Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Свободна зона

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ПОЛИТИЧЕСКИ СТРАСТИ 3: еВало си е майката!
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 13, 2020 11:07 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

П.П. Снощи сънувах, че се класираме на 1/4 финал, след изпълнения на дузпи.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Окт 14, 2020 13:37 
Официално отстранен
Официално отстранен

Ще ги шибаме напук на някои ръководителчета. :))

Естествено зимата ще разпродадем половината отбор, без значение дали спечелим групата или завършим 4-ти.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 26, 2020 11:47 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Пак ли триумвирати бе, амбразурчици. Ловешките миндили ви се изпразниха отново в гърлата, сополи.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Дек 22, 2020 12:45 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

http://82.147.128.134/prd/public/image

Онази статия на Ботев, с "тая мнима защитница на славянството", явно е автентична. в Нац. Библиотека има фотокопие.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 01, 2021 13:39 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

********* за чехльото радЮ. Още малко ще го потраем и него.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 29, 2021 21:40 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Цитат:
Мацини, не ти ли писна да обиждаш и квалифицираш всеки който не е на твоето мнение.

Цитат:
Присъди издавал.
Кой си ти бе?

Тая тема беше една от най-хубавите във форума, а сега стана поле за изява на идиоти.

Псувай си на воля, щом някой го допуска.

Цитат:
Как все другите са "ганьовци", а вие сте все неразбрани умни,елитни копелета.

Това е същият индивид, който се разстрои, че "развалям хубавата тема". Само за протокола. "Копелета". Едни сме перманентно баннати, а други, които си позволиха да обсъждат майката на ИНД, и обиждаха самия ИНД, си пишат необезпокоявано. Модерацията си тълкува правилата съвсем произволно.

Копеле :
1.Извънбрачно дете.
2.Вулг. Жарг. Обидно значение към неприятен човек.
3.Жарг. Обръщение между близки приятели, обикновено младежи.

То целият форум стана поле за изява на бсп-ски идиоти и антивакс Ентелигенти, ама като изгоните умните потребители и ставате ниво с говеждия форум.

Аз бях баннат перманентно за "идиоти", а бесепарското ТКЗС използва "копелета" и обидното "гербераст" към потребители с различни полит. виждания. Знаем по каква линия ме изгониха. И съвсем очевидно се прилагат правилата тенденциозно.
И именно заради това госпожиците с черни мрежести чорапогащи и червени минижупи, нямат очи да отговорят, макар че съм сигурен, че хвърлят поглед и насам.

Госпожиците, би следвало да си зададат въпроса: що аджеба едни и същи хора, с горе-долу еднакви възгледи пишат във форума. Но, това е, ако са умни. Защото извода няма да им хареса. А, той е, че точно Колхоза, с дейната подкрепа на госпожичките, убиха форума. И ще го довършат съвсем скоро с некадърната си модерация.

Значи, изгонихте Иво55 - на когото не съм фен - а държите откровения трол и провокатор Пецата. Знаем защо, лицемери.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Яну 30, 2021 20:48 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Познайте, от кой тънкообиден и лесновъзмутим от Мациновата простотия, са тия думи :

Цитат:
Като се замисля и ти не си прав.Сега няма ли праг на пенсията 1200 лева и най-вероятно жената просто е ограничена от него.Може би е взимала по 3,4,5 000 лева , е сигурно в някое специализирано герберско детско/училищно заведение, но пък кой как се уреди.

И майката на кой съфорумник обсъжда.

А женичката вероятно е давала частни уроци, и си е правила допълнителни вноски, в някой пенсионен фонд...
Ама няма значение, важното за някой, който си осигурява служителките под това, което реално взимат, 1200-те лева на женичката... Щото ИНД бил избирател на ГЕРБ... ********* и социалистите и акълите.

Та, такива не-битови и интелектуални разговори ще стават все по-чести, с дейното съдействие на "великия" екип...

Това да коментираш пенсията на майката на съфорумник, освен просташко, е и присъщо на завистлив комунист. Комунистите винаги гледат чуждата паничка, и целият им напън е да дойде БСП-то, че отново държавата да не ги проверява за нищо.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Яну 31, 2021 20:30 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Хахаха, амбразурчиците и соцносталгиците /изгонили редица потребители, отклоняващи се от правата червена линия/, са постигнали своята цел. Чувам, че не повече от 10-на потребителя са активни. Най-сетне се е възцарил светлото единомислие и бъдещ рай.
:lol: :lol: :lol:

С некадърността си убихте един хубав форум. И само да вметна, че единият от тия 10 души, има душевни проблеми.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 12:32 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Другият кръстовищен революционер, заради когото бях изгонен :

Цитат:
Обикновен фашизъм,като навсякъде по света,вечерен час от 21.00 часа,бой -разрушени и ограбени магазини,подпалени коли и колела(главно младежи и агитки).Но робокопите (служителите на Новия световен ред) ги помлатиха и ги укротиха...К19,беше създаден заради това...пълен контрол на всичко и всички....
п.с. мъжът на сестра ми например ,всека вечер посещава майка си(болнава е жената),и има специален пропуск от робокопите.Но като го спрат за проверка,се обаждат и на домашният телефон на майка му,да видят дали всичко наистина е така......

Нивото е много "високо". Пълни глупости се коментират и разпространяват, барабар с Киро Брейка. :lol:

Каквото си направи човек, от некомпетентност, друг не може да му го направи.

Аз бях единственият, който отричаше, че К-19 е изкуствено създаден, цитирайки научни данни, спорих, че не БЦЖ ни пази, и когато изгоните единствения, който се опира на данни и факти, остава това - конспирации и Брейковщина.

Високо компетентният екип свали форума до нивото на говеждия. Честито. Дано поне сте доволни от постигнатите резултати.

Цитат:
напълно е прав-ЕСТЕСТВЕН произход,генно модифициран и тунингован в лаборатория....
от полза за?........всички се досещаме .......

:n014: :n014: :n014:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 13:42 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Това е единственият коментар, който ще напиша, ако искат да ме банват. Така или иначе, пак ще се регистрирам, за да чета.

Този вирус, както се коментира още в началото на епидемията, няма да изчезне, а ще циркулира сред нас. И проблемът с него е, не процентът смъртност, а перспективата за експоненционално предаване. В крайна сметка, ще умрат повече хора, от заболяване, което има по-голяма заразяемост в сравнение със заболяване с ниско предаване, но висок % смъртност /справка - ебола/. До момента, въпреки локдауните и всички мерки, по света са починали от/заради Ковид, повече от 2 млн. души. Просто, защото се предава бързо, има период от около 10-на дена, през които няма симптоми и го предаваш без да разбереш.
Именно заради това дългосрочното решение е ваксина, а не специфично лечение.

Защо трябва да има задължителна ваксинация?
Знаеш ли каква е детската смъртност в Европа преди въвеждането на задължителната ваксинация? - 15%
В момента е около 2.
Болести като полиомиелит, едра шарка, туберкулоза и прочие, са изкоренени не с лично мнение, решение, избор, а с ВАКСИНАЦИЯ.
Хората, които недоволстват от една задължителна ваксинация, имат направени такива в детските години. И без тях, един Бог знае, дали щяха да са живи днес.

Чисто статистически няма ваксина, която е ефективна на 100%, да не говорим на практика. Една част от ваксинираните така или иначе ще се разболеят. В Израел, където вече са ваксинирани едно 1.5 млн. души с ваксината на Файзър, от тях са се разболели 20 души. 20 души, не процента!
Проблемът е, ако има една голяма част от популацията, която не е ваксинирана. И тя става опасна за цялото общество, дори за тези, които са си направили ваксинацията.
Така че, точно в този момент, нещата не опират до личен избор, а до това, какво казват ЕКСПЕРТИТЕ. Мнението на един експерт не е равно на мнението на един лаик, колкото и да разтягаме локуми с демокрацията, демократичното и прочие ала-баланизми.

Бъдете здрави и дано всички сме живи и през утрешния ден. Другото са дребнави личностни конфликти. Хората сме важни, от нас зависи какъв ще е утрешния ден и бъдещето на нация, общество, човечество.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 16:22 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Разбира се, баннаха ме. Тинята обаче си стои. :lol:

Само да попитам: Пацо като не можете да спрете, мен как ще ограничите?

След няколко дена, ви почвам по ФБ групите на ЦСКА. Да ви видят, какво представлява модерацията на този форум. Активността говори за мнението на хората за вас.

Цитат:
На първо време: Костов, Станишев, Доган, Тиквата, Пеевски, Кунева, Паси. Доста паплач има за трепане.

Абе, Рора, абе, Гопе, такива мнения не противоречат ли на законите на Р. България бе? Че и Рора приглася. За "трепане" на хора.

АЛооо, комунистическо Сектооооо! :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 16:39 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Сега при мен стои една морална дилема. Дали скриншот да отиде към някоя медия, или да пусна сигналче към компетентните органи, или не.

Призоваване за насилие, при това и модератор, очевидно не знаещ правилата на форума.

Сега, кажете, другарчета, да ви разтаковам ли таковата?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 17:42 
Официално отстранен
Официално отстранен

:grin:

Аз се чудя що не те пуснат. Все пак раздела се казва Свободна зона.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 17:47 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Е, как защо. Първо - съм по-краен критик на Н.В. ГГ, второ - не съм бесен БСП-ар. Обидите и ругатните на колхоза към хора с различни полит. възгледи, се толерират. Аз бях баннат за "идиоти" и "българомразци", а един другар преди дни, нарече Печката, дето е с 30 и кусур години по-малък от него "копеле". Реакция няма.

И върха на всичко е, разпространението на конспирации и антивакс мнения, в точно настоящия момент. Не познаване на правилата на форума, от страна на модератори, мнения за Народен съд, точно в навечерието на годишнината от НС.
Нивото на форума е историческо ниско, затъпяването никога не е било толкова голямо.

Преди време влязох в спор с Гопето; бил съм в спор и с Издислав; Рора ме е наричал "гамен" ...

Ей, заради това съм с перманентен БАН, а други си обиждат свободно. Обективност от подобен сбирчок, не може да има.

И, О Господи, заклевам се, ще направя всичко възможно, което зависи от мен, да ги съсипя и да не модерират повече този форум! Сега започвам борбата.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 18:17 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

https://offnews.bg/temida/olaf-balgaria ... 45077.html

Цитат:
България да върне 6 млн. евро за далавера с джипове за МВР

Познайте от коя марка са джиповете. :lol:

Служебният кабинет на Радеффф :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 18:53 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Имаш ли поне малко доблест? Сложи ръка на сърцето - колко пъти си нарушавал правилата, колко пъти сме ти прощавали? Има ли по-гален потребител от теб? След обиди, откровени псувни, за гаври не става дума, даже!
Лично аз съм се застъпвал десетки пъти! Честно! Армейско!
Интелигентен човек си, начетен, а се оплакваш, лъжейки най-нагло. Прочети си твоите писания за нас! Това е безочие!
Хайде, кажи, ако си на наше място ТИ как ще процедираш? Всяко действие, засягащо модерацията го обсъждаме. За всяко наказание гласуваме.
Колко пъти псуваш, казваш, че напускаш, а след това - отново и отново!
Срамно е.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 19:01 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Рора, 1/2 от БАН-те ми са напълно измислени. Хайде, не се прави на ударен. И когато са били заслужени и гък не съм казвал.

Когато се обиждаше Инда, когато се коментираше майка му и пенсийката ѝ, когато се нападаше някой Костовист, или превърженик на ДСБ, ДаБг, защо си трайкахте, защо оставяхте простотията да се лее?

Защо в навечерието на годишнината от НС, се пише за убийства? Все едно аз да се радвам за отвратителното убийсто на Ястребинчетата!

Много добре знаем защо аз съм с Бан, и във въпросният ден (9.10) освен мен репликата "идиот" бе употребена и към мен. Само че, аз написах "идиоти" без да уточнявам кои са те! Значи, привържениците на БСП могат да си обиждат системно политическите противници.

Печката, преди няколко дни е наречен "копеле", без да е обидил конкретно въпросния потребител /който пък бе възмутен, че развалям хубавата тема/. И то на всичкото отгоре Печката написа нещо много вярно.
На 27. Май съм изгонен заради : "когато ме целунеш отзад". Обаче "копеле" към др. потребител явно е ОК. Не знам как си тълкувате правилата, честно.

И аз лично имам една реплика към Алекс, за рикоширала чикия, заради която трябваше да бъда баннат, понеже съм обективен. АМа тогава защитавах соц. тезата на останалите потребители.

Има няколко БАН-а, които действително са заслужени. И тях никога не съм ги успорвал.

Обаче, когато Пецата върви след мене и пише нещо за града ми, си е очеизвадна провокация - която също се наказва по правилата на форума - е логично, че в даден момент ще последва реплика от мен.
Същият веднъж го провокирах да ме запсува - наказание йок.
Иво55 бе баннат перманентно, заради същите неща, които прави и червения трол. Ама него не го барвате.
Тоя номер, колко аз съм бил крив, не ми го върти. Просто не минава.
Когато се мери с еднакъв аршин, никога няма да кажа нещо, че съм бил наказан. Както и не съм казвал, когато не съм бил прав. Обаче, очеизвадно се толерират определени потребители, с определено поведение и нетолерантност към инакомислещите - тогава вече няма да мълча. И това е от години, да бъдем честни.
Когато тръгна този форум - каква бе активността? Колко нови потребители се включиха? Сега колко са? Десетима едни и същи. И това означава много.

Само виж, какво се пише във форума, и то в днешната ситуация:

Цитат:
Обикновен фашизъм,като навсякъде по света,вечерен час от 21.00 часа,бой -разрушени и ограбени магазини,подпалени коли и колела(главно младежи и агитки).Но робокопите (служителите на Новия световен ред) ги помлатиха и ги укротиха...К19,беше създаден заради това...пълен контрол на всичко и всички....
п.с. мъжът на сестра ми например ,всека вечер посещава майка си(болнава е жената),и има специален пропуск от робокопите.Но като го спрат за проверка,се обаждат и на домашният телефон на майка му,да видят дали всичко наистина е така.....

И това нещо, за да се пише, означава, че дъното е ударено. А е ударено, защото определен тип потребители, придържащи се към фактите и данните, вече ги няма. Кой изгонен, кой сам се отказал, кой е принуден от останалите да напусне.

Да не говорим, че целият ми проблем с Пецата тръгна от един намек на Гонзо, че ме е докладвал за моя реплика в темата на Ахмедов. И, сега, възниква въпроса: как така винаги др модове са за мое гонене, при положение, че се сменят? И въпрос номер две: ако Пецата не ме е докладвал, то гонзо конфликт ли е провокирал тогава?

Аз лично, за себе си, имам отговор и какво трябва да е отношението ми към такъв модераторски състав?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 19:59 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Очаквах, че ще отговориш. Добре те познавам - беше дете още. В политическата тема, както и в свободните, почти нямаме намеса. Има малки изключения, когато има псувни. Знаеш, че всеки изказ е субективен, нашите намеси - също. Но грубите прояви, ако ги забележим ( нормално е!!!) и наказанията ги обсъждаме и гласуваме.
На няколко пъти съм ти писал дори на ЛС. Лично, с препоръка да се спреш.
Има си правила. Ти, от време на време, при това - ПОВЕЧЕ ОТ СЪЗНАТЕЛНО, не ги спазваш.
Ти, самият, не искаше да си част от нас.
Декларирам, че нищо лично и с лоша мисъл не съм имал и нямам, в момента, към теб!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 20:05 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Какво грубо съм написал на 9.10. в Политическата, че да бъда изгонен?

"Българомразци" и "идиоти", при това безлично. За сметка на това, лично аз бях наречен "идиот". Да разбираме ли, че, ако Мацини напише в Политика "идиоти" и "българомразци", то това е грубо нарушение на правилата, а когато на същата дата, пак там, Калудов ме нарече "идиот", не е? Или наричането на Печката "копеле" във темата на доктора, не е грубо нарушение на правилата????

А провокирания от Гонзо - който пък е модератор - конфликт с Пецата, как се нарича? И какво представлява?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 20:13 
вдига купата
вдига купата
Аватар

За последно ти отговарям - изгонен си само и единствено, заради втори акаунт. Така е по правилник.
За стария ти профил - имаше многобройни прегрешения с още повече предупреждения и дори молби да си по-обран. Толкова от мен!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 01, 2021 20:17 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Абе, Рора, какъв втори акаунт бе? :lol: :lol: :lol:

Аз тогава нямах втори акаунт, след изгонването ми, месец по-късно регистрирах нов. И ти излъга най-нагло, че правилата не разрешават ползването на Прокси, което не го пише в правилата. :flower:

Демек, не отричаш, че съм изгонен тенденциозно и целенасочено.

А червената хунта не върши нищо не редно, така ли? Нейните обиди към, който ѝ падне, не са прегрешения.

Ето, заради такива ти ми неща, започвам активна борба. Която смятам да спечеля.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 16, 2021 12:47 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Амбразурата сигурно е в амок. Голяма част от нещата, които казвах за Господина, са истина.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 17, 2021 00:06 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Малоумният сбирщайн във форума обвинява феновете, че изгонили Господина. С дейното участие на екипчето, там останаха да пишат само отявлени тъпаци. Низостите ви нямат край.
Усещате ли как ще се завърнете тук, мама ви да *********?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 17, 2021 15:32 
Официално отстранен
Официално отстранен

Стига полудява и ти бе.

Само се чудиш за какво да се ядеш, идиот съм ти викал,ми идиот си :lol: ама и аз съм идиот, всички сме идиоти в една пошла игра.

А в другия форум здраво триене пада на всеки който не е в "партийната " линия.Сакън , ще вземе да СЕ обиди, да СЕ врътне.
Време е да се громят лошите фенове, мрънкачите.
Време е да се извиняваме, да го лапаме и да мълчим.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 17, 2021 23:25 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Калудов, мани ги тия простотии, обаче ЦСКА от цялата работа остава настрана.

Аз за каквото съм се палили жестоко, през последните 2-3 години, не е политиката, а ЦСКА. И то, точно зарадаи Господина, неговите идолопоклонници и модерацията.

Тоя заебава ЦСКА, както се заебава нещо досадно и натрапено, а тия, чувам, че копаят нови дъна. Особено онзи Червенокос се вайкал, че ГГ плащал хостинга, а наглите фенове го плюели с неговите пари...

Още лятото 2018-та ми стана ясно, че Ганчев не е дошъл за спортни успехи, а щом определена групичка още не го е вдянала, значи са бетер прости.

Поне им е мирна главичката, след като ме няма.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 18, 2021 15:42 
Официално отстранен
Официално отстранен

Амнистия за Мацини. Нека бъдем хора. На всякакви тъпаци давате да коментират свободно, а други са с жълт картон от 2 години и си обиждат на воля.

Всеки е изпростявал. Разбирам 1-2 месеца наказание за отрезвяване, но пермбан си е множко. К'во ви пречи да го пуснете и да му сложите Модераторски преглед или нещо такова?
Нали затова има 4-5 модератора, да съблюдават.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 18, 2021 20:52 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Затова има и правила, Кирилов. Ама, когато правилата се прилагат криво или се изопачават, се получават ексцесии. Да не говорим, че модератор провокира конфликт, в началото на 2020-та. Казвам го отново, поне 1/2 от бановете ми са изсмукани от нечие криво тълкувание. Дори Боббби го бе отбелязал това.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 19, 2021 00:43 

Мацини, не те ли е срам? :gun01:

Не създавай интриги. Модераторите от новия форум са на високо ниво и добре си вършат работата. Гонзоу8 е един от най-съвестните. А ти си едно злобно и завистливо човече. :bash:
Кои са тези, които са обиждали? Със сигурност мненията им са изтрити, както е според правилата, имаш ли ги снимани или така си говориш? Ти си антисоциален. :rtfm:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 19, 2021 11:33 
Официално отстранен
Официално отстранен

Добре бе мама му стара.
Как се гони някой от форума без обяснение, без предупреждение, без нищо.
Пише ти "за провокации и обиди" и толкоз.
Пишеш на администратора и кууууууур отговор.
Бахти сталинизма.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 19, 2021 14:25 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

:grin:

Ами така бе, Калудов.

Три години бановете ми са от тоя сорт. Изключаем 3-4, които действително съм заслужил с псуване. Другото е пълен леш. :grin:

Когато се обсъждаше във "Вън" темата, как е по-правилно да се избършем с тоалетна хартия, дойде един БАН, който ми е все още непонятен. :grin:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 380 от 384 [ 11518 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384  Следваща

Начало форум » Общи » Свободна зона