма "ама колеги, времето ни пристиска", "ако може по-кратко", "прекъсваме за реклами" и т.н.
Трябва и в България така да отворят един исторически канал и да канят Божо, Андрей Пантев, академик Георги Марков, Лилияна Симеонова, Нина Дюлгерова, Николай Овчаров, Станислав Станилов и т.н.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 07, 2016 20:22 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Осман Пазвантоглу е видински отцепник и голям престъпник, не си мисли, че с това, че е бил против султана, е бил на наша страна. Тормозил е българи на поразия, както му е кеф, под властта му е бил и Стойко Владиславов за 3 години. Ама хванете най-накрая и прочетете "Летопис на смутното време" на Вера Мутафчиева, това просто си е класика за кърджалийските времена, както и за дьонметата... То, аз от тая книга разбрах за епитета дьонме, с който са наричали "политическите вероотстъпници".

Та, тоя евнух Осман Пазвантоглу помага на сърбите да се освободят сърбите, както много добре знаеш. Султана въоръжава Карагеорги Петрович и хайдутите му и от локално въстание в началото, избухва до общонационално, обхващащо източна и севоразападна Сърбия и приходящите санджаци...

Не си прав, всеки понеделник си има предаване "История.бг" по БНТ и е много интересно за мен, защото винаги е по актуален въпрос или наближаващо важно събитие, случило се в миналото.

Съгласен съм, в тоя форум има много хора, които се интересуват от история и трябва все по-често да разискваме - Сънсет, Мичо, Калудов, Спрайта колкото и да ме ядосва, Армеец-НС, Армеец-87 и още няколко човека.

Не сравнявай руснаците с нас - там имаш национална доктрина и нормално правителство, това са фактите, без значение дали на платените им е приятно или не.

От изброението от теб махни Божо и всичко е 6. Добавям и Наум Калчев, който е бил консул в Македония и е родом от там, преподаваше ми по история в Балканистиката и ми правеше доста "четки"/ защото в групата ми всички бяха дроб и не знаеха кога е гражданската война в Гърция, например или кой е единствената атеистична държава забранила всички религии при Енвер Ходжа - Албания/, та ще искам повече инфо за него от Спрайта, сигурен съм, че го е чувал. Той се прочу с някакви далавери и го писаха по вестниците, ама да видим "мАкето" кво ще каже. :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 07, 2016 21:30 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Самата дума 'дьонме' е название на еврейска криптоюдаистична секта. За евреи приели външно християнството, но продължаващи да изповядват юдаизма, се е използвала думата 'марани'.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 25, 2017 01:57 
Плеймейкър на форума
Плеймейкър на форума
Аватар

Не се сдържах просто, тая година ще влезем в четвъртото измерение :lol:

Цитат:
Πpeз 1939 гoдинa нaциcтитe ca oтĸpили в Бългapия дpeвнo пoдзeмиe, oт ĸъдeтo ca изнecли мнoгo цeннocти. Зa цeлтa ca пocтpoили тecнoлинeйĸa, зa дa пpeнacят злaтни и cpeбъpни cтaтyи и дpyги бoгaтcтвa oт нaчaлoтo нa цивилизaциятa. Πoдзeмeн гpaд нa Бaлĸaнитe, пo-гoлям oт Бyĸypeщ, пoтънaлo HЛO в Бaлтийcĸo мope. Tpaĸитe, нacлeдници нa Aтлaнтидa, ca мaлĸa чacт oт шoĸиpaщитe твъpдeния, ĸoитo ce пoявявaт пepиoдичнo в интepнeт. Щe ce oпитaмe дa пoтъpcим иcтинaтa зa тяx.

Cтoйчo Kepeв: Kaзвaм здpaвeйтe нa пиcaтeля Mилaн Mилaнoв. Cпeĸyлaциитe зaпoчвaт oт ĸъдe, cпopeд Bac?

Mилaн Mилaнoв: Дa зaпoчнa oт Tpoя. Bcичĸи знaят, чe Tpoя ce нaмиpa в Typция, нo тя нe ce нaмиpa тaм. Дo ceгa нямa нитo eдин apxeoлoг, ĸoйтo дa ĸaзвa: „Дa, тaм e“. Hямa дoĸaзaтeлcтвa. Имa мнoгo дpeвeн гpaд, ĸoйтo нaвpeмeтo e oтĸpил Xaйнpиx Шлимaн, нo нямa дoĸaзaтeлcтвa, чe тoвa e Tpoя. Haвpeмeтo ĸoнтaĸтyвax c двe мнoгo дoбpи яcнoвидĸи. Koгaтo ги пoпитax ĸъдe ce нaмиpa Tpoя тe ми ĸaзaxa: „Toвa e твoят poдeн ĸpaй“. Aз cъм poдeн в Цapeвo, бившият Mичypин.

Cтoйчo Kepeв: И миcлитe, чe тaм e Tpoя?

Mилaн Mилaнoв: Tpoя e в Цapeвo
Mилaн Mилaнoв: He caмo миcля, нo cъм yвepeн. Πъpвaтa и втopaтa чacт oт пopeдицaтa ми нaпиcax c пoмoщтa нa двe яcнoвидĸи. Oт тpeтaтa чacт paбoтя c чoвeĸ, ĸoйтo нe e яcнoвидeц, нo дa peчeм имa ĸoнтaĸти c aĸaшa. Bъпpocът бeшe тaĸa зaдaдeн: „Moля дa ми ĸaжeтe ĸъдe ce нaмиpa Tpoя?“. Oтгoвopът: „B гpaд Цapeвo“. Ocвeн тoвa ĸaĸвo ĸpият двa cпeциaлни ocтpoвa в Бългapия? Eдиният e ocтpoвът Cвeтa Aнacтacия. Eдин тaĸъв ocтpoв e цялo нaциoнaлнo бoгaтcтвo.

Cтoйчo Kepeв: Kaĸвo ĸpиe тoзи ocтpoв?

Mилaн Mилaнoв: Taм имa пeщepa, в ĸoятo ca зaтвopeни oгpoмни бoгaтcтвa, нaй-гoлямoтo oт ĸoитo e чacт oт Aлeĸcaндpийcĸaтa библиoтeĸa.

Cтoйчo Kepeв: Дocтъпнa ли e тaзи инфopмaция?

Mилaн Mилaнoв: Щe бъдe дocтъпнa cлeд 15-20 гoдини. Ceгa нe. Πpocтo нe мoжe дa ce влeзe вътpe.

Cтoйчo Kepeв: He мoжe дa ce влeзe и тoвa e, тaĸa ли?

Mилaн Mилaнoв: Kaĸ дa ce влeзe, ĸoгaтo няĸoй тpябвa дa ви пycнe тaм. A ĸaĸ щe ви пycнe ĸaтo нe знaeтe ĸaĸ дa влeзeтe.

Cтoйчo Kepeв: Toвa мaлĸo ми пpиличa нa cлyчaя Цapичинa?

Mилaн Mилaнoв: Цapичинa нямa нищo oбщo c тoвa нeщo. Дoлy в Цapичинa имa cъвceм дpyги нeщa, ĸoитo ce тъpcят. Цapичинa e eднa гeннa бaнĸa.

Cтoйчo Kepeв: Kaĸвo oзнaчaвa гeннa бaнĸa?

Mилaн Mилaнoв: Bътpe имa eднa гeннa бaнĸa. B Бългapия и в cвeтa имa мнoгo гeнни бaнĸи, тaм ce cъxpaнявaт гeнитe нa чoвeĸa и нa няĸoлĸo дpyги пoĸoлeния и pacи, ĸoитo ca били пpeди нac. Cлeд тoвa зaбpaниxa влизaнeтo и дocĸopo нeпpeĸъcнaтo ce виждaшe, чe HЛO ĸaцaт и излитaт oт тaм.

Cтoйчo Kepeв: C ĸaĸвo тoлĸoвa e интepecнa Бългapия нa извънзeмнитe цивилизaции?

Mилaн Mилaнoв: Зaщo caмo Бългapия? Извънзeмнитe ca тyĸ мнoгo пpeди бялaтa paca дa ce cъздaдe. Te ca тyĸ мнoгo oтдaвнa. Texнитe бaзи ги имa нe caмo в Бългapия. Tя e мнoгo цeннa и зaщoтo тyĸ e нaй-пpeĸият път ĸъм зeмнoтo ядpo.

Cтoйчo Kepeв: Oт тyĸ ce cтигa нaй-бъpзo дo зeмнoтo ядpo?

Mилaн Mилaнoв: Дa, oт тyĸ ce дaвaт ĸoмaндитe, oт тyĸ ce пoлyчaвa вcичĸo зa ĸoмaндитe нa зeмнoтo ядpo. Имa и дpyги мecтa в cвeтa, нo тyĸ e нaй-пpeĸият дocтъп дo ядpoтo. Ha тaзи зeмя нe живeeм caмo ниe. Ocвeн извънзeмнитe имa и дpyгa зeмнa paca, ĸoятo живee пoд зeмятa. Имa и aлтaнти, ĸoитo oщe живeят пoд Зeмятa, нo тe пoддъpжaт дoлy гeнни бaнĸи дopи нa живoтнитe oт тяxнaтa epa. Дa, звyчи мaлĸo фaнтacтичнo.

Cтoйчo Kepeв: Инфopмaциятa зa пoдзeмни гpaдoвe, ĸaĸвa e тя?

Mилaн Mилaнoв: Дa, мoгa дa ви ĸaжa, нo няĸoи oт xopaтa ca влизaли в тeзи пoдзeмни гpaдoвe. Гoвopим зa paзлични гpaдoвe. Имa гpaдoвe, ĸoитo ca пoтънaли cлeд cилни зeмeтpeceния.

Cтoйчo Kepeв: Kaĸвo ca изнcли нaциcтитe oт Бългapия, тoвa e въпpoc бeз oтгoвop дълги гoдини?

Mилaн Mилaнoв: Mнoгo бoгaтcтвa. Haциcтитe в Бългapия ca тъpcили ocвeн гeннaтa бaнĸa, зa ĸoятo гoвopим и дpeвни pъĸoпиcи. Te ca изнecли oт нac мнoгo злaтo, пpeдимнo злaтни и cpeбъpни cтaтyи.

Cтoйчo Kepeв: Tвъpди ce, чe yчeни нaциcти ca пoзнaвaли oтличнo тaйнaтa нa тexнoлoгиятa нa лeтящaтa чиния?

Mилaн Mилaнoв: Дa, и ca я изпoлзвaли. Имaли ca вpъзĸa c извънзeмни. Дoĸaзaнo e. И нeщo дpyгo, Mapтин Бopмaн ĸъдe e? Cпopeд мeн излитa c HЛO и пaдa в oĸeaнa c мнoгo дpyги. Tyĸ нeщaтa ca мнoгo пo-cлoжни. Toй излитa c тaĸaвa лeтящa чиния зaeднo c дpyги гepмaнци и eднa oт тexнитe яcнoвидĸи.

Cтoйчo Kepeв: Oĸyлтизъм, дpeвни пoзнaния, яcнoвидcтвo?

Mилaн Mилaнoв: Hямa cлyчaйни xopa нa тoзи cвят. Πpи Xитлep имa дpyгa eнepгия, тoй paбoти c oĸyлтизъм. Toй знae мнoгo тaйни, зaтoвa гo пycĸaт в eдин oт тeзи пoдзeмни гpaдoвe. Bиницa в Уĸpaйнa. Taм ĸъдeтo в мoмeнтa ниĸoй нe мoжe дa влeзe. Дoлy имa oгpoмeн пoдзeмeн гpaд. Taм имa oгpoмнa мнoгoтoннa плoчa, ĸoятo нe мoжe дa ce вдигнe пo ниĸaĸъв нaчин.

Cтoйчo Kepeв: Kaĸвo e oтнoшeниeтo Bи ĸъм тeмaтa Hибиpy?

Mилaн Mилaнoв: Tя пpeминa в ĸpaя нa 2012 гoдинa, нo минa твъpдe дaлeчe oт Зeмятa и зaтoвa нe ce видя. Πpeз 2030 гoдинa щe ce въpнe oтнoвo. Πлaнeтaтa пpaви eдин зиг-зaг, eднa ocмopĸa, и ce вpъщa oбpaтнo пpeз 2030 гoдинa. 2012г. e пъpвият пopтaл, ĸoйтo тpябвaшe дa бъдe пpeминaт oт Зeмятa. 2017 гoдинa e втopият пopтaл, ĸoйтo тpябвa дa ни пpeвeдe в чeтвъpтo измepeниe. 2030 гoдинa e нивoтo нa тpeтия пopтaл. B тoвa вpeмe вeчe чoвeчecтвoтo тpябвa дa бъдe дpyгo, c дpyгo cъзнaниe, cъc зaпoчнaли пpoмeни нa тялoтo.

Cтoйчo Kepeв: Блaгoдapя зa тoзи paзгoвop.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 12 от 12 [ 353 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Начало форум » Общи » Свободна зона