Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Свободна зона

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Сбогом, стар форум!
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 27, 2017 14:46 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Отбой :)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 30, 2017 23:41 
просто минава
Аватар

Отдавна не съм посещавам форума, но като гледам не мисля че е добра идея да се прехвърля на cska.bg. Защото основния сайт си смени дизайна, хостинга, стуктурата вероятно и базата много пъти от 2008 година насам.
Така че след някоя друга година постове там може да се затрият...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 02, 2017 23:42 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

СайтО пак падна :mrgreen:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 03, 2017 12:14 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Във връзка с интереса на много потребители от т.нар. "нов форум" защо не пиша там е редно да отговоря тук.

Нямам бан отдавна, но не мисля, че "благоволението" на домовете в този форум да ми махнат бана, е причина да се върна и да пиша там.

Това отдавна не е форум за дискусии, коментарии, интересни спорове, а е за някакви роботи, които едва ли не са на лекция в Сорбоната или Харвърд и НИКОГА не трябва да са оффтопик, да кажат някоя шега или дори по мъжки да разменят някоя друга реплика.

Аз съм заявил, че в този форум НЯМА да пиша. Ще ме баннват, заради провокация, на която съм отговорил, ще ми лепят картони за критика към СС или Стамен. Това е все едно, ако някой се скара на Чорбата за поредното бездарие, което е сътворил при изнасяне на топката, да бъде изведен от стюардите... Слава Богу, че модераторите, които се държат като партийни секретари, не са на мачовете, защото ще си ги гледат само те... Завалиите.

За спора и хранилката с ЦСКА Армията аз нямам нищо против да се разменят реплики, да ни изтрият постовете и да ни предупредят, че ако продължим ще има санкции.

Не може да се баннват и наказват хора с позиции и мнение, каквито са Мичо, Сънсет, Боби, Моу и други. Да, хората са емоционални, което е абсолютно нормално. Не коментираме фигурно пързаляне / повечето от модераторите не разбират и грам от футбол и честно казано трябва да им подарим правилника, за да се запознаят с основите и правилата на играта/, за да се очаква да са супер сдържани потребителите. Аз също съм бил модератор и съм отговарял за реда, но БАНА винаги е бил крайна мярка и почти винаги съм търсил други варианти, за да се овладее ситуацията. Банвайки момчета с точни позиции и интелигентен изказ, ти гониш качествените хора и оставаш с едно малцинство от дачковци, делпиеровци и още 3-4 клетника, дето се чудят как да серат и да си избият комплексите и злобата.
Не може някой си там да обяснява на някой в темата за мачовете, защо бил изкоментираш видиш ли Любо Пенев и победата му с Валенсия 2/ПРИМЕРНО/ и да "заплашва" и да ми дава наклон на хуя къде и какво да пиша.

Не може Боббби да напише "Бахмааму" и някой да го наказва, трие и да се самозабравя с действията си. Интересно ми е, когато модераторите псуват, тях кой ще ги сакнционира? Не знам за кого са се взели и на кого си мислят, че ще се държат шефски... Определено аз няма как да бъда част от тоя цирк, в който вече активно пишат 20 човека / основно глупости с малки изключения/.

Съжалявам, но това не е моето място. Не е свършил света от това, че няма да пиша във форума на модераторите/ той не е на ЦСКА/, нито пък считам, че ще е кой знае каква загуба, но много скоро ще бъдат изгонени и другите пичове със сериозен умствен капацитет, които изброих по-горе. Жалко е, че някои обясняват колко се уважаваме и после ми лепят някакви наказания и не само на мен, а и на други хора, но то си е до възпитание. Аз никога не съм бил лицемер и каквото ми е на сърцето го казвам право куме в очи.

Ние с повечето момчета като Моу, Тошко, Емо, Марто, Мичо, Наско, Румен и Сакис вече се събираме да ритаме и сме оформили една много приятна компания за мачове, тъй че нямам кво да търся във форума на нежните души.

Който желае да се свърже с мен може да пише тук, както и да пише в Скайп или Вайбър.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 03, 2017 20:22 
ветеран
ветеран

Ние в този форум сме родени,и в този форум ще умрем,и дори и небето да падне няма да те предадем.

Бахмааму... наистина ли за това са наказвали :-o Явно летвата е вдигната високо. Чак не ми се верва,че тия неща,които си написал са истина,а знам,че казваш истината и това не са съчинения. Тук си е друго,още не мога да свикна с онзи форум,ама може да е,защото не пиша много често.

Не се бойте, момчета! Турция ке падне! Продължавайте боя! Приберете ми пушката!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 03, 2017 21:35 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Аз никога не лъжа и не виждам причина да го правя, тъй като това могат да го потвърдят и момчетата, които бяха наказвани.

Да, картон му лепнаха май за "бахмааму" или пък бан, не съм сигурен, но Боби беше потресен, че го наказват за тази "псувня".

Отделно се мрънка на всеки, който напише нещо, което не е по темата, което вече е адски сериозно престараване. Летвата, за съжаление, е доста ниско паднала... Да не говорим, че всеки, който има мнение бива баннат или наказан... Смях в залата.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 04, 2017 21:23 
ветеран
ветеран
Аватар

Хайде стига спекулации!
БББ не е бил наказван заради псувня.
Просто му беше изтрито мнението, защото напсува на майка съфорумец. Съвсем не беше като възклицание "бахмааму", а беше от рода на "бах го в мамка му на еди-кой си" (забравих вече към кой беше).
И орева света, че му е изтрита псувнята.

А ти, Спйак, беше с 24-часов бан. Нямаше и ден на практика.
И това беше, за да се успокоят страстите, защото се обиждахте като каруцари с Файъра, на когото също беше сложен този кратък бан.
Имай си мнение, отстоявай си го - твое право е, но не преиначавай фактите, защото повечето хора не ги знаят и ги подвеждаш така.
Даже съм сигурен, че не си видял псувнята и не познаваш случая (защото мнението беше изтрито след буквално 5-10 минути), а пишеш по разказ на "онеправдания" БББ.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 06, 2017 00:48 
ветеран
ветеран
Аватар

:grin:

Докладваха ми, че ми се споменава името тука... рзбиршли... дагоЕба...
А за "слабопаметните" - има "архиви"...
:n014:
/стр. 29 на "Препоръки към Админите"/...

:arrow_d:

Цитат:
Re: Препоръки към Админите

Мнение от bobbby » вт авг 08, 2017 12:35 am

:arrwu:

Ето ти "пълния цитат", дрАго ми манипулаторче...

:D

:arrowd:
God Lemmy написа: ↑пон авг 07, 2017 10:34 pm
...
Скандала с Огина не съм го чел, но той си е долен провокатор екстра качество, даже нас с боббби ни слага в малкия джоб...
...
:fi298:

И к'ъв па е тоя долен "самозвАнец" ???... та чак па "в малкия джоб"...
бАхгоВмАаму и У расовия екземпляр...

:inncent:

п.с. Аз просто НЕ ЗНАМ "кой е Огина"... и питам "КОЙ" е аджеба ТОЯ , който ме "слага в малкия си джоб"... че и ГодЛеми даже с мене...
Разбра ли нещо изобщо ... или да ти го нарисувам...

Аре трИй ме пак... и си легай...

:frusty:

Това с "големите буквички" ми е отговора към ГодЛеми...
А "цялото мнение" ми е "реплика" към един Модератор, който си ме трие за спОрта...
И после зОрлем събира "мнозинство" - за да успее да ме бАнне...
:innocent:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 06, 2017 14:53 
ветеран
ветеран
Аватар

Я, цитирал съм го почти точно и то само по памет без архиви.
Ами, дОбър съм.
:cool:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 07, 2017 00:43 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Italiano написа:
Хайде стига спекулации!
БББ не е бил наказван заради псувня.
Просто му беше изтрито мнението, защото напсува на майка съфорумец. Съвсем не беше като възклицание "бахмааму", а беше от рода на "бах го в мамка му на еди-кой си" (забравих вече към кой беше).
И орева света, че му е изтрита псувнята.

А ти, Спйак, беше с 24-часов бан. Нямаше и ден на практика.
И това беше, за да се успокоят страстите, защото се обиждахте като каруцари с Файъра, на когото също беше сложен този кратък бан.
Имай си мнение, отстоявай си го - твое право е, но не преиначавай фактите, защото повечето хора не ги знаят и ги подвеждаш така.
Даже съм сигурен, че не си видял псувнята и не познаваш случая (защото мнението беше изтрито след буквално 5-10 минути), а пишеш по разказ на "онеправдания" БББ.

Доста ми е неприятно, че се налага пак да ти отговарям на теб, ама кво да правиш... човек не може да общува само с "чисти" хора. :)

Въпросът не е за наказанието или за нещо друго, а защото вие почвате да се мислите за големи "шерифи" в интернет пространството, където все пак си има елемент на забавление и няма нищо общо с реалната, социална комуникация между хората.

Аз също съм бил модератор и ВИНАГИ съм търсил начина да не се взима крайната мярка БАН, защото все пак това е форум и повечето неща не се казват с лошо и злоба.

Хората не само, че не ги подвеждам, ами се интересуват защо не пиша във форума на Миланов и модераторите и за твое съжаление... това ще ти доведе пукване на някой кръвоносен съд... И не само на теб, ама кво да ви правя като най-големият успех в живота ви е да го играете отговорници за реда и законите във виртуалното пространство. Кофти за вас.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 07, 2017 00:45 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

bobbby написа:

Цитат:
Re: Препоръки към Админите

Мнение от bobbby » вт авг 08, 2017 12:35 am

:arrwu:

Ето ти "пълния цитат", дрАго ми манипулаторче...

:D

:arrowd:
God Lemmy написа: ↑пон авг 07, 2017 10:34 pm
...
Скандала с Огина не съм го чел, но той си е долен провокатор екстра качество, даже нас с боббби ни слага в малкия джоб...
...
:fi298:

И к'ъв па е тоя долен "самозвАнец" ???... та чак па "в малкия джоб"...
бАхгоВмАаму и У расовия екземпляр...

п.с. Аз просто НЕ ЗНАМ "кой е Огина"... и питам "КОЙ" е аджеба ТОЯ , който ме "слага в малкия си джоб"... че и ГодЛеми даже с мене...
Разбра ли нещо изобщо ... или да ти го нарисувам...

Аре трИй ме пак... и си легай...

:frusty:

А "цялото мнение" ми е "реплика" към един Модератор, който си ме трие за спОрта...

Хаха, и виж го тоя под теб как в момента нищо не може да каже и излиза с някакви не-софийски тарикатлъци. Завалията.

Аз много добре си спомням, че го беше написал саркастично и не можех да повярвам, че си наказан, заради такава простотия.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 07, 2017 00:53 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Днес, за пореден ден мернах хора, които се интересуват защо не пиша във форума на Миланов и Модераторите, което искрено ме изненадва и до някаква степен ме радва.

Аз още в началото на създаването на онзи форум казах на Гопето, че ако ще се забрани "различното" мнение и емоционалността / която е нормална за футболни фенове/, то е по-добре да не ме занимава да си губя времето. За съжаление, след няколко поредни наказания и бан на 4-5 потребителя с МНОГО АКЪЛ и чудесен изказ, аз се убедих, че това е място за някакви "класни ръководителки", дето ходят след децата и ги хокат -" Не пиши тук, не пиши там. Това е оффтопит. Спрете да коментирате Каранга в тая тема. Не говорете за СС в темата за мача." Те ще нареждат на АРМЕЙЦИТЕ къде и какво да си коментират. Ей сега ще позволя Сульо Пулев от Две могили да ми нарежда кво да правя.

Нека да помисля, дали ще разреша на някого да ми държи тон и да ми дава наклон на хуя....
.....
.....
.....

МММ... Не. :bye:

В никакъв случай това не означава, че не можем да си комуникираме с хората, които наистина държат аз да пиша във форума на М&M, на лични съобщения тук или пък по Вайбър. С хората, които са ми приятни и не са ЛИЦЕМЕРИ, продължаваме да се виждаме и до ден-днешен, даже и в петък ще сме заедно срещу Верея.

Отново ще повторя. Моето отсъствие от другия форум не може да се приема за трагедия или да се драматизира. Засега там все още пишат читави хора, тъй че съм убеден, че те ще защитават справедливите, армейските и БЪЛГАРСКИТЕ позиции.

А мен можете да ме видите на "Армията". :)

САМО ЦСКА, АРМЕЙЦИ!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 07, 2017 01:02 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Ето затова говоря.

[quote=mazzini post_id=92101 time=1504705835 user_id=405]
"Съединиението прави силата!". Този девиз е изиграл своята съдбовна роля. Вече не ни е необходим. Време е да потърсим "храна" в "Единението прави силата!". Единството на множеството прави Нацията. Иначе, както казват наш'те височаеми и високоуважаеми политици, сме "общност от хора". Заспахме и пропуснахме как се върви към преформулиране на нашата Нация. От България на всички българи, към държава на малцинствата. От нас си зависи всичко. Един народ, който има волята да се самоосъществи, трудностите и препятствията могат да го направят само по-силен. Време е да се събудим. Подлеците няма да ни пречупят! Вярвам! :bgg:
[/quote]

Мацини прави препратка към настоящата участ на народа ни и какво ни чака, ако не сме единни и му се отговаря това... :arrow_d: :arrow_d: :arrow_d:

[quote=Zerobyte post_id=92175 time=1504716524 user_id=216]
Престанете с мненията извън темата. Моля! Прекалявате и двамата, особени мацини.
[/quote]

Как не ви е срам да коментирате политиката и историята. Те да не би да имат нещо общо? :laugh_many:

Боже мили...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 07, 2017 08:10 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Никой не е банван без причина.Вие може да си го въртите и сучете както си искате.
Аз лично ви казвам директно че Ivo55 не мога да го понасям но нито го трия нито съм го банвал без причина..
Приятно ми е да си коментирам с по старите потребители като Spike Micho Mourinho Tegaviq и др. но не може само заради това че сте най-стари да си правите какво си искате да обиждате съфорумци и ръководители на ЦСКА.
Треньора на ЦСКА се прави на гъз след всяка победа по малка от 3:0 и си мислите че това е нормално?
Не мисля че е нужно да се цупим като малки деца за всичко.Форума е направен с цел да си коментираме там и да се забавляваме.Постарали сме се да има теми за всичко и за това се опитваме да намалим офтопика.
И пак се повтарям.Никой никога не е банван за изказване на мнение или устояване на позиция.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 07, 2017 10:07 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Кой е обиждал други потребители? Ти чуваш ли се какво говориш?

Виж кво, това е форум и е нормално да има критика към ръководството. Ако Миланов ви хока и ви се кара, че го псуваме, еми съжалявам, че шефчето ви е комплексарче без ЕДИН работен ден.

Ти познаваш ли ме, че да казваш "цупим се като малки деца"? Сериозно ли си мислиш, че аз правя "национален проблем" от това, че не пиша в някаква виртуална платформа? Аз какво да направя, че над 20 човека от форума се интересуват и коментират "защо не пише Спайк", "къде е Спайк", "Модераторите ли го баннаха?" Длъжен съм да отговоря и да кажа, че нямам бан, но аз лично няма да пиша на място, където Пешо и Гошо ми шефстват и казват на феновете на ЦСКА как да се държат... Съжалявам много.

gopetogopeto написа:
И пак се повтарям.Никой никога не е банван за изказване на мнение или устояване на позиция.

:-o :-o :-o

Надявам се, че никой не "Устоява" позиция във форума... Аз честно казано не мога да "устоя" на комплексарското държание у някои хора и да позволя хора, които не могат да пишат на български език да админстват.

Първо. :arrow_d:

Изображение

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 07, 2017 16:30 
разпява агитката
разпява агитката

Нещо забравих да влизам в този форум и чак сега намерих отговора на някои въпроси. Жалко, че всичко това се случва!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 07, 2017 20:46 
Образцов съфорумец
Аватар

Миланов ни се е карал... :grin: :lol: ,само това прочетох Спайк и ми стига!Този дори не съм си писал с него и не съм го чел,но той ни се е карал!Относно това,че над еди колко потребители се интересували от теб,няма лошо,и аз се интересувам,дано всичко е наред при теб,жив и здрав да си!но във форума и този и другия,всеки трябва да спазва правилата,и ще ги спазва,да не говорим,че и тук и там един и същ екип модерира!Пък относно критериите за наказание,попрочетох нашата тема тук,все пак и аз съм в екипа и доста се усмихвах на някои неща,екипа и тогава и сега в общи линии има еднакви критерии,каквото и да говориш!
Да си жив и здрав,но нещата са такива,а и правилата са си правила за всички!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Сеп 08, 2017 18:39 
ветеран
ветеран
Аватар

Spike написа:
Аз много добре си спомням, че го беше написал саркастично и не можех да повярвам, че си наказан, заради такава простотия.

Продължаваш да лъжеш. Изобщо не си запознат със случая.
Няма наказание за псувнята на БББ. Просто му беше изтрито мнението, за което се вижда, че има поне две основания за това.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Сеп 08, 2017 21:57 
Образцов съфорумец
Аватар

forever_red написа:
Нещо забравих да влизам в този форум и чак сега намерих отговора на някои въпроси. Жалко, че всичко това се случва!

Баце,с най-голямо удоволствие,ще ти се примола,да ме осветлиш,кои са тези въпроси,и кой отговор намери.....на лс ще те помоля!!
С уважение!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Сеп 08, 2017 22:16 
разпява агитката
разпява агитката

Баце, не мисля да правя литературен разбор и да се обяснявам. Който каквото му е трябвало е разбрал. Нещо проблем ли има, баце? :think:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2017 08:01 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

KRASICSKA написа:
Миланов ни се е карал... :grin: :lol: ,само това прочетох Спайк и ми стига!Този дори не съм си писал с него и не съм го чел,но той ни се е карал!Относно това,че над еди колко потребители се интересували от теб,няма лошо,и аз се интересувам,дано всичко е наред при теб,жив и здрав да си!но във форума и този и другия,всеки трябва да спазва правилата,и ще ги спазва,да не говорим,че и тук и там един и същ екип модерира!Пък относно критериите за наказание,попрочетох нашата тема тук,все пак и аз съм в екипа и доста се усмихвах на някои неща,екипа и тогава и сега в общи линии има еднакви критерии,каквото и да говориш!
Да си жив и здрав,но нещата са такива,а и правилата са си правила за всички!

Да, Краси, ако никой не беше писал в оня форум, нямаше да пиша тук и да занимавам никого. Спрял съм да пиша - голЕми яйца, но аз какво да направя, че хората ги интересува? Нали не искаш някой да остане с грешно впечателение, че съм баннат и да ви се катерят по оная работа?

С вашите правила да не си останете 10 човека? Тогава ще ви е най-спокойно.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2017 08:03 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Italiano написа:
Spike написа:

Продължаваш да лъжеш. Изобщо не си запознат със случая.
Няма наказание за псувнята на БББ. Просто му беше изтрито мнението, за което се вижда, че има поне две основания за това.

По-голям лъжец и лицемер от теб няма, тъй че въобще не ми се обяснявай.

Абе теб някой учил ли те е на елементарни ГРАДСКИ обноски? Когато някой не се обръща към теб и не те брои за жив, нормално ли е да му отговаряш.

Не ми отговаряй, ако си запазил нещо мъжко в теб. Обясних ти 200 пъти, че ме е гнус, дори да ти гледам профила. Нищо лично :)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2017 08:08 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

forever_red написа:
Баце, не мисля да правя литературен разбор и да се обяснявам. Който каквото му е трябвало е разбрал. Нещо проблем ли има, баце? :think:

Филе, остави ги, това са хора, за които модераторстването във форума е най-голямото постижение в живота им... Така да е, нека си останат със здраве. Само, че са ми смешни колко насериозно са се взели, че са Форум Police и си мислят, че могат да диктуват какво да се пише/ и тук не говоря за псувни и непристойно поведение/ из темите.

Пиши си там и гледай да не си оффтопик, че ще ти кажат, че не е нормално да коментираш в темата за Барт, тактическите схеми на Стамен или някоя шега за това как Бодура ще го напие. Чворум Полийс не дават да правиш така.

Бахти, връщаме се в годините на апаратчиците... :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2017 09:54 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

А, да, Краси, и още нещо.

Видя ли как се е изгаврил С ВСИЧКИ НАС Тони Миланов, педерастчето? Написал е "поздрави от слънчева Италия" тоя измекяр долен и според теб е нормално да не му теглим една сочна псувня на тоя измет нещастен?

Дали си комуникирал с него няма значение, но така да се гаври с армейската общност и вие да го позволявате... Вие сте съучастници.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2017 11:19 
ветеран
ветеран
Аватар

Spike написа:
bobbby написа:
...

...

За да не стават недоразумения - специално за тая "простотия" не съм бил "наказван"...

Просто от време на време ми писва да ми се трие всяко 3-то мнение...
и почвам да "оревАвам Света"...
:lol:
При това го правя "публично", а не на "лични"... / което пък пак е "нарушЕние" на Устава... да го ева... /... :n014:
И това явно много дразни 1-2ма от "модераторите"...

И в конкретния случай - един "модератор" ми "обясни", че ме е изтрил за "груба псувня" или нещо подобно...
Което си беше пълна смЕшка, както и да го погледнеш...
Даже написа, че не ми отивало на годините така да псувам... и това за въпросното " бАхгоВмАаму "... рзбиршли...
:n014:

Иначе никой никога не ми е давал обяснения за какво точно съм бил "бАнван"...
Предполагам, че винаги е било за нещо от рода на "Нарушение наПараграфа" - наречен "системни провокации" ... :n014:
Или по-точно казано : "Зайо, ти защо пак си без шапка ???"...

:tooth:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2017 11:42 
разпява агитката
разпява агитката

Спайк, не мисля и да се разправям с когото и да било - не аз търся някакви обяснения. За себе си , без да познавам хората лично, все пак съм изградил някакво мнение и то няма как да се промени драстично. Възприемам писането/четенето в този(и новия също) форум като обменяне на мнения и информация между съмишленици, обединени от общата си страст ЦСКА. Някои простотии не ми харесват, но гледам да не влизам в разправии, защото ми е писнало от такива неща. Ако съвсем стане тъпо, чао и това е, нищо сложно.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2017 11:45 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Добрем, значи моя е грешката за "наказанието" и не съм бил прав. Признавам.

Спомням си, че беше писал в темата и спорихте, дали това е "псувня" и към кого е насочена.

Иначе, да, в оня форум е малко като на Пленум наБКП. Търси се врага с партиен билет и ако не си поздравил чинно Бащицата за 1 Май, се почва едно разследване срещу "врага на народа" Боббби.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2017 21:02 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Скоро май ще се връщаме тук...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2017 22:33 
ветеран
ветеран
Аватар

Spike написа:
По-голям лъжец и лицемер от теб няма, тъй че въобще не ми се обяснявай.

Не ми отговаряй, ако си запазил нещо мъжко в теб. Обясних ти 200 пъти, че ме е гнус, дори да ти гледам профила. Нищо лично :)

Не ти ли писна това да го казваш 100 пъти и когато трябва да кажеш защо е така, да мълчиш гузно?
Айде, мъж, кажи защо е така!
Ама май нищо не помниш от въпросния ден и не ти стиска.
Ако искаш, да припомня пак историята?
Мога да ти я пиша всеки път, щото като не помниш, поне някой да напише истината ...

Съвсем неслучайно ми казваш, да не ти отговарям - щото нямаш нищо за казване, а само някаква заучена фраза с обиди.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 10, 2017 07:24 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Доста нахално от твоя страна.

Припомни я, колкото пъти си искаш... По-ниско трудно може да паднеш...

Ти сигурен ли си, че имаш приятели? Истински? Честно те питам... Отговори на себе си, не на мен. С това поведение сигурно и нашите не биха искали да ме погледнат.

Възпитано е, когато някой каже, че не си му приятен, да се "освободиш от длъжност" сам. Благодаря. :bye:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 2 от 3 [ 79 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Начало форум » Общи » Свободна зона