Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Свободна зона

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 15, 2010 12:34 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Стабилно,стабилно. 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 24, 2010 23:32 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

http://www.youtube.com/watch?v=-mBjG9chIFw

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 27, 2010 12:45 
вдига купата
вдига купата
Аватар

http://vbox7.com/play:65fb812a

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 03, 2010 12:22 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

http://www.vbox7.com/play:29625c3e
УНИКАЛНО!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Май 14, 2010 23:57 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Много банди се опитват да правят музика. Едни са обаче царете, боговете. Едни само го могат както трябва. AC/DC са явление, те са най - великото нещо в музиката. По - велико не е имало, няма и няма да има. Няма по - добра музика от тяхната. Цял свят го знае, а от тази вечер вече го признава и цяла България. Не може да се опише, може само да се почувства, защото рок музиката първо се чувства, после се слуша...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 15, 2010 09:37 
Маниак
Маниак
Аватар

:thmbup: Абсолютно.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 15, 2010 10:52 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Amaranth написа:
Много банди се опитват да правят музика. Едни са обаче царете, боговете. Едни само го могат както трябва. AC/DC са явление, те са най - великото нещо в музиката. По - велико не е имало, няма и няма да има. Няма по - добра музика от тяхната. Цял свят го знае, а от тази вечер вече го признава и цяла България. Не може да се опише, може само да се почувства, защото рок музиката първо се чувства, после се слуша...

Със сигурност Пърпъл и Цепелин са доста повече богове. Относно шоуто, то вече там има Менсън, Рамщайн, Кис (поне тези съм виждал) и не мисля че отстъпват.

Drug Me With Your Crossword Puzzles
Drug Me With Your Magazines
Drug Me With Your Fuck Machines
All Fake, Fuck It Away

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 15, 2010 10:56 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

За съжаление във величието на Цепелин не можем да се обедим на живо.
Пърпъл - мислех ги за най - добрата (не любима, а професионално) банда, както твърдят и почти всички специалисти и критици, но едно е 6 000 в зала Фестивална, друго е 60 000 на Васил Левски :D
Рамщайн още несъм ги гледал на живо, за съжаление КИСС у нас показаха 1/3 от шоуто и величието си. концертът на Менсън пък беше доста тъпичък, но това сие изцяло мое мнение, не ангажирам никого.
Като говорим за голямо шоу, Лорди направиха нещо наистина незабравимо на концерта им в Христо Ботев, аз такова не бях виждал

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 15, 2010 11:10 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Доколкото знам Цепелин се събират за концерти в Лондон (може и да са минали), и билетите изчезваха за няколко часа.

Това че Пърпъл свириха в гадна малка зала, а ДЦ на стадиона, може да промени усещането за самите събития, но количестовото на публиката, не предопределя кой са по-големите и великите като цяло.

Примерно Ю2 разпродава най-бързо концертите си (евнетуално със Стоунс) и правят грандиозни визуални неща, но това не значи, че са най-големите. Просто ги прави едни от най-добрите.

All Fake, Fuck It Away

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 15, 2010 11:40 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Е да прав си. А и аз не се изразих точно. Имах предвид, че диси просто така налектрезират и привличат хората, че и 600 000 билета да бяха пуснали, пак щяха да се изкупят и пак нямаше да има статични зрители. Ама щеше да ни е малко тесничко на стадиона

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 15, 2010 16:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Понеже качвам всичко което е по стадиони та и концерта ще го кача поне някой и друг клип :lol: Почвам с 1 ако има харчене ще крадна и други :grin:

http://vbox7.com/play:cecc1d3d

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 15, 2010 18:45 

amaranth ако ще и роман да напишеш за ац дц пак няма да ти повярвам ... ххх Че са големи - големи са ,ама па чак единствени и неповторими , камо ли па за най- велики ... извинявай... а металика ги слу6ах преди да издадат последните си 2 албума . От пред последния толко се отчаях ,че последния не съм го и слушал ,въпреки че всички ми казват ,че е хубав. За мен има 3 групи които са недостижими и те са БТР естествено на 1 място след тях -сабат и рамщайн . След тях вече бих наредил мейдан , ац дц , пинк флойд , гънс , цепелин и т.н. ,а и да не забравяме джими хендрикс ,въпреки че според мен еди ван хален е по -добър . А относно шоу ... еми гледаите лаив на buck dich иии тогава пак ще си говорим ;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 15, 2010 21:18 
вдига купата
вдига купата
Аватар

http://www.youtube.com/watch?v=SCplsXu1HRk

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 02:12 

AC-DC след Рамщайн :-o Ти чуваш ли се? По-голяма машина за хард рок от AC-DC НЯМА :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 10:27 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

RockZone написа:
За мен има 3 групи които са недостижими и те са БТР естествено на 1 място след тях -сабат и рамщайн .

Да не се казваш Наско?

:wink:

All Fake, Fuck It Away

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 11:51 

Fletcher Lind : http://www.youtube.com/watch?v=z_lwocmL9dQ няма база за сравнение (гледай и се възхущавай) каде буташ слаш ,там каде му нее работата
ivansec : рамщайн не свирят хард рок ... иии да над АЦ ДЦ са (нз що ама хора които незнаят даже кво означава АЦ ДЦ да ми спорят за музика , рок , метъл и т.н. ...)
ernesto : хаха :D не съм Наско ! Иван Калфов (най-големия) съм :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 13:24 
вдига купата
вдига купата
Аватар

RockZone написа:
Fletcher Lind : http://www.youtube.com/watch?v=z_lwocmL9dQ няма база за сравнение (гледай и се възхущавай) каде буташ слаш ,там каде му нее работата

Слаш го уважавам заради прекрасната диета, която спазва някъде 15 години - всяка сутрин по няколко отвертки :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 15:01 

СЛАШ е БоК! аксел е пропаднал селянин! 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 16:28 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

RockZone написа:
amaranth ако ще и роман да напишеш за ац дц пак няма да ти повярвам ... ххх Че са големи - големи са ,ама па чак единствени и неповторими , камо ли па за най- велики ... извинявай... а металика ги слу6ах преди да издадат последните си 2 албума . От пред последния толко се отчаях ,че последния не съм го и слушал ,въпреки че всички ми казват ,че е хубав. За мен има 3 групи които са недостижими и те са БТР естествено на 1 място след тях -сабат и рамщайн . След тях вече бих наредил мейдан , ац дц , пинк флойд , гънс , цепелин и т.н. ,а и да не забравяме джими хендрикс ,въпреки че според мен еди ван хален е по -добър . А относно шоу ... еми гледаите лаив на buck dich иии тогава пак ще си говорим ;)

БТР мжеха да са голяма банда, но ако бяха продължили да правят музиката, която правеха през 90-те. В момента са адски жалко подобие на група (само им прочети интервютата).
Рамщайн - нещата там са подобни като при БТР, а и те правят индъстриъл, което вече е супер далече от хард рока (за мен е далече от всичко де)
Блек Сабат - за мен това са бащите на хеви метъла, няма как да не ги боготворя, а татко Ози е Велик.
:-)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:06 

БТР са най-добраа банда в България(сега ,а според мен и въобще) ! те повече от това нема как да направат. Новия им албум е рожба на мн добра идея и подкрепа от най-добрите музиканти от близкото минало. Албумат който ще направят (надявам се скоро) според мен няма да се хареса на повечето им фенове, но пък е за добра каоза и затова ги подкрепям в начинанието(все пак изсвириха за пръв път песен о него във ВРАЦА)
РАМЩАЙН никога не са свирили какъвто и да било рок , нито пък имат нещо общо с БТР (ама нищо ...) ! просто ги споменах понеже са ми една от любимите банди, както и една от бандите който прави нещо мн по различно от всяка друга , а това е мн мн важно за да станеш велик.
относно слаш и аксел ... аз лично познавам адски мн фенове на гънс (аз от части също съм такъв) , но нито един който да ги слуша само заради солото на китара ,така че хайде да не ги сравняваме щот е малко глупаво ;)
относно ац дц бих казал няколко неща : на концерта им половината беха пияни на мотики др та половина бяха там само за да видят групата на живо без да имат каквато и да е представа кво свират аджаба тия хора и им знаеха 3 песни на кръст ... също така бих споменал това ,че нито имат най-добрият вокал , нито най- добрият итарист , нито барабанист , така че не може да се говори за най-велика група
fletcher lind треа да станеш ревностен фен на металика . в едно интервю (част от 1 филм за металика) , барабаниста разказваше как мениджъра им му бил пуснал няква група която свират на живо тяхна песен и когато го попитал коя е тази група ,защото за пръв път чува толкова добро изпълнение , мениджъра му отговорил ,че това са били те предишната вечер ;) пък слаш да си пие отверките
и за накрая искам да кажа само едно ОППССССССС ЗАБРАВИЛ СЪМ QUEEN :frusty: :n010: :banghead:

Последна промяна RockZone на Нед Май 16, 2010 19:24, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:09 

Това за бтр ебaвка ли е??? :lol: :lol: :lol:

аксел е малко самозабравило се селянче от индиана, което се помисли за господ бок и преебa Гънс общо взето. Гънс са главно слаш, дъф и сие

Последна промяна Summer на Нед Май 16, 2010 19:12, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:11 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Съмаре къде ми е темата ве толко ли се напих че не я виждам да се е...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:13 

Изтриха я копеле, някой там горе те обича :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:15 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Грозна работа... аз го питах Боби не заслужавам ли 1 тема за 5 години ... той е супер пич аз много го уважавам дано ми отговори :) Ако не беше Боби (mladostbg) аз Рим щях да го гледам само на снимки ;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:17 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Summer написа:
Това за бтр ебaвка ли е??? :lol: :lol: :lol:

аксел е малко самозабравило се селянче от индиана, което се помисли за господ бок и преебa Гънс общо взето. Гънс са главно слаш, дъф и сие
То и Володя Стоянов да ти е вокалист имаш ли Слаш си номер 1

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:27 
вдига купата
вдига купата
Аватар

RockZone написа:
fletcher lind треа да станеш ревностен фен на металика . в едно интервю (част от 1 филм за металика) , барабаниста разказваше как мениджъра им му бил пуснал няква група която свират на живо тяхна песен и когато го попитал коя е тази група ,защото за пръв път чува толкова добро изпълнение , мениджъра му отговорил ,че това са били те предишната вечер ;)

:grin: кой е казал, че не тача Металика?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:29 

барабанистчето на металика и той е педeрастче, нали скачаше да разправя колко били губили кинти от интернет пиратство и да се оплаква и мрънка.. 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:35 

хмм абе има некой каде май верно се ********* мн яко.. хаха ако сега гънс са главно слаш значи не си ги слушал от 10 години .. ххх въпреки че няма да излезат най-големите им хитове от новия албум смятам ,че той невероятен , не за др , а защото няма една лоша песен(ако мога така да се изразя . а и както казах : защо само тоо слаш ви е на устата като има мн по велики китаристи от него???

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:37 

копеле какъв гънс те гони в предишните 10 години ти си болен, айде само БТР и успех с китайската демокрация за домашно :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 16, 2010 19:45 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Шото Слаш е умрел по готин начин,за тва ми е на устата :D

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 13 от 18 [ 531 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Следваща

Начало форум » Общи » Свободна зона